Kampioenen


Categorie Onderdeel Naam
Prestatie Jaar
U8 meisjes 40 m Liv Stoutjesdijk ZK 8.81 sec 2022
U8 meisjes balwerpen (80g) Elaine Fertoute ZK 20.39 m 2010
U8 meisjes Vortexwerpen Liv Stoutjesdijk ZK 8.19 m 2022
U8 meisjes Vortexwerpen Noortje Meijer ZK 13.10 m 2021
U9 meisjes 40 m Ruchama Houtzager ZK 7.48 sec 2011
U9 meisjes 40 m Iris Heikoop ZK 7.6 sec 2009
U9 meisjes 40 m Aileen Blommaert ZK 7.0 sec 2003
U9 meisjes 600 m Elin Wandel ZK 2.52.23 min 2019
U9 meisjes 600 m Ruchama Houtzager ZK 2.12.75 min 2011
U9 meisjes 600 m Iris Heikoop ZK 2.22.9 min 2009
U9 meisjes 600 m Aileen Blommaert ZK 2.21.60 min 2003
U9 meisjes hoogspringen Elin Wandel ZK 0.90 m 2019
U9 meisjes hoogspringen Rosa Schilperoordt ZK 0.90 m 2016
U9 meisjes hoogspringen Amie Schilperoordt ZK 1.00 m 2015
U9 meisjes verspringen Eva Zaalberg ZK +1.0 2.74 m 2024
U9 meisjes verspringen Rosa Schilperoordt ZK 2.94 m 2016
U9 meisjes verspringen Fenna Gelderblom ZK 3.06 m 2012
U9 meisjes verspringen Iris Heikoop ZK 3.05 m 2009
U9 meisjes verspringen Emma van Mourik ZK 3.10 m 2004
U9 meisjes verspringen Aileen Blommaert ZK 3.19 m 2003
U9 meisjes balwerpen (80g) Rosa Schilperoordt ZK 17.07 m 2016
U9 meisjes balwerpen (80g) Lilian Fertoute ZK 19.65 m 2013
U9 meisjes balwerpen (80g) Fenna Gelderblom ZK 17.71 m 2012
U9 meisjes balwerpen (80g) Elaine Fertoute ZK 23.17 m 2011
U9 meisjes balwerpen (80g) Iris Heikoop ZK 11.74 m 2009
U9 meisjes balwerpen (80g) Nanne Gelderblom ZK 15.92 m 2008
U9 meisjes balwerpen (80g) Aileen Blommaert ZK 18.78 m 2003
U9 meisjes Vortexwerpen Noortje Meijer ZK 15.04 m 2022
U9 meisjes 4 x 40 m Anouk de Bruijn, Iggy Nachtegael, Kimberly Dobbelaar, Sharon van Waterschoot ZK 30.8 sec 2007
U10 meisjes 40 m Faya Janse ZK 6.84 sec 2024
U10 meisjes 40 m Anique van Klinken ZK 7.15 sec 2011
U10 meisjes 40 m Britt van den Nieuwendijk ZK 6.5 sec 2008
U10 meisjes 40 m Aileen Blommaert ZK 6.7 sec 2004
U10 meisjes 1000 m Elin Wandel ZK 4.07.72 min 2020
U10 meisjes 1000 m Ruchama Houtzager ZK 3.46.32 min 2012
U10 meisjes 1000 m Britt de Mendonca ZK 3.43.1 min 2006
U10 meisjes 1000 m Aileen Blommaert ZK 3.53.3 min 2004
U10 meisjes 1000 m Sanne van Mourik ZK 3.57.5 min 2003
U10 meisjes verspringen Faya Janse ZK +1.0 3.49 m 2024
U10 meisjes verspringen Elin Wandel ZK 2.73 m 2020
U10 meisjes verspringen Anique van Klinken ZK 3.54 m 2011
U10 meisjes verspringen Britt van den Nieuwendijk ZK 3.65 m 2008
U10 meisjes verspringen Emma van Mourik ZK 3.56 m 2005
U10 meisjes verspringen Aileen Blommaert ZK 3.69 m 2004
U10 meisjes balwerpen (140g) Elin Wandel ZK 16.67 m 2020
U10 meisjes balwerpen (140g) Rosa Schilperoordt ZK 18.31 m 2017
U10 meisjes balwerpen (140g) Fenna Gelderblom ZK 25.50 m 2013
U10 meisjes balwerpen (140g) Elaine Fertoute ZK 24.45 m 2012
U10 meisjes balwerpen (140g) Aileen Blommaert ZK 27.08 m 2004
U10 meisjes Vortexwerpen Faya Janse ZK 16.20 m 2024
U10 meisjes 4 x 40 m Delta Sport Estafetteploeg ZK 28.5 sec 2005
U12 meisjes 60 m Ruchama Houtzager (A2) ZK A2 9.25 sec 2014
U12 meisjes 60 m Ruchama Houtzager ZK A1 9.67 sec 2013
U12 meisjes 60 m Anique van Klinken ZK A1 9.85 sec 2012
U12 meisjes 60 m Isel Begemann ZK A1 9.51 sec 2011
U12 meisjes 60 m Britt van den Nieuwendijk ZK A2 9.06 sec 2010
U12 meisjes 60 m Maud van Liere ZK A1 9.1 sec 2006
U12 meisjes 60 m Nicky de Looze ZK A2 9.0 sec 2002
U12 meisjes 1000 m Ruchama Houtzager (A2) ZK A2 3.48.05 min 2014
U12 meisjes 1000 m Ruchama Houtzager ZK A1 3.37.67 min 2013
U12 meisjes 1000 m Iris Heikoop ZK A2 3.49.76 min 2012
U12 meisjes 1000 m Meike van Gastel ZK A2 3.36.00 min 2006
U12 meisjes 1000 m Meike van Gastel ZK A1 3.39.30 min 2005
U12 meisjes 1000 m Sanne van Mourik ZK A1 3.39.8 min 2004
U12 meisjes 1000 m Hanna Maassen ZK A2 3.35.60 min 2002
U12 meisjes hoogspringen Rosa Schilperoordt (A1) ZK 1.05 m 2018
U12 meisjes verspringen Ruchama Houtzager (A2) ZK A2 3.92 m 2014
U12 meisjes verspringen Anique van Klinken ZK A2 4.00 m 2013
U12 meisjes verspringen Ruchama Houtzager ZK A1 4.02 m 2013
U12 meisjes verspringen Anique van Klinken ZK A1 3.59 m 2012
U12 meisjes verspringen Britt van den Nieuwendijk ZK A2 4.18 m 2010
U12 meisjes verspringen Britt van den Nieuwendijk ZK A1 3.84 m 2009
U12 meisjes verspringen Meike van Gastel ZK A2 4.36 m 2006
U12 meisjes verspringen Meike van Gastel ZK A1 3.97 m 2005
U12 meisjes verspringen Annejet Mol ZK A1 3.62 m 2003
U12 meisjes kogel (2kg) Rosa Schilperoordt (A1) ZK 5.89 m 2018
U12 meisjes kogel (2kg) Isel Begemann ZK A2 6.28 m 2012
U12 meisjes kogel (2kg) Nanne Gelderblom ZK A2 6.88 m 2011
U12 meisjes kogel (2kg) Amanda Dekker ZK A2 6.94 m 2010
U12 meisjes kogel (2kg) Britt van den Nieuwendijk ZK A1 6.28 m 2009
U12 meisjes kogel (2kg) Mirjam Berrevoets ZKA2 6.92 m 2007
U12 meisjes kogel (2kg) Wendel van Moort ZK A1 5.45 m 2006
U12 meisjes kogel (2kg) Meike van Gastel ZK A2 7.87 m 2006
U12 meisjes kogel (2kg) Aileen Blommaert ZK A1 6.04 m 2005
U12 meisjes kogel (2kg) Annejet Mol ZK A2 7.77 m 2004
U12 meisjes kogel (2kg) Annejet Mol ZK A1 6.05 m 2003
U12 meisjes 4 x 60 m Charlotte Hanse, Fleur Leenheer, Ilse Goudswaard, Ruchama Houtzager ZK A2 40.12 sec 2014
U12 meisjes 4 x 60 m Anique van Klinken, Elaine Fertoute, Ilse Goudswaard, Ruchama Houtzager ZK 39.82 sec 2013
U12 meisjes 4 x 60 m Anique van Klinken, Iris Heikoop, Isel Begemann, Ruchama Houtzager ZK A2 37.94 sec 2012
U12 meisjes 4 x 60 m Anique van Klinken, Elaine Fertoute, Iris Heikoop, Ruchama Houtzager ZK A1 41.62 sec 2011
U12 meisjes 4 x 60 m Amanda Dekker, Britt van den Nieuwendijk, Britt van Liere, Ilse van den Nieuwendijk ZK A1 38.4 sec 2009
U12 meisjes 4 x 60 m Emma van Mourik, Maud van Liere, Mirjam Berrevoets, Nadine de Rijke ZKA2 37.7 sec 2007
U14 meisjes 60 m Ruchama Houtzager ZK -0.4 8.65 sec 2016
U14 meisjes 60 m Ruchama Houtzager ZK +9.3 8.79 sec 2015
U14 meisjes 60 m Isel Begemann ZK +4.2 8.64 sec 2014
U14 meisjes 60 m Sarah van der Vliet ZK 9.01 sec 2010
U14 meisjes 60 m Meike van Gastel ZK 8.4 sec 2008
