Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2022 en 31-10-2023. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Vrouwen

100 m

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt (U20 vrouwen) 12.14 sec +0.6
2 Noëmie Rijk (U16 meisjes) 13.20 sec +0.1
3 Felien Wibbelink (U18 vrouwen) 13.0 sec -2.2
Yara Karelse (U18 vrouwen) 13.0 sec
5 Martina Oosthoek (U18 vrouwen) 13.40 sec +1.3
6 Rachida Moerman (Vrouwen 40) 13.54 sec -1.9
7 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen) 13.60 sec -1.2
8 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 45) 13.70 sec +1.6
9 Ilvy de Waal (U18 vrouwen) 13.72 sec -0.5
10 Mariska Tjeerdsma 13.8 sec +0.0

200 m

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt (U20 vrouwen) 25.50 sec +1.0
2 Noëmie Rijk (U16 meisjes) 26.42 sec +0.9
3 Rachida Moerman (Vrouwen 40) 27.57 sec +0.3
4 Yara Karelse (U18 vrouwen) 27.84 sec +0.5
5 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen) 28.11 sec +1.3
6 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 45) 28.12 sec +0.5
7 Ilvy de Waal (U18 vrouwen) 28.43 sec +1.5
8 Sophie Vervuurt (U16 meisjes) 28.87 sec -2.3
9 Martina Oosthoek (U18 vrouwen) 29.48 sec -0.5
10 Jasmijn Post (U16 meisjes) 29.92 sec -1.3

400 m

Naam Prestatie
1 Felien Wibbelink (U18 vrouwen) 58.66 sec
2 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 45) 1.00.89 min
3 Mariska Tjeerdsma 1.03.00 min
4 Benthe den Hamer (U18 vrouwen) 1.06.57 min
5 Elise Mol (U16 meisjes) 1.06.77 min
6 Yara Karelse (U18 vrouwen) 1.06.92 min
7 Sophie Vervuurt (U16 meisjes) 1.06.95 min
8 Martina Oosthoek (U18 vrouwen) 1.09.25 min
9 Daphne Ramsteijn (U16 meisjes) 1.09.78 min
10 Sara Vermaelen (U16 meisjes) 1.10.91 min

800 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 2.15.20 min
2 Felien Wibbelink (U18 vrouwen) 2.15.48 min
3 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 45) 2.17.05 min
4 Dorethé Schletterer (U14 meisjes) 2.26.66 min
5 Benthe den Hamer (U18 vrouwen) 2.27.92 min
6 Bowien Schletterer (U16 meisjes) 2.30.62 min
7 Elise Mol (U16 meisjes) 2.36.49 min
8 Jasmijn Post (U16 meisjes) 2.40.41 min
9 Sara Vermaelen (U16 meisjes) 2.40.68 min
10 Sophie Vervuurt (U16 meisjes) 2.41.99 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 2.58.1 min
2 Felien Wibbelink (U18 vrouwen) 2.59.87 min
3 Noëmie Rijk (U16 meisjes) 3.06.79 min
4 Dorethé Schletterer (U14 meisjes) 3.08.91 min
5 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 45) 3.15.2 min
6 Nikki de Koning (U16 meisjes) 3.24.1 min
7 Bowien Schletterer (U16 meisjes) 3.25.14 min
8 Fleur Borra (U12 meisjes) 3.28.26 min
9 Sterre Houtzager (U16 meisjes) 3.31.37 min
10 Lisa Vreeke (U14 meisjes) 3.31.99 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 4.36.37 min
2 Felien Wibbelink (U18 vrouwen) 5.01.39 min
3 Dorