Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2022 en 31-10-2023. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Mannen

100 m

Naam Prestatie
1 Piet van den Ouden (U16 jongens) 12.24 sec +1.0
2 Sven van der Vorst (U16 jongens) 13.9 sec
3 Silas Hulsken (U16 jongens) 14.36 sec -1.5
4 Merhawi Mebrahtu (U18 mannen) 15.15 sec -2.0
5 Jart Troost (U12 jongens) 15.36 sec -0.6
6 Martin van den Bosch (Mannen 45) 16.2 sec
7 Sjors de Jong (U16 jongens) 16.98 sec -1.5
8 Co de Feijter (Mannen 55) 16.99 sec -1.8
9 Herman Kreeft (Mannen 75) 22.0 sec

200 m

Naam Prestatie
1 Jart Troost (U12 jongens) 33.46 sec -1.6
2 Julian de Bel (U12 jongens) 34.54 sec +1.7

400 m

Naam Prestatie
1 Aron Schott 48.68 sec
2 Merhawi Mebrahtu (U18 mannen) 1.09.92 min
3 Co de Feijter (Mannen 55) 1.23.89 min

800 m

Naam Prestatie
1 Yunis Stitan 1.51.81 min
2 Piet van den Ouden (U16 jongens) 2.19.05 min ZK
3 Martin van den Bosch (Mannen 45) 3.13.0 min
4 Sven van der Vorst (U16 jongens) 3.20.00 min
5 Herman Kreeft (Mannen 75) 4.21.0 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Daan van de Velde (U12 jongens) 3.30.85 min
2 Samuël Cats (U11) (U12 jongens) 3.34.0 min
3 Maurice de Haas (U14 jongens) 3.34.93 min
4 Äaron Capelle (U14 jongens) 3.46.0 min
5 Tobias Stoutjesdijk (U14 jongens) 3.48.65 min
6 Tijn Troost (U11) (U12 jongens) 3.53.0 min
7 Jart Troost (U12 jongens) 3.53.07 min
8 Tom Kouijzer (U14 jongens) 3.56.0 min
9 Sven van der Vorst (U16 jongens) 3.59.0 min
10 Siebe van den Bos (U12 jongens) 4.02.0 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Yunis Stitan 4.02.77 min
2 David Bouman (Mannen 35) 4.31.43 min
3 Aart van de Velde (Mannen 35) 4.34.45 min
4 Co de Feijter (Mannen 55) 6.06.96 min

3000 m

Naam Prestatie
1 David Bouman 9.47.44 min
2 Aart van de Velde (Mannen 35) 9.52.56 min

5000 m

Naam Prestatie
1 Aart van de Velde (Mannen 35) 17.09.2 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Äaron Capelle (U14 jongens) 1.45 m
Piet van den Ouden (U16 jongens) 1.45 m
3 Jart Troost (U12 jongens) 1.25 m
Ronald Rasenberg (Mannen 55) 1.25 m
Sven van der Vorst (U16 jongens) 1.25 m
6 Martin van den Bosch (Mannen 45) 1.20 m
7 Tobias Stoutjesdijk (U14 jongens) 1.15 m
Maurice de Haas (U14 jongens) 1.15 m
Merlijn van Mer (U12 jongens) 1.15 m
Rex Schoonen (U14 jongens) 1.15 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Piet van den Ouden (U16 jongens) 5.13 m -1.0
2 Silas Hulsken (U16 jongens) 4.65 m -1.0
3 Ronald Rasenberg (Mannen 55) 4.03 m -0.2
4 Daan van de Velde (U12 jongens) 3.83 m
5 Samuël Cats (U11) (U12 jongens) 3.69 m
6 Sjors de Jong (U16 jongens) 3.57 m -1.0
7 Merhawi Mebrahtu (U18 mannen) 3.55 m -1.0
8 Tobias Stoutjesdijk (U14 jongens) 3.51 m -1.0
9 Maurice de Haas (U14 jongens) 3.21 m -1.0
10 Tijn Troost (U11) (U12 jongens) 3.16 m

kogel (7,26kg)

Naam Prestatie
1 Martin van den Bosch (Mannen 45) 6.17 m

speer (800g)

Naam Prestatie
1 Patrick Elfrink 41.89 m
= elektronische tijd