U14 meisjes 60 m Lieke Dekker ZK 8.3 sec 2002
U14 meisjes 60 m Dominique Fluijt ZK 8.7 sec 2001
U14 meisjes 600 m Ruchama Houtzager ZK 1.56.05 min 2016
U14 meisjes 600 m Iris Heikoop ZK 1.54.65 min 2014
U14 meisjes 600 m Meike van Gastel ZK 1.43.1 min 2008
U14 meisjes 600 m Linda de Vlieger ZK 1.51.6 min 2007
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Ruchama Houtzager ZK -1.2 11.96 sec 2016
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Anique van Klinken ZK +2.9 11.36 sec 2015
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Anique van Klinken ZK -1.0 11.15 sec 2014
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Aileen Blommaert ZK 10.8 sec 2008
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Kelly van Harmelen ZK 11.6 sec 2005
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Evianne van der Zande ZK 10.7 sec 2003
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Anja Stouten ZK 10.84 sec 1992
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Anja Stouten ZK 11.6 sec 1991
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Patricia Kort ZK 12.0 sec 1986
U14 meisjes 300 mh (76,2cm) Anique van Klinken ZK 53.92 sec 2015
U14 meisjes 300 mh (76,2cm) Anique van Klinken ZK 53.96 sec 2014
U14 meisjes 300 mh (76,2cm) Maud van Liere ZK 56.2 sec 2009
U14 meisjes 300 mh (76,2cm) Aileen Blommaert ZK 54.53 sec 2008
U14 meisjes hoogspringen Fleur Leenheer ZK 1.35 m 2016
U14 meisjes hoogspringen Anique van Klinken ZK 1.40 m 2015
U14 meisjes hoogspringen Britt van den Nieuwendijk ZK 1.30 m 2012
U14 meisjes hoogspringen Meike van Gastel ZK 1.50 m 2008
U14 meisjes hoogspringen Evianne van der Zande ZK 1.55 m 2003
U14 meisjes hoogspringen Evianne van der Zande ZK 1.40 m 2002
U14 meisjes hoogspringen Anja Stouten ZK 1.40 m 1992
U14 meisjes hoogspringen Anja Stouten ZK 1.40 m 1991
U14 meisjes hoogspringen Patricia Kort ZK 1.32 m 1986
U14 meisjes hoogspringen Mary Koster ZK 1.20 m 1964
U14 meisjes verspringen Ruchama Houtzager ZK -1.6 4.42 m 2016
U14 meisjes verspringen Ruchama Houtzager ZK 4.13 m 2015
U14 meisjes verspringen Britt van den Nieuwendijk ZK 4.25 m 2012
U14 meisjes verspringen Kristin Baas ZK 4.46 m 2010
U14 meisjes verspringen Meike van Gastel ZK 4.58 m 2008
U14 meisjes verspringen Evianne van der Zande ZK 4.59 m 2003
U14 meisjes verspringen Daniëlle Elfrink ZK 4.20 m 2002
U14 meisjes verspringen Emmely Schot ZK 4.30 m 1996
U14 meisjes kogel (2kg) Ruchama Houtzager ZK 8.34 m 2015
U14 meisjes kogel (2kg) Britt van den Nieuwendijk ZK 9.83 m 2012
U14 meisjes kogel (2kg) Meike van Gastel ZK 11.05 m 2008
U14 meisjes kogel (2kg) Kelly van Harmelen ZK 9.84 m 2005
U14 meisjes kogel (2kg) Antoinette van Wijck ZK 10.79 m 1995
U14 meisjes kogel (2kg) Anja Stouten ZK 13.36 m 1992
U14 meisjes kogel (2kg) Anja Stouten ZK 12.25 m 1991
U14 meisjes kogel (2kg) Marjolein Hanse ZK 8.83 m 1987
U14 meisjes kogel (2kg) Patricia Kort ZK 9.36 m 1986
U14 meisjes discus (0,75kg) Aileen Blommaert ZK 21.09 m 2008
U14 meisjes discus (0,75kg) Kelly van Harmelen ZK 19.43 m 2005
U14 meisjes discus (0,75kg) Evianne van der Zande ZK 24.50 m 2003
U14 meisjes discus (0,75kg) Antoinette van Wijck ZK 22.28 m 1995
U14 meisjes discus (0,75kg) Anja Stouten ZK 24.78 m 1992
U14 meisjes discus (0,75kg) Anja Stouten ZK 26.58 m 1991
U14 meisjes speer (400g) Nanne Gelderblom ZK 22.95 m 2012
U14 meisjes speer (400g) Evianne van der Zande ZK 31.08 m 2003
U14 meisjes speer (400g) Anja Stouten ZK 28.64 m 1992
U14 meisjes speer (400g) Marjolein Hanse ZK 23.58 m 1987
U14 meisjes speer (400g) Patricia Kort ZK 21.14 m 1986
U14 meisjes 6-kamp Kristy Blommaert ZK 2436 pnt 2005
U14 meisjes 6-kamp Dominique Fluijt ZK 2304 pnt 2001
U14 meisjes 6-kamp Anja Stouten ZK 3072 pnt 1992
U14 meisjes 4 x 60 m Anique van Klinken, Fleur Leenheer, Nikita Hulsken, Ruchama Houtzager ZK 34.48 sec 2015
U14 meisjes 4 x 60 m Anique van Klinken, Iris Heikoop, Isel Begemann, Nikita Hulsken ZK 36.16 sec 2014
U14 meisjes 4 x 60 m Delta Sport Estafetteploeg ZK 33.9 sec 2005
U14 meisjes 4 x 60 m Daniëlle Elfrink, Evianne van der Zande, Lieke Dekker, Yavanne van der Veer ZK 34.6 sec 2002
U14 meisjes 4 x 60 m Anja Stouten, Leonie Klompe, Mariëlle Huisman, Marscha van Dissel ZK 34.2 sec 1991
U14 meisjes 4 x 60 m Delta Sport Estafetteploeg ZK 37.1 sec 1967
U16 meisjes 80 m Ruchama Houtzager ZK+1.6 10.97 sec 2017
U16 meisjes 80 m Kristin Baas ZK 10.91 sec 2012
U16 meisjes 80 m Meike van Gastel ZK 10.8 sec 2009
U16 meisjes 80 m Lieke Dekker ZK 10.3 sec 2003
U16 meisjes 600 m Ruchama Houtzager ZK 1.48.02 min 2018
U16 meisjes 600 m Kristin Baas ZK 1.44.45 min 2012
U16 meisjes 600 m Emma van Mourik ZK 1.47.34 min 2010
U16 meisjes 600 m Meike van Gastel ZK 1.40.2 min 2009
U16 meisjes 600 m Sanne van Mourik ZK 1.42.8 min 2008
U16 meisjes 800 m Ruchama Houtzager ZK 2.36.11 min 2017
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Kristin Baas ZK 13.3 sec 2011
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Meike van Gastel ZK 12.7 sec 2009
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Kim Kloet ZK rw 14.5 sec 1998
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Anja Stouten ZK 14.2 sec 1993
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Catrineke Stoutjesdijk ZK 12.7 sec 1991
U16 meisjes hoogspringen Eveline de Waard ZK 1.35 m 2015
U16 meisjes hoogspringen Britt van Liere ZK 1.40 m 2014
U16 meisjes hoogspringen Kristin Baas ZK 1.53 m 2012
U16 meisjes hoogspringen Kristin Baas ZK 1.50 m 2011
U16 meisjes hoogspringen Meike van Gastel ZK 1.45 m 2009
U16 meisjes hoogspringen Anja Stouten ZK 1.50 m 1994
U16 meisjes hoogspringen Catrineke Stoutjesdijk ZK 1.55 m 1991
U16 meisjes hoogspringen Ascha Kikstra ZK 1.45 m 1988
U16 meisjes hoogspringen Mary Koster ZK 1.40 m 1966
U16 meisjes verspringen Ruchama Houtzager ZK 4.73 m 2017
U16 meisjes verspringen Kristin Baas ZK 4.80 m 2012
U16 meisjes verspringen Meike van Gastel ZK 4.72 m 2009
U16 meisjes verspringen Yavanne van der Veer ZK 4.55 m 2004
