Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2021 en 31-10-2022. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Vrouwen

100 m

Naam Prestatie
1 Mareij ten Oever (Vrouwen 35) 16.62 sec -1.5
2 Nadine de Rijke 17.1 sec
3 Mirte Rotte (U18 vrouwen (meisjes B)) 18.2 sec
4 Els van Zwieten-Bus (Vrouwen 75) 21.3 sec

400 m

Naam Prestatie
1 Mareij ten Oever (Vrouwen 35) 1.33.0 min
2 Mirte Rotte (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.42.0 min
3 Nadine de Rijke 2.00.0 min
4 Els van Zwieten-Bus (Vrouwen 75) 2.01.0 min

800 m

Naam Prestatie
1 Ruchama Houtzager (U20 vrouwen (meisjes A)) 2.29.41 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Lieke Goudswaard (U16 meisjes (C)) 3.54.0 min
2 Jet Verboom (U14 meisjes (D)) 4.11.0 min
3 Iris de Haas (U16 meisjes (C)) 4.30.0 min
Tessa de Geus (U10 meisjes (pupillen B)) 4.30.0 min
5 Sara Potman (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 4.36.46 min
6 Deborah Dorst (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 4.52.47 min
7 Cheyenne Guinee (U10 meisjes (pupillen B)) 5.01.29 min
8 Vera de Bruine (U10 meisjes (pupillen B)) 5.15.13 min
9 Lorelei Schoonen (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 5.39.0 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Ruchama Houtzager (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.12.78 min
2 Emma van Mourik 5.19.86 min

1 EM

Naam Prestatie
1 Ruchama Houtzager (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.39.84 min
2 Emma van Mourik 6.06.47 min
3 Mareij ten Oever (Vrouwen 35) 7.58.11 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Deborah Dorst (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 1.15 m
2 Jet Verboom (U14 meisjes (D)) 1.05 m
3 Sara Wandel (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 1.00 m
4 Lorelei Schoonen (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 0.95 m
Sara Potman (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 0.95 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Nadine de Rijke 3.44 m
2 Mareij ten Oever (Vrouwen 35) 3.38 m
3 Lieke Goudswaard (U16 meisjes (C)) 3.15 m
4 Deborah Dorst (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.08 m -4.0
5 Sara Wandel (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.07 m -1.8
6 Noortje Meijer (U9 meisjes (pupillen C)) 3.04 m
7 Tessa de Geus (U10 meisjes (pupillen B)) 3.00 m
8 Jet Verboom (U14 meisjes (D)) 2.87 m
Lorelei Schoonen (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 2.87 m -2.5
10 Mien Cats (U9 meisjes (pupillen C)) 2.84 m -3.4

discus (1kg)

Naam Prestatie
1 Nadine de Rijke 25.28 m
2 Mareij ten Oever (Vrouwen 35) 14.59 m
3 Lieke Goudswaard (U16 meisjes (C)) 13.05 m
4 Iris de Haas (U16 meisjes (C)) 11.34 m
5 Mirte Rotte (U18 vrouwen (meisjes B)) 9.49 m

speer (600g)

Naam Prestatie
1 Nadine de Rijke 17.72 m
2 Mareij ten Oever (Vrouwen 35) 17.18 m
= elektronische tijd