Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2021 en 31-10-2022. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Mannen

100 m

Naam Prestatie
1 Aron Schott 11.15 sec +0.4
2 Piet van den Ouden (U16 jongens (C)) 12.57 sec +2.0
3 Pepijn Kok (U16 jongens (C)) 14.37 sec +0.9
4 Merhawi Mebrahtu (U18 mannen (jongens B)) 15.75 sec +2.0
5 Jesse Wernsing 15.7 sec
6 Jelle Juffermans (U16 jongens (C)) 16.00 sec +0.9
7 Jart Troost (U12 jongens (pupillen A)) 16.83 sec -0.7
8 Co de Feijter (Mannen 55) 17.7 sec

200 m

Naam Prestatie
1 Aron Schott 22.00 sec +0.7
2 Piet van den Ouden (U16 jongens (C)) 26.82 sec -1.2
3 Julian de Bel (U12 jongens (pupillen A)) 36.50 sec -0.9

400 m

Naam Prestatie
1 Aron Schott 47.92 sec NK
2 Tommy Staal 51.77 sec
3 Piet van den Ouden (U16 jongens (C)) 59.87 sec
4 Merhawi Mebrahtu (U18 mannen (jongens B)) 1.12.0 min
5 Jesse Wernsing 1.13.0 min
6 Co de Feijter (Mannen 55) 1.29.0 min

800 m

Naam Prestatie
1 Tommy Staal 1.51.48 min
2 Yunis Stitan 1.54.68 min
3 Hamed Aldabaji 2.04.35 min
4 Piet van den Ouden (U16 jongens (C)) 2.31.89 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Piet van den Ouden (U16 jongens (C)) 3.22.0 min
2 Pepijn Kok (U16 jongens (C)) 3.29.0 min
3 Pim van den Ouden (U14 jongens (D)) 3.44.48 min
4 Silas Hulsken (U14 jongens (D)) 3.45.0 min
5 Daan van de Velde (A1) (U12 jongens (pupillen A)) 3.49.03 min
6 Samuël Cats (U10 jongens (pupillen B)) 3.53.0 min
7 Tobias Stoutjesdijk (A2) (U12 jongens (pupillen A)) 3.57.0 min
8 Mats Kloet (U10 jongens (pupillen B)) 4.05.25 min
9 Thijs van der Vegt (U14 jongens (D)) 4.07.0 min
10 Fender van der Putten (U10 jongens (pupillen B)) 4.12.37 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Yunis Stitan 3.56.87 min
2 Merhawi Mebrahtu (U16 jongens (C)) 5.27.51 min
3 Jesse Wernsing 5.31.63 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Yunis Stitan 8.53.25 min
2 Merhawi Mebrahtu (U18 mannen (jongens B)) 13.15.75 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Damian Boot (U14 jongens (D)) 1.10 m
2 Jart Troost (A1) (U12 jongens (pupillen A)) 1.05 m
3 Julian de Bel (A1) (U12 jongens (pupillen A)) 0.95 m
Siebe van den Bos (A1) (U12 jongens (pupillen A)) 0.95 m
Céphaz van den Bos (A2) (U12 jongens (pupillen A)) 0.95 m
6 Max Lommers (A1) (U12 jongens (pupillen A)) 0.90 m
7 Ruben de Ronde (A1) (U12 jongens (pupillen A)) 0.85 m
8 Tycho Zoon (A1) (U12 jongens (pupillen A)) 0.80 m
9 Merlijn van Mer (A1) (U12 jongens (pupillen A)) 0.75 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Piet van den Ouden (U16 jongens (C)) 4.53 m
2 Geert Groffen (U18 mannen (jongens B)) 4.28 m
3 Pepijn Kok (U16 jongens (C)) 4.05 m
4 Silas Hulsken (U14 jongens (D)) 3.97 m
5 Thijs van der Vegt (U14 jongens (D)) 3.95 m
6 Storm van der Putten (U14 jongens (D)) 3.82 m
7 Pim van den Ouden (U14 jongens (D)) 3.72 m
8 Thijs Jonker (U14 jongens (D)) 3.56 m
9 Jesse van Uffelen (U14 jongens (D)) 3.41 m
10 Sven van der Vorst (U14 jongens (D)) 3.38 m +0.0

discus (2kg)

Naam Prestatie
1 Jesse Wernsing 10.09 m

speer (800g)

Naam Prestatie
1 Jesse Wernsing 9.55 m
= elektronische tijd