U16 meisjes verspringen Lieke Dekker ZK 4.76 m 2003
U16 meisjes verspringen Emmely Schot ZK 4.68 m 1998
U16 meisjes kogel (3kg) Mirjam Berrevoets ZK 9.31 m 2011
U16 meisjes kogel (3kg) Dominique Fluijt ZK 9.65 m 2003
U16 meisjes kogel (3kg) Dominique Fluijt ZK 7.99 m 2002
U16 meisjes kogel (3kg) Anja Stouten ZK 11.71 m 1994
U16 meisjes kogel (3kg) Anja Stouten ZK 11.80 m 1993
U16 meisjes kogel (3kg) Monique Schipper ZK 13.70 m 1989
U16 meisjes discus (1kg) Mirjam Berrevoets ZK 20.00 m 2010
U16 meisjes discus (1kg) Dominique Fluijt ZK 19.15 m 2003
U16 meisjes discus (1kg) Dominique Fluijt ZK 21.33 m 2002
U16 meisjes discus (1kg) Anja Stouten ZK 29.24 m 1994
U16 meisjes discus (1kg) Monique Schipper ZK 31.84 m 1989
U16 meisjes speer (600g) Dominique Fluijt ZK 21.90 m 2003
U16 meisjes oude speer (600g) Emmely Schot ZK 26.88 m 1998
U16 meisjes oude speer (600g) Anja Stouten ZK 30.88 m 1994
U16 meisjes 7-kamp (U16) Hanna Maassen ZK 2858 pnt 2005
U16 meisjes 7-kamp (U16) Anja Stouten ZK 3524 pnt 1994
U16 meisjes 7-kamp (U16) Anja Stouten ZK 3365 pnt 1993
U16 meisjes 4 x 80 m Delta Sport Estafetteploeg ZK 46.1 sec 1967
U18 vrouwen 100 m Eveline de Waard ZK 13.43 sec 2017
U18 vrouwen 100 m Kristin Baas ZK +0.0 13.39 sec 2014
U18 vrouwen 100 m Daniëlle Elfrink ZK 14.3 sec 2006
U18 vrouwen 200 m Kristin Baas ZK 27.70 sec 2013
U18 vrouwen 800 m Eveline de Waard ZK 2.44.14 min 2017
U18 vrouwen 800 m Kristin Baas ZK 2.28.95 min 2013
U18 vrouwen 800 m Emma van Mourik ZK 2.56.5 min 2012
U18 vrouwen 800 m Liesbeth Oud ZK 2.17.82 min 1990
U18 vrouwen 800 m Liesbeth Oud ZK 2.27.32 min 1989
U18 vrouwen 5000 m Emma van Mourik ZK niet bekend 2013
U18 vrouwen 60 mh (76,2cm) Jenneke Mouthaan ZK 10.6 sec 1966
U18 vrouwen 60 mh (76,2cm) Jenneke Mouthaan ZK 10.6 sec 1965
U18 vrouwen 100 mh (76,2cm) Kristin Baas ZK -1.4 15.73 sec 2014
U18 vrouwen 100 mh (76,2cm) Kristin Baas ZK -1.4 20.47 sec 2013
U18 vrouwen 300 mh (76,2cm) Catrineke Stoutjesdijk ZK 50.7 sec 1993
U18 vrouwen 400 mh (76,2cm) Kristin Baas ZK 1.09.49 min 2014
U18 vrouwen hoogspringen Kristin Baas ZK 1.50 m 2013
U18 vrouwen hoogspringen Renate van der Hoek ZK 1.50 m 1991
U18 vrouwen hoogspringen Ascha Kikstra ZK 1.55 m 1990
U18 vrouwen hoogspringen Ascha Kikstra ZK 1.55 m 1989
U18 vrouwen hoogspringen Nini Schot ZK 1.45 m 1985
U18 vrouwen hoogspringen Ria Kloet ZK 1.35 m 1970
U18 vrouwen hoogspringen Ria Kloet ZK 1.40 m 1969
U18 vrouwen hoogspringen Jenneke Mouthaan ZK 1.45 m 1966
U18 vrouwen hoogspringen Jenneke Mouthaan ZK 1.45 m 1965
U18 vrouwen hoogspringen Jopie Verwest ZK 1.35 m 1964
U18 vrouwen verspringen Kristin Baas ZK 4.97 m 2013
U18 vrouwen verspringen Renate van der Hoek ZK 5.17 m 1991
U18 vrouwen verspringen Ria Kloet ZK 4.97 m 1969
U18 vrouwen polshoog Kristin Baas ZK 2.60 m 2013
U18 vrouwen kogel (3kg) Maud van Liere ZK 9.10 m 2012
U18 vrouwen kogel (3kg) Renate van der Hoek ZK 13.08 m 1992
U18 vrouwen kogel (3kg) Renate van der Hoek ZK 12.35 m 1991
U18 vrouwen kogel (3kg) Monique Schipper ZK 14.17 m 1990
U18 vrouwen kogel (3kg) Michaela Jongschaap ZK 9.21 m 1978
U18 vrouwen kogel (3kg) Anita Kouijzer ZK 10.00 m 1976
U18 vrouwen kogel (3kg) Jopie Verwest ZK 11.09 m 1964
U18 vrouwen kogel (4kg) Monique Schipper ZK mA 13.57 m 1991
U18 vrouwen discus (1kg) Renate van der Hoek ZK 33.40 m 1992
U18 vrouwen discus (1kg) Monique Schipper ZK mA 46.48 m 1991
U18 vrouwen discus (1kg) Monique Schipper ZK 42.72 m 1990
U18 vrouwen discus (1kg) Michaela Jongschaap ZK 28.24 m 1978
U18 vrouwen oude speer (600g) Michaela Jongschaap ZK 24.80 m 1978
U18 vrouwen 7-kamp (U18) Renate van der Hoek ZK 4400 pnt 1991
U20 vrouwen 100 m Eveline de Waard ZK -2.6 13.40 sec 2018
U20 vrouwen 200 m Jopie Stoutjesdijk ZK 27.1 sec 1965
U20 vrouwen 400 m Eveline de Waard ZK 1.02.99 min 2018
U20 vrouwen 400 m Emma van Mourik ZK 1.08.95 min 2015
U20 vrouwen 400 m Liesbeth Oud ZK sen 1.01.9 min 1992
U20 vrouwen 600 m Jopie Verwest ZK 1.55.4 min 1965
U20 vrouwen 800 m Emma van Mourik ZK 2.34.00 min 2015
U20 vrouwen 800 m Emma van Mourik ZK 2.38.94 min 2014
U20 vrouwen 1500 m Emma van Mourik ZK 5.38.59 min 2014
U20 vrouwen 5000 m Emma van Mourik ZK 24.35.43 min 2014
U20 vrouwen 60 mh (83,8cm) Jopie Stoutjesdijk ZK 9.0 sec 1965
U20 vrouwen 80 mh (76,2cm) Jenneke Mouthaan ZK 15.1 sec 1968
U20 vrouwen hoogspringen Glenn Letterie ZK 1.45 m 2006
U20 vrouwen hoogspringen Ascha Kikstra ZK sen 1.60 m 1991
U20 vrouwen hoogspringen Jopie Verwest ZK 1.33 m 1966
U20 vrouwen verspringen Glenn Letterie ZK 4.25 m 2006
U20 vrouwen verspringen Jopie Stoutjesdijk ZK 5.01 m 1965
U20 vrouwen kogel (4kg) Annemieke Goedhart ZK 11.05 m 1985
U20 vrouwen kogel (4kg) Anita Kouijzer ZK 9.77 m 1978
U20 vrouwen discus (1kg) Dominique Fluijt ZK 20.46 m 2006
U20 vrouwen speer (600g) Hanneke de Danschutter ZK 17.64 m 2006
U20 vrouwen 7-kamp Nel van 't Hoff ZK 4241 pnt 2007
Vrouwen 100 m Jolanda 't Jong -1.4 ZK 14.02 sec 2019
Vrouwen 100 m Jolanda 't Jong ZK -2.6 13.91 sec 2018
Vrouwen 100 m Jacolies van Gastel ZK 12.3 sec 1986
Vrouwen 100 m Jopie Stoutjesdijk ZK 12.5 sec 1967
Vrouwen 200 m Emmely Schot ZK 27.9 sec 2006
Vrouwen 200 m Emmely Schot ZK 27.5 sec 2005
Vrouwen 200 m Jacolies van Gastel ZK 27.16 sec 1989
Vrouwen 200 m Jacolies van Gastel ZK 25.6 sec 1986
Vrouwen 200 m Jopie Stoutjesdijk ZK 25.9 sec 1967
Vrouwen 200 m Jopie Stoutjesdijk ZK 25.6 sec 1966
Vrouwen 400 m Jolanda 't Jong ZK 1.05.34 min 2018
Vrouwen 400 m Jacolies van Gastel ZK 58.5 sec 1986
Vrouwen 400 m Jopie Stoutjesdijk ZK 1.03.8 min 1967
Vrouwen 800 m Jolanda 't Jong ZK 2.52.31 min 2017
Vrouwen 80 mh (83,8cm) Jopie Stoutjesdijk ZK 12.0 sec 1968
Vrouwen 80 mh (83,8cm) Jopie Stoutjesdijk ZK 11.9 sec 1967
Vrouwen 80 mh (83,8cm) Jopie Stoutjesdijk ZK 11.9 sec 1966
Vrouwen 100 mh (83,8cm) Jacolies van Gastel ZK 15.0 sec 1987
Vrouwen 100 mh (83,8cm) Jacolies van Gastel ZK 15.2 sec 1986
Vrouwen 400 mh (76,2cm) Jacolies van Gastel ZK 1.07.0 min 1986
Vrouwen hoogspringen Jolanda 't Jong ZK 1.35 m 2017
