Wedstrijduitslagen

Let op: U bent in de rubriek ‘Overige prestaties’. Hierin staan de onderdelen die niet in de ranglijsten komen doordat ze geen vaste afstand hebben, bv crossen. De verenigingen kunnen hiervan gebruik maken door de prestaties zelf in te voeren. Informatie bij ranglijstbeheer@zeelandnet.nl

Deltacross (14-01-2023)

Originele uitslag: Link

U8 meisjes (mini-pupillen)

Naam Prestatie
1100 m
1 Lise Weeda 05.45
3 Arianne Meijer 06.47
4 Serah de Vreij 07.01

U9 meisjes (pupillen C)

Naam Prestatie
1100 m
4 Faya Janse 05.57
5 Liv Stoutjesdijk 05.59

U10 meisjes (pupillen B)

Naam Prestatie
1100 m
3 Noortje Meijer 05.28

U12 meisjes (pupillen A)

Naam Prestatie
1100 m
10 Lorelei Schoonen (A2) 05.40

U18 vrouwen (meisjes B)

Naam Prestatie
2400 m
3 Lieke Goudswaard 10.56
4 Mirte Rotte 15.40

Vrouwen

Naam Prestatie
2400 m
13 Els van Zwieten-Bus 16.18
9900 m
2 Emma van Mourik 46.33

Vrouwen 35

Naam Prestatie
9900 m
8 Laura de Visser 61.33

Vrouwen 45

Naam Prestatie
9900 m
5 Krista Voorham 54.46
10 Colinda van der Weel 60.18

Vrouwen 55

Naam Prestatie
9900 m
1 Ciska Rob-Butter 57.25

U8 jongens (mini-pupillen)

Naam Prestatie
1100 m
1 Lewis Kranendonk 05.56

U9 jongens (pupillen C)

Naam Prestatie
1100 m
1 Quinten Zoon 05.17

U10 jongens (pupillen B)

Naam Prestatie
1100 m
4 Yannick van de Riet 05.18
5 Ralf Keijzer 05.19

U12 jongens (pupillen A)

Naam Prestatie
1100 m
1 Samuël Cats (A1) 04.12
4 Jart Troost (A2) 04.35
6 Siebe van den Bos (A2) 05.11
6 Tijn Troost (A1) 05.16
7 Merlijn van Mer (A2) 05.17
12 Bryan Kranendonk (A1) 07.54

U14 jongens (D)

Naam Prestatie
2200 m
4 Tobias Stoutjesdijk 09.46
6 Maurice de Haas 09.52
11 Jozua Cats 10.29

U16 jongens (C)

Naam Prestatie
2200 m
1 Piet van den Ouden 08.20

Mannen

Naam Prestatie
2400 m
13 Dave Bouwman 09.43
18 Co de Feijter 10.38
9900 m
6 Lennen Jonker 38.05
8 Ruben Jumelet 38.57

Mannen 35

Naam Prestatie
9900 m
13 Peter van Welt 42.30
20 Gerben van de Bliek 47.11
25 Harry Boot 49.46
27 Peter van den Heuvel 50.55
28 Henry van Klinken 51.13

Mannen 45

Naam Prestatie
9900 m
11 Erwin Lems 47.18
12 Jacob Holwerda 48.19
21 Martin van den Bosch 53.50
22 Richard de Vlaam 54.35

Mannen 55

Naam Prestatie
9900 m
9 Piet van Mourik 47.00
27 Co de Feijter 66.42
= elektronische tijd