Vrouwen hoogspringen Jacolies van Gastel ZK 1.55 m 1989
Vrouwen hoogspringen Jacolies van Gastel ZK 1.55 m 1987
Vrouwen hoogspringen Jacolies van Gastel ZK 1.60 m 1986
Vrouwen hoogspringen Joke Geluk ZK 1.55 m 1976
Vrouwen verspringen Jolanda 't Jong ZK +2.3 4.16 m 2018
Vrouwen verspringen Emmely Schot ZK 4.71 m 2006
Vrouwen verspringen Emmely Schot ZK 4.78 m 2005
Vrouwen verspringen Jacolies van Gastel ZK 4.97 m 1989
Vrouwen verspringen Jacolies van Gastel ZK 5.16 m 1987
Vrouwen kogel (4kg) Emmely Schot ZK 9.40 m 2005
Vrouwen kogel (4kg) Annemieke Goedhart ZK 11.42 m 1990
Vrouwen kogel (4kg) Annemieke Goedhart ZK 11.28 m 1987
Vrouwen kogel (4kg) Annemieke Goedhart ZK 11.17 m 1986
Vrouwen kogel (4kg) Jannie Verkaart ZK 11.30 m 1976
Vrouwen kogel (4kg) Jannie de Jonge-Schot ZK 11.81 m 1970
Vrouwen kogel (4kg) Jannie de Jonge-Schot ZK 11.58 m 1969
Vrouwen kogel (4kg) Esther Goedhart-Schot ZK 12.59 m 1968
Vrouwen kogel (4kg) Jannie Schot ZK 11.58 m 1967
Vrouwen kogel (4kg) Esther Goedhart-Schot ZK 12.91 m 1966
Vrouwen kogel (4kg) Esther Goedhart-Schot ZK 12.31 m 1964
Vrouwen discus (1kg) Annemieke Goedhart ZK 34.20 m 1987
Vrouwen discus (1kg) Isaline Hage ZK 38.88 m 1976
Vrouwen discus (1kg) Jannie de Jonge-Schot ZK 34.12 m 1970
Vrouwen discus (1kg) Esther Goedhart-Schot ZK 40.24 m 1968
Vrouwen discus (1kg) Esther Goedhart-Schot ZK 46.38 m 1966
Vrouwen discus (1kg) Esther Goedhart-Schot ZK 41.01 m 1964
Vrouwen speer (600g) Jolanda 't Jong ZK 27.08 m 2019
Vrouwen speer (600g) Emmely Schot ZK 29.57 m 2006
Vrouwen speer (600g) Emmely Schot ZK 29.59 m 2005
Vrouwen oude speer (600g) Jannie de Jonge-Schot ZK 30.12 m 1968
Vrouwen kogelslingeren (4kg) Hanneke de Danschutter ZK 21.42 m 2010
Vrouwen 5-kamp Jopie Stoutjesdijk ZK 3955 pnt 1966
Vrouwen 7-kamp Jacolies van Gastel ZK 4730 pnt 1986
Vrouwen 15 km Marlies Kort ZK 56.16 min 2000
Vrouwen 10 EM Leonie Ton ZK 1.13.07 uur 2009
Vrouwen 10 EM Leonie Ton ZK 1.08.20 uur 2008
Vrouwen halve marathon Leonie Ton ZK 1.35.27 uur 2009
Vrouwen 35 kogel (4kg) Sylvia Kesteloo ZK 8.39 m 2000
Vrouwen 35 discus (1kg) Sylvia Kesteloo ZK 21.47 m 2001
Vrouwen 35 discus (1kg) Sylvia Kesteloo ZK 19.30 m 2000
Vrouwen 35 discus (1kg) Sylvia Kesteloo ZK sen 19.99 m 1999
Vrouwen 35 discus (1kg) Esther Goedhart-Schot ZK sen 35.94 m 1978
Vrouwen 35 10 EM Leonie Ton ZK 1.08.58 uur 2014
Vrouwen 35 10 EM Leonie Ton ZK 1.07.07 uur 2013
Vrouwen 35 halve marathon Leonie Ton ZK 1.35.55 uur 2012
Vrouwen 40 100 m Hermien Roggeband-de Vrieze ZK 12.8 sec 2002
Vrouwen 40 100 m Hermien Roggeband-de Vrieze ZK 13.0 sec 2000
Vrouwen 40 200 m Hermien Roggeband-de Vrieze ZK 26.7 sec 2002
Vrouwen 40 200 m Hermien Roggeband-de Vrieze ZK 27.3 sec 2000
Vrouwen 40 400 m Hermien Roggeband-de Vrieze ZK 1.01.9 min 2000
Vrouwen 40 verspringen Hermien Roggeband-de Vrieze ZK sen 4.54 m 1999
Vrouwen 40 kogel (4kg) Hermien Roggeband-de Vrieze ZK 8.11 m 2002
Vrouwen 40 discus (1kg) Jannie Schot ZK sen 28.86 m 1988
Vrouwen 40 10 EM Krista Voorham ZK 1.21.14 uur 2012
Vrouwen 40 halve marathon Leonie Ton ZK V35 1.32.59 uur 2015
Vrouwen 50 100 m Hermien Roggeband-de Vrieze w+0.5ZK 12.97 sec 2009
Vrouwen 55 1500 m Edith Margadant ZK 6.05.69 min 2014
Vrouwen 55 10 km Edith Margadant ZK 48.50 min 2014
Vrouwen 55 10 EM Edith Margadant ZK 1.19.12 uur 2011
Vrouwen 55 halve marathon Edith Margadant ZK 1.48.02 uur 2013
Vrouwen 55 halve marathon Digna de Boer ZK 1.43.46 uur 2009
Vrouwen 60 halve marathon Digna de Boer ZK 1.48.21 uur 2011
Vrouwen 60 halve marathon Digna de Boer ZK 1.44.28 uur 2010
Vrouwen 65 10 EM Digna de Boer ZK V55 1.20.02 uur 2014
Vrouwen 75 speer (400g) Els van Zwieten-Bus ZK 18.78 m 2023
Vrouwen 75 speer (400g) Els van Zwieten-Bus ZK NR 19.67 m 2021
U8 jongens 600 m Quinten Zoon ZK 2.46.86 min 2022
U8 jongens Vortexwerpen Quinten Zoon ZK 9.00 m 2022
U9 jongens 40 m Ruben van Meer ZK 6.8 sec 2007
U9 jongens 40 m Nout van den Bos ZK 7.1 sec 2006
U9 jongens 40 m Sven de Vos ZK 7.0 sec 2004
U9 jongens 600 m Ruben van Meer ZK 2.27.2 min 2007
U9 jongens 600 m Nout van den Bos ZK 2.12.8 min 2006
U9 jongens 600 m Sven de Vos ZK 2.17.5 min 2004
U9 jongens 600 m Tommy Staal ZK 1.59.00 min 2002
U9 jongens 40 mh (30cm) Sil van de Heijden ZK 8.21 sec 2019
U9 jongens hoogspringen Tim Zweedijk ZK 0.95 m 2018
U9 jongens hoogspringen Thijs van der Vegt ZK 1.00 m 2017
U9 jongens verspringen Sil van de Heijden ZK 2.96 m 2019
U9 jongens verspringen Tim Zweedijk ZK 2.81 m 2018
U9 jongens verspringen Thijs van der Vegt ZK 3.29 m 2017
U9 jongens verspringen Ruben van Meer ZK 3.21 m 2007
U9 jongens verspringen Nout van den Bos ZK 3.13 m 2006
U9 jongens verspringen Luc van Leeuwen ZK 3.03 m 2005
U10 jongens 40 m Ruben van Meer ZK 6.8 sec 2008
U10 jongens 40 m Sietse Veerman ZK 6.7 sec 2004
U10 jongens 1000 m Tobias Stoutjesdijk ZK 3.50.32 min 2020
U10 jongens 1000 m Nout van den Bos ZK 3.45.1 min 2007
U10 jongens hoogspringen Thijs van der Vegt ZK 1.10 m 2018
U10 jongens verspringen Tim Zweedijk ZK 3.45 m 2019
U10 jongens verspringen Joost van den Doel ZK 3.35 m 2008
U10 jongens verspringen Joël Hillebrand ZK 3.50 m 2006
U10 jongens balwerpen (140g) Joost van den Doel ZK 28.66 m 2008
U10 jongens balwerpen (140g) Joël Hillebrand ZK 24.44 m 2006
U10 jongens balwerpen (140g) Tijs Geluk ZK 27.47 m 2005
U10 jongens balwerpen (140g) Thomas Scharff ZK 27.37 m 2004
U10 jongens kogel (2kg) Thijs van der Vegt ZK 6.41 m 2018
U10 jongens 4 x 40 m Delta Sport Estafetteploeg ZK 27.9 sec 2005
U12 jongens 60 m Ruben Heijnen ZK A1 9.20 sec 2010
U12 jongens 60 m Noah Heijnen ZK A2 8.6 sec 2006
U12 jongens 60 m Tom van den Berg ZK A1 9.4 sec 2005
U12 jongens 60 m Tommy Staal ZK A1 9.4 sec 2004
U12 jongens 60 m Mark Mol ZK A2 8.6 sec 2002
U12 jongens 1000 m Toine van den Bos ZK A1 3.42.27 min 2010
U12 jongens 1000 m Nout van den Bos ZK A2 3.29.0 min 2009
U12 jongens 1000 m Nout van den Bos ZKA1 3.29.3 min 2008
U12 jongens 1000 m Tijs Geluk ZKA2 3.31.2 min 2007
U12 jongens 1000 m Tijs Geluk ZK A1 3.36.70 min 2006
U12 jongens 1000 m Tommy Staal ZK A2 3.10.70 min 2005
U12 jongens 1000 m Tommy Staal ZK A1 3.11.7 min 2004
U12 jongens 60 mh (45cm) Thijs van der Vegt (A1) ZK 10.96 sec 2019
U12 jongens hoogspringen Thijs van der Vegt (A1) ZK 1.15 m 2019
U12 jongens verspringen Pim van den Ouden (A2) ZK 3.82 m 2021
U12 jongens verspringen Thijs van der Vegt (A1) ZK 3.96 m 2019
U12 jongens verspringen Ruben van Meer ZK A1 3.54 m 2009
U12 jongens verspringen Tom van den Berg ZK A2 4.70 m 2006
U12 jongens verspringen Tom van den Berg ZK A1 4.21 m 2005
U12 jongens verspringen Tommy Staal ZK A1 3.70 m 2004
U12 jongens kogel (2kg) Piet van den Ouden (A2) ZK 6.68 m 2019
U12 jongens kogel (2kg) Thijs van der Vegt (A1) ZK 8.30 m 2019
U12 jongens kogel (2kg) Toine van den Bos ZK A1 6.85 m 2010
U12 jongens kogel (2kg) Joost van den Doel ZK A2 7.75 m 2010
U12 jongens kogel (2kg) Joost van den Doel ZK A1 6.65 m 2009
U12 jongens kogel (2kg) Sven de Vos ZKA2 8.19 m 2007
U12 jongens kogel (2kg) Tijs Geluk ZK A1 6.70 m 2006
U12 jongens kogel (2kg) Tom van den Berg ZK A2 8.96 m 2006
U12 jongens kogel (2kg) Tom van den Berg ZK A1 7.64 m 2005
U12 jongens kogel (2kg) Milan Roelofs ZK A2 8.02 m 2005
U12 jongens kogel (2kg) Bras Faasse ZK A1 7.08 m 2004
U12 jongens 4 x 60 m Anna Boot, Britt van der Maas, Isabel van Otzel, Matthijs de Brouwer ZK A1 41.98 sec 2016
U12 jongens 4 x 60 m Lars Dirkzwager, Matthias Houtzager, Pelle Gelderblom, Ruben van Meer ZK A2 36.2 sec 2009
U12 jongens 4 x 60 m Delta Sport Estafetteploeg ZK 36.3 sec 2005
U14 jongens 80 m Piet van den Ouden -1.8 ZK 10.79 sec 2021
U14 jongens 80 m Edwin van Bemden ZK 10.6 sec 2008
U14 jongens 80 m Mark Mol ZK 11.0 sec 2004
U14 jongens 80 m Bart van Kralingen ZK 10.8 sec 1999
U14 jongens 80 m Marijn van Kralingen ZK 10.9 sec 1995
U14 jongens 80 m Tom van den Ouden ZK 10.7 sec 1987
U14 jongens 1000 m Piet van den Ouden ZK 3.18.04 min 2021
U14 jongens 1000 m Tommy Staal ZK 2.58.7 min 2006
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Edwin van Bemden ZK 12.6 sec 2008
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Olaf Stoutjesdijk ZK 13.9 sec 2007
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Tommy Staal ZK 14.2 sec 2006
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Bart van Kralingen ZK 14.6 sec 1999
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Hans Stoutjesdijk ZK 13.9 sec 1996
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Marijn van Kralingen ZK 13.9 sec 1995
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Jurgen de Lang ZK 14.3 sec 1991
U14 jongens 300 mh (76,2cm) Edwin van Bemden ZK 48.85 sec 2008
U14 jongens 300 mh (76,2cm) Tommy Staal ZK 48.23 sec 2007
U14 jongens 300 mh (76,2cm) Milan Roelofs ZK 53.8 sec 2006
U14 jongens hoogspringen Tom van den Berg ZK 1.55 m 2008
U14 jongens hoogspringen Mike Borsboom ZK 1.20 m 2001
U14 jongens hoogspringen Bart van Kralingen ZK 1.48 m 1999
U14 jongens hoogspringen Hans Stoutjesdijk ZK 1.45 m 1996
U14 jongens hoogspringen Marijn van Kralingen ZK 1.50 m 1995
U14 jongens hoogspringen B. Mouthaan ZK 1.47 m 1967
U14 jongens verspringen Tom van den Berg ZK 4.76 m 2008
U14 jongens verspringen Tony Landegent ZK 4.41 m 1999
U14 jongens verspringen Carlos Slinkert ZK 4.85 m 1995
U14 jongens verspringen Patrick Boot ZK 4.62 m 1990
U14 jongens verspringen A. Koster ZK 4.75 m 1967
U14 jongens kogel (3kg) Piet van den Ouden ZK 7.83 m 2021
U14 jongens kogel (3kg) Sven de Vos ZK 8.61 m 2009
U14 jongens kogel (3kg) Edwin van Bemden ZK 9.61 m 2008
U14 jongens kogel (3kg) Mark Mol ZK 9.30 m 2004
U14 jongens kogel (3kg) Bart van Kralingen ZK 11.47 m 1999
U14 jongens kogel (3kg) Marijn van Kralingen ZK 10.92 m 1995
U14 jongens kogel (3kg) Marijn van Kralingen ZK 10.38 m 1994
U14 jongens kogel (3kg) Jeroen van Kralingen ZK 9.99 m 1992
U14 jongens kogel (3kg) Simon Schot ZK 10.62 m 1990
U14 jongens kogel (3kg) Ralph Koper ZK 10.40 m 1986
U14 jongens discus (1kg) Edwin van Bemden ZK 27.77 m 2008
U14 jongens discus (1kg) Bart van Kralingen ZK 31.63 m 1999
U14 jongens discus (1kg) Simon van Kralingen ZK 22.76 m 1996
U14 jongens discus (1kg) Simon Keus ZK 30.12 m 1995
U14 jongens discus (1kg) Niels Holkers ZK 24.72 m 1992
U14 jongens discus (1kg) Simon Schot ZK 26.46 m 1990
U14 jongens discus (1kg) Ronald Henning ZK 24.88 m 1988
U14 jongens discus (1kg) Ralph Koper ZK 26.76 m 1986
U14 jongens discus (1kg) Ralph Koper ZK 23.74 m 1985
U14 jongens speer (400g) Piet van den Ouden ZK 28.39 m 2021
U14 jongens speer (400g) Tijs Geluk ZK 34.64 m 2009
U14 jongens speer (400g) Tom van den Berg ZK 34.97 m 2008
U14 jongens speer (400g) Wesley Krakeel ZK 30.33 m 1999
U14 jongens speer (400g) Arnout van Koeveringe ZK 27.48 m 1994
U14 jongens speer (400g) René Holkers ZK 31.68 m 1993
U14 jongens speer (400g) Ralph Koper ZK 33.14 m 1986
U14 jongens 7-kamp Tom van den Berg ZK 4179 pnt 2008
U14 jongens 7-kamp Tom van den Berg ZK 3384 pnt 2007
U14 jongens 7-kamp Bart van Kralingen ZK 3980 pnt 1999
U14 jongens 7-kamp Simon van Kralingen ZK 3511 pnt 1997
U14 jongens 7-kamp Marijn van Kralingen ZK 4135 pnt 1995
U14 jongens 4 x 80 m Arnout van Koeveringe, Carlos Slinkert, Ferdi Reedijk, Marijn van Kralingen ZK 44.9 sec 1994
U16 jongens 100 m Noah Heijnen ZK 11.61 sec 2010
U16 jongens 100 m Paul van Nieuwenhuyze ZK 12.1 sec 2003
U16 jongens 100 m Bart van Kralingen ZK 12.6 sec 2001
U16 jongens 100 m Bart van Kralingen ZK 12.4 sec 2000
U16 jongens 100 m Tom van den Ouden ZK 11.7 sec 1989
U16 jongens 800 m Piet van den Ouden ZK 2.19.05 min 2023
U16 jongens 800 m Rutger Berger ZK 2.22.05 min 2015
U16 jongens 800 m Tommy Staal ZK 2.09.1 min 2009
U16 jongens 800 m Jurgen de Lang ZK 2.10.2 min 1993
U16 jongens 800 m Jurgen de Lang ZK 2.09.93 min 1992
U16 jongens 800 m Ramses Bekkenk ZK 2.10.0 min 1991
U16 jongens 1500 m Tommy Staal ZK jB 4.18.5 min 2009
U16 jongens 5000 m Tommy Staal ZK jB 15.56.6 min 2009
U16 jongens 100 mh (83,8cm) Olaf Stoutjesdijk ZK 17.5 sec 2008
U16 jongens 100 mh (83,8cm) Marijn van Kralingen ZK 15.4 sec 1996
U16 jongens 100 mh (83,8cm) Jurgen de Lang ZK 15.2 sec 1993
U16 jongens 100 mh (83,8cm) Raymond van Mourik ZK 16.4 sec 1985
U16 jongens 300 mh (76,2cm) Toine van den Bos ZK 49.99 sec 2015
U16 jongens hoogspringen Bouke de Jonge ZK 1.65 m 2002
U16 jongens hoogspringen Bart van Kralingen ZK 1.60 m 2001
U16 jongens hoogspringen Jurgen de Lang ZK 1.70 m 1993
U16 jongens verspringen Paul van Nieuwenhuyze ZK 5.41 m 2003
U16 jongens verspringen Jurgen de Lang ZK 5.21 m 1993
U16 jongens verspringen Robert van der Vegt ZK 5.59 m 1986
U16 jongens verspringen Robert van der Vegt ZK 5.52 m 1985
U16 jongens polshoog Chiel bij de Vaate ZK 2.25 m 2011
U16 jongens kogel (4kg) Nout van den Bos ZK 12.00 m 2013
U16 jongens kogel (4kg) Bart van Kralingen ZK 13.68 m 2000
U16 jongens kogel (4kg) Simon van Kralingen ZK 13.11 m 1999
U16 jongens kogel (4kg) Simon van Kralingen ZK 12.22 m 1998
U16 jongens kogel (4kg) Marijn van Kralingen ZK 12.18 m 1996
U16 jongens kogel (4kg) Jeroen van Kralingen ZK 12.37 m 1995
U16 jongens kogel (4kg) Harold Blom ZK 12.37 m 1990
U16 jongens kogel (4kg) Werner Lodewijk ZK 12.54 m 1987
U16 jongens kogel (4kg) Robert van der Vegt ZK 13.43 m 1986
U16 jongens kogel (4kg) C. Smolders ZK 10.29 m 1964
U16 jongens discus (1kg) Bart van Kralingen ZK 35.96 m 2000
U16 jongens discus (1kg) Marijn van Kralingen ZK 35.62 m 1996
U16 jongens discus (1kg) Jeroen van Kralingen ZK 34.80 m 1994
U16 jongens discus (1kg) Robert van der Vegt ZK 46.96 m 1986
U16 jongens discus (1kg) Robert van der Vegt ZK 40.18 m 1985
U16 jongens oude speer (600g) Jefta van Donk ZK 31.04 m 1996
U16 jongens oude speer (600g) Werner Lodewijk ZK 39.30 m 1987
U16 jongens oude speer (600g) Robert van der Vegt ZK 40.10 m 1986
U16 jongens 8-kamp Marijn van Kralingen ZK 5358 pnt 1997
U16 jongens 8-kamp Marijn van Kralingen ZK 4641 pnt 1996
U16 jongens 8-kamp Jurgen de Lang ZK 5605 pnt 1993
U16 jongens 4 x 100 m Gijs van Duijvenbode, Ruben Heijnen, Rutger Berger, Toine van den Bos ZK 53.82 sec 2015
U16 jongens 4 x 100 m Delta Sport Estafetteploeg ZK 53.1 sec 1996
U18 mannen 100 m Aron Schott ZK -2.0 12.07 sec 2018
U18 mannen 100 m Ruben Heijnen ZK+1.4 11.77 sec 2017
U18 mannen 100 m Fabian Verkaaik ZK rw 11.2 sec 2013
U18 mannen 100 m Noah Heijnen ZK 11.65 sec 2012
U18 mannen 100 m Noah Heijnen ZK 11.58 sec 2011
U18 mannen 100 m Paul van Nieuwenhuyze ZK 12.3 sec 2005
U18 mannen 100 m Bart van Kralingen ZK 11.9 sec 2003
U18 mannen 100 m Tobi Visser ZK 11.4 sec 1966
U18 mannen 200 m Fabian Verkaaik ZK 24.92 sec 2012
U18 mannen 200 m Paul van Nieuwenhuyze ZK 24.9 sec 2005
U18 mannen 200 m Bart van Kralingen ZK 24.9 sec 2003
U18 mannen 300 m Tobi Visser ZK 37.1 sec 1966
U18 mannen 400 m Bart van Kralingen ZK 55.6 sec 2003
U18 mannen 400 m Bart van Kralingen ZK 58.0 sec 2002
U18 mannen 800 m Ruben Heijnen ZK 2.31.54 min 2017
U18 mannen 800 m Ramses Bekkenk ZK 2.01.4 min 1993
U18 mannen 1500 m Ramses Bekkenk ZK 4.06.4 min 1993
U18 mannen 1500 m Ramses Bekkenk ZK 4.14.2 min 1992
U18 mannen 3000 m Ramses Bekkenk ZK 9.05.4 min 1993
U18 mannen 5000 m Tijs Geluk ZK 20.09.06 min 2012
U18 mannen 80 mh (76,2cm) Tobi Visser ZK 11.7 sec 1966
U18 mannen 110 mh (91,4cm) Marc van de Riet ZK 16.0 sec 1986
U18 mannen hoogspringen Sander van Haeringen ZK 1.80 m 1985
U18 mannen hoogspringen Tobi Visser ZK 1.55 m 1966
U18 mannen hoogspringen J. van Grol ZK 1.55 m 1964
U18 mannen verspringen Hans Stoutjesdijk ZK 5.90 m 2001
U18 mannen verspringen Jurgen de Lang ZKjA +0.55 5.71 m 1995
U18 mannen verspringen Marc van de Riet ZK 6.20 m 1986
U18 mannen polshoog Fabian Verkaaik ZK 2.90 m 2012
U18 mannen polshoog Bart van Kralingen ZK 3.20 m 2003
U18 mannen polshoog Bart van Kralingen ZK 3.20 m 2002
U18 mannen polshoog Colin Kesteloo ZK 2.20 m 2001
U18 mannen kogel (5kg) Nout van den Bos ZK 15.13 m 2015
U18 mannen kogel (5kg) Nout van den Bos ZK 13.55 m 2014
U18 mannen kogel (5kg) Fabian Verkaaik ZK 12.95 m 2013
U18 mannen kogel (5kg) Fabian Verkaaik ZK 12.09 m 2012
U18 mannen kogel (5kg) Raymond Elfrink ZK 10.54 m 2005
U18 mannen kogel (5kg) Bart van Kralingen ZK 12.33 m 2002
U18 mannen kogel (5kg) Marijn van Kralingen ZK 13.00 m 1999
U18 mannen kogel (5kg) Marijn van Kralingen ZK 13.07 m 1998
U18 mannen kogel (5kg) Simon Schot ZK 13.72 m 1994
U18 mannen kogel (5kg) Robert van der Vegt ZK 14.03 m 1988
U18 mannen kogel (5kg) Robert van der Vegt ZK 14.07 m 1987
U18 mannen discus (1,5kg) Raymond Elfrink ZK 28.55 m 2005
U18 mannen discus (1,5kg) Bart van Kralingen ZK 36.13 m 2003
U18 mannen discus (1,5kg) Bart van Kralingen ZK 34.73 m 2002
U18 mannen discus (1,5kg) Marijn van Kralingen ZK 36.27 m 1998
U18 mannen discus (1,5kg) Jurgen de Lang ZK 35.26 m 1995
U18 mannen discus (1,5kg) Robert van der Vegt ZK 42.70 m 1988
U18 mannen discus (1,5kg) Robert van der Vegt ZK 42.15 m 1987
U18 mannen speer (700g) Fabian Verkaaik ZK 48.81 m 2013
U18 mannen speer (700g) Fabian Verkaaik ZK 47.30 m 2012
U18 mannen speer (700g) Robert van der Vegt ZK 47.14 m 1988
U18 mannen speer (700g) Robert van der Vegt ZK 43.91 m 1987
U18 mannen 9-kamp Bart van Kralingen ZK 4748 pnt 2003
U18 mannen 9-kamp Marc van de Riet ZK 5002 pnt 1986
U20 mannen 100 m Aron Schott ZK +3.4m/s 11.62 sec 2020
U20 mannen 100 m Aron Schott -3.3 ZK 11.78 sec 2019
U20 mannen 100 m Ruben Heijnen ZK -1.6 11.91 sec 2018
U20 mannen 100 m Noah Heijnen ZK rw 10.8 sec 2013
U20 mannen 100 m Erik de Waard ZK 11.6 sec 2002
U20 mannen 200 m Aron Schott ZK +1.6m/s 23.48 sec 2020
U20 mannen 200 m Fabian Verkaaik ZK +1.8 24.04 sec 2014
U20 mannen 200 m Erik de Waard ZK 24.3 sec 2002
U20 mannen 400 m Ruben Heijnen ZK 58.92 sec 2018
U20 mannen 400 m Ivor Landburg ZK 53.4 sec 1993
U20 mannen 800 m Robert Begemann ZK 2.11.2 min 1985
U20 mannen 110 mh (99,1cm) Fabian Verkaaik ZK +0.0 17.90 sec 2014
U20 mannen hoogspringen Fabian Verkaaik ZK 1.80 m 2014
U20 mannen hoogspringen Arnout van Koeveringe ZK 1.75 m 1999
U20 mannen hoogspringen Serge Schot ZK 1.86 m 1991
U20 mannen hoogspringen Serge Schot ZK 1.75 m 1990
U20 mannen hoogspringen L. Auperlé ZK 1.60 m 1967
U20 mannen verspringen Ruben Heijnen ZK 5.61 m 2018
U20 mannen verspringen Fabian Verkaaik ZK 6.08 m 2014
U20 mannen polshoog Fabian Verkaaik ZK 3.90 m 2014
U20 mannen kogel (6kg) Kenneth Vieira ZK 11.52 m 1966
U20 mannen discus (1,75kg) Robert van der Vegt ZK 42.48 m 1990
U20 mannen kogelslingeren (6kg) Werner Lodewijk ZK 39.00 m 1990
Mannen 100 m Aron Schott -1.2 ZK 11.72 sec 2021
Mannen 100 m Martijn Poortvliet ZK 12.97 sec 2012
Mannen 200 m Aron Schott -1.7 ZK 23.53 sec 2021
Mannen 400 m Harrie Dost ZK 51.9 sec 1967
Mannen 800 m Pieter Jan Fioole ZK 2.04.40 min 2003
Mannen 800 m Pieter Jan Fioole ZK 2.04.60 min 2002
Mannen 800 m Pieter Jan Fioole ZK 2.01.8 min 1999
Mannen 1500 m Hans Saman ZK 4.10.04 min 1989
Mannen 3000 m Leonard van Putten ZK 9.04.90 min 2003
Mannen 3000 m Arjan Beije ZK 9.06.2 min 2001
Mannen 5000 m Arjan Beije ZK 15.57.20 min 2003
Mannen 5000 m Arjan Beije ZK 15.41.20 min 2002
Mannen 10000 m Jan Hoek ZK 31.57.0 min 1992
Mannen 110 mh (106,7cm) Arjan Meijer ZK 20.4 sec 2006
Mannen 110 mh (106,7cm) Arjan Meijer ZK 19.9 sec 2005
Mannen 110 mh (106,7cm) Arjan Meijer ZK 20.9 sec 2003
Mannen 400 mh (91,4cm) Arjan Meijer ZK 1.11.6 min 2006
Mannen 400 mh (91,4cm) Arjan Meijer ZK 1.05.2 min 2005
Mannen 400 mh (91,4cm) Arjan Meijer ZK 1.06.7 min 2003
Mannen 400 mh (91,4cm) Harrie Dost ZK 54.6 sec 1969
Mannen 400 mh (91,4cm) Harrie Dost ZK 56.8 sec 1968
Mannen 3000 m stpl (91,4cm) Simon Blom ZK 9.47.8 min 1978
Mannen hoogspringen Arjan Meijer ZK 1.55 m 2000
Mannen hoogspringen Serge Schot ZK 1.70 m 1999
Mannen hoogspringen Henk Hage ZK 1.65 m 1965
Mannen verspringen Arjan Meijer ZK 5.42 m 2005
Mannen verspringen Bart van Haeringen ZK 6.84 m 1985
Mannen hinkstapspringen Leo de Pee ZK DK 12.71 m 1978
Mannen polshoog Bart van Kralingen ZK 3.50 m 2006
Mannen polshoog Harrie Dost ZK 3.23 m 1969
Mannen polshoog Harrie Dost ZK 3.15 m 1968
Mannen polshoog Harrie Dost ZK 3.20 m 1967
Mannen oude speer (800g) Leo de Pee ZK 55.66 m 1978
Mannen kogelslingeren (7,26kg) Werner Lodewijk ZK 40.38 m 1992
Mannen 10-kamp Harrie Dost ZK 5822 pnt 1968
Mannen 15 km Arjan Beije ZK 51.53 min 2005
Mannen 15 km Arjan Beije ZK 49.40 min 2004
Mannen 35 200 m Arjan Beije ZK 30.2 sec 2008
Mannen 35 800 m Arjan Beije ZK 2.10.6 min 2008
Mannen 35 10 EM Krispijn de Jonge ZK 1.00.02 uur 2016
Mannen 35 halve marathon Arjan Beije ZK 1.15.36 uur 2007
Mannen 40 800 m Michel van den Bos ZK 2.11.5 min 2008
Mannen 40 800 m Michel van den Bos ZK 2.16.95 min 2007
Mannen 40 1500 m Sebastiaan Heikoop ZK 4.31.0 min 2011
Mannen 40 3000 m Sebastiaan Heikoop ZK 10.06.0 min 2011
Mannen 40 3000 m Michel van den Bos ZK 9.51.8 min 2008
Mannen 40 3000 m Michel van den Bos ZK 9.52.0 min 2007
Mannen 40 5000 m Sebastiaan Heikoop ZK 17.31.75 min 2012
Mannen 40 5000 m Sebastiaan Heikoop ZK 17.30.15 min 2011
Mannen 40 5000 m Michel van den Bos ZK 17.26.87 min 2008
Mannen 40 10 EM Niels Goudswaard ZK M35 59.43 min 2013
Mannen 45 400 m Sebastiaan Heikoop ZK M40 58.21 sec 2015
Mannen 45 800 m Sebastiaan Heikoop ZK M40 2.16.08 min 2015
Mannen 45 800 m Michel van den Bos ZK 2.13.3 min 2011
Mannen 45 1500 m Sebastiaan Heikoop ZK M40 4.31.17 min 2015
Mannen 45 1500 m Michel van den Bos ZK 4.35.51 min 2010
Mannen 45 5000 m Michel van den Bos ZK M40 17.11.94 min 2010
Mannen 45 400 mh (91,4cm) Jos Geluk ZK 1.14.1 min 2006
Mannen 45 3000 m stpl (91,4cm) Michel van den Bos ZK 11.20.13 min 2010
Mannen 45 verspringen Sebastiaan Heikoop +2.6 ZKM40 5.15 m 2015
Mannen 45 speer (800g) Jos Geluk ZK 40.14 m 2007
Mannen 45 speer (800g) Jos Geluk ZK 38.96 m 2006
Mannen 45 speer (800g) Jos Geluk ZK 40.44 m 2005
Mannen 45 10 km Niels Goudswaard ZK 36.38 min 2016
Mannen 45 halve marathon Niels Goudswaard ZK 1.22.52 uur 2018
Mannen 50 100 m Alex Heijnen ZK 13.8 sec 2010
Mannen 50 100 m Jos Geluk ZK 13.6 sec 2008
Mannen 50 400 m Piet van Mourik ZK 1.01.86 min 2015
Mannen 50 400 m Alex Heijnen ZK 1.02.62 min 2010
Mannen 50 400 m Jos Geluk ZK 1.03.95 min 2009
Mannen 50 800 m Piet van Mourik ZK 2.30.68 min 2015
Mannen 50 800 m Jos Geluk ZK 2.26.3 min 2009
Mannen 50 3000 m Jos Geluk ZK 11.17.6 min 2010
Mannen 50 hoogspringen Jos Geluk ZK 1.55 m 2010
Mannen 50 verspringen Jos Geluk ZK 4.82 m 2008
Mannen 50 kogel (6kg) Ronald Rasenberg ZK 8.85 m 2018
Mannen 50 discus (1,5kg) Ronald Rasenberg ZK 26.75 m 2018
Mannen 50 discus (1,5kg) Ronald Rasenberg ZK 29.54 m 2017
Mannen 50 speer (700g) Jos Geluk ZK 42.72 m 2009
Mannen 50 speer (700g) Jos Geluk ZK 40.57 m 2008
Mannen 50 kogelslingeren (6kg) Ronald Rasenberg ZK 25.39 m 2017
Mannen 50 10 EM Ludolf Reijntjes ZK M45 1.03.32 uur 2017
Mannen 50 halve marathon Eddy Smit ZK 1.21.48 uur 2002
Mannen 60 800 m Eddy Smit ZK M50 2.49.3 min 2012
Mannen 60 3000 m Eddy Smit ZK M50 12.13.0 min 2012
Mannen 60 5000 m Eddy Smit ZK M50 20.24.58 min 2010
Mannen 60 15 km Joop Lasseur ZK 1.02.57 uur 2005
Mannen 60 15 km Joop Lasseur ZK 1.00.05 uur 2004
Mannen 60 15 km Joop Lasseur ZK 59.13 min 2003
Mannen 65 10000 m Joop Lasseur ZK 42.15.52 min 2011
Mannen 65 10 km Fred Bastemeijer ZK 46.23 min 2014
Mannen 65 10 EM Carel van Putten ZK 1.20.40 uur 2013
Mannen 65 10 EM Joop Lasseur ZK 1.07.38 uur 2009
Mannen 65 10 EM Joop Lasseur ZK 1.05.27 uur 2008
Mannen 65 halve marathon Carel van Putten ZK 1.47.56 uur 2012
Mannen 65 halve marathon Joop Lasseur ZK 1.37.56 uur 2011
Mannen 65 halve marathon Joop Lasseur ZK 1.35.11 uur 2009
Mannen 65 halve marathon Joop Lasseur ZK 1.34.47 uur 2008
Mannen 70 400 m Joop Lasseur ZK M60 1.14.42 min 2015
U8 meisjes 970 m Lise Weeda ZK 04.42 2023
U9 meisjes 750 m Lise Weeda ZK 5.04 2023
U9 meisjes cross Ruchama Houtzager ZK 1e 2011
U9 meisjes cross Quinty van der Bijl ZK 1e 2008
U9 meisjes cross Aileen Blommaert ZK 840 pnt 2003
U9 meisjes cross Hilde Doeleman ZK 830 pnt 2002
U10 meisjes 1250 m Elin Wandel ZK 6.55 2020
U10 meisjes 4 x 1200 m Anique van Klinken, Elaine Fertoute, Esteé Lindhout, Ruchama Houtzager ZK 23.23 2011
U10 meisjes cross Ruchama Houtzager ZK 1e 2012
U10 meisjes cross Anique van Klinken ZK 1e 2011
U10 meisjes cross Iris Heikoop ZK 1e 2010
U10 meisjes cross Britt de Mendonca ZK 1e 2006
U10 meisjes cross Aileen Blommaert ZK 1e 2004
U10 meisjes cross Sanne van Mourik ZK 840 pnt 2003
U10 meisjes cross Leonie Klompe ZK 500 pnt 1987
U12 meisjes 1000 m Ruchama Houtzager (A2) ZK 3.26 2014
U12 meisjes 1000 m Ruchama Houtzager ZK A1 3.48 min 2013
U12 meisjes 1250 m Jet Verboom (A1) ZK A1 6.19 2020
U12 meisjes 4 x 1200 m Anique van Klinken, Elaine Fertoute, Iris Heikoop, Ruchama Houtzager ZK A2 22.51 2012
U12 meisjes 4 x 1200 m Anne Ravia, Caroline van den Doel, Iris Heikoop, Nicole Dekker ZK A2 24.18 2011
U12 meisjes 4 x 1200 m Aileen Blommaert, Hilde Doeleman, Linda de Vlieger, Sanne van Mourik ZK A2 22.44 2005
U12 meisjes 4 x 1200 m Annelies Blommaert, Jolanda 't Jong, Linda de Vlieger, Sanne van Mourik ZK 23.14 2004
U12 meisjes 980 m Mien Kats (U11) ZK 4.38 2023
U12 meisjes cross Anique van Klinken ZK A1 1e 2012
U12 meisjes cross Meike van Gastel ZK A2 1e 2006
U12 meisjes cross Meike van Gastel ZK A1 1e 2005
U12 meisjes cross Sanne van Mourik ZK A1 1e 2004
U12 meisjes cross Hanna Maassen ZK A2 840 pnt 2002
U14 meisjes 1960 m Ruchama Houtzager ZK 8.00 2015
U14 meisjes 2000 m Iris Heikoop ZK 7.13 2014
U14 meisjes cross Meike van Gastel ZK 1e 2008
U14 meisjes cross Sanne van Mourik ZK 1e 2007
U14 meisjes cross Sanne van Mourik ZK 1e 2006
U16 meisjes 1800 m Ruchama Houtzager ZK 8.00 2017
U16 meisjes 4 x 1800 m Britt de Mendonca, Emma van Mourik, Kristin Baas, Sanne van Mourik ZK 31.40 2009
U16 meisjes 4 x 2100 m Hanna Maassen, Kristy Blommaert, Nicky de Looze, Suzanne Staal ZK 34.31 2004
U16 meisjes cross Kristin Baas ZK 1e 2012
U16 meisjes cross Meike van Gastel ZK 1e 2009
U16 meisjes cross Annemiek van de Velde ZK 1e 2008
U18 vrouwen 2700 m Ilse Goudswaard ZK 11.19 2018
U18 vrouwen 3000 m Annemarie de Waard ZK 10.54 2014
U18 vrouwen cross Sanne van Mourik ZK 1e 2011
U18 vrouwen cross Annemiek van de Velde ZK 1e 2010
U18 vrouwen cross Annemiek van de Velde ZK 1e 2009
U20 vrouwen 4075 m Emma van Mourik ZK 18.41 2015
U20 vrouwen 4500 m Ruchama Houtzager ZK 20.27 2022
U20 vrouwen cross Annemiek van de Velde ZK 1e 2011
U20 vrouwen cross Tanja Gerards ZK 750 pnt 1996
Vrouwen 9000 m Emma van Mourik ZK 45.04 2023
Vrouwen korte cross Greetje Smit ZK 882 pnt 1998
Vrouwen 35 11 km Leonie Ton ZK 53.03 2017
Vrouwen 35 4 x 3000 m Joke de Koster-Hoogerheide, Krista Voorham, Marleen van Sighem, Patty van Zonderen-Osterholt ZK 63.46 2010
Vrouwen 35 4 x 4200 m Heidi Bontius, Henny de Jonge, Ineke van Poppel, Janneke van der Linde ZK 1.50.33 2005
Vrouwen 55 11 km Digna de Boer ZK 65.06 2017
U9 jongens 970 m Melle van den Bos ZK 04.13 2023
U9 jongens cross Tristan Tolhoek ZK 1e 2011
U9 jongens cross Toine van den Bos ZK 1e 2008
U9 jongens cross Joost van den Doel ZK 1e 2007
U9 jongens cross Tijs Geluk ZK 1e 2004
U9 jongens cross Tommy Staal ZK 830 pnt 2002
U10 jongens cross Nout van den Bos ZK 1e 2007
U10 jongens cross Tjeerd van de Velde ZK 1e 2006
U10 jongens cross Tijs Geluk ZK 1e 2005
U10 jongens cross Tommy Staal ZK 830 pnt 2003
U10 jongens cross Wesley Krakeel ZK 750 pnt 1995
U10 jongens cross Maurits Hohman ZK 741 pnt 1993
U12 jongens 4 x 1200 m Jacob Kik, Rutger Berger, Siem Lindhout, Toine van den Bos ZK A2 21.26 2011
U12 jongens 4 x 1200 m Jasper Heikoop, Martijn Flikweert, Matthias Houtzager, Nout van den Bos ZK A2 19.55 2009
U12 jongens 4 x 1200 m Edwin van Bemden, Noah Heijnen, Tom van den Berg, Tommy Staal ZK A2 21.41 2005
U12 jongens 970 m Samuël Cats (A1) ZK 03.35 2023
U12 jongens cross Nout van den Bos ZK A2 1e 2009
U12 jongens cross Nout van den Bos ZK A1 1e 2008
U12 jongens cross Tijs Geluk ZK A2 1e 2007
U12 jongens cross Sven de Vos ZK A1 1e 2006
U12 jongens cross Tommy Staal ZK A2 1e 2005
U12 jongens cross Tommy Staal ZK A1 1e 2004
U12 jongens cross Tony Landegent ZK A2 882 pnt 1997
U12 jongens cross Wesley Krakeel ZK A1 741 pnt 1996
U12 jongens cross Maurits Hohman ZK A2 750 pnt 1995
U12 jongens cross Maurits Hohman ZK A1 750 pnt 1994
U12 jongens cross Richard den Boer ZK A1 882 pnt 1991
U14 jongens 1960 m Daan van de Velde ZK 8.20 2023
U14 jongens cross Tommy Staal ZK 1e 2007
U14 jongens cross Tommy Staal ZK 1e 2006
U16 jongens 1940 m Piet van den Ouden ZK 06.30 2023
U16 jongens cross Tommy Staal ZK 1e 2009
U16 jongens cross Tommy Staal ZK 1e 2008
U16 jongens cross Roeland Landegent ZK 750 pnt 1996
U16 jongens cross Ramses Bekkenk ZK 900 pnt 1991
U16 jongens cross Ingmar Berman ZK 571 pnt 1983
U18 mannen cross Ramses Bekkenk ZK 750 pnt 1993
U18 mannen cross Ramses Bekkenk ZK 750 pnt 1992
Mannen cross Arjan Beije ZK 1e 2005
Mannen 35 10000 m Niels Goudswaard ZK 32.28 2014
Mannen 35 4 x 3000 m Leon de Munnik, Ludolf Reijntjes, Piet van Mourik, Robert Kraaijenbrink ZK 50.59 2012
Mannen 35 4 x 3000 m Michel van den Bos, Peter Vader, Piet van Mourik, Sebastiaan Heikoop ZK 47.12 2011
Mannen 35 4 x 3000 m Jos Geluk, Michel van den Bos, Piet van Mourik, Sebastiaan Heikoop ZK 47.21 2010
Mannen 35 4 x 6300 m Archie Staal, Ed de Looze, Fer Bouwens, Jos Geluk ZK 1.46.16 2006
Mannen 35 korte cross Sebastiaan Heikoop ZK 1e 2012
Mannen 35 korte cross Sebastiaan Heikoop ZK 1e 2011
Mannen 35 korte cross Michel van den Bos ZK 1e 2010
Mannen 35 korte cross Michel van den Bos ZK 1e 2009
Mannen 40 4 x 6300 m Han van Achterberg, Joop Lasseur, Jos Geluk, Rini van Dijke ZK 1.32.13 uur 2002
Mannen 50 cross Eddy Smit ZK 840 pnt 2003
Mannen 60 cross Joop Lasseur ZK 1e 2005
Mannen 60 cross Joop Lasseur ZK 1e 2004
Mannen 60 cross Joop Lasseur ZK 825 pnt 2003
Mannen 65 10000 m Joop Lasseur ZK 39.02 2014
Mannen 65 9600 m Cor Kloet ZK 42.01 2018
Mannen 65 cross Joop Lasseur ZK 1e 2011
Mannen 65 cross Joop Lasseur ZK 1e 2010
Mannen 65 cross Joop Lasseur ZK 1e 2009
Mannen 70 cross Joop Lasseur ZK 1e 2012
= elektronische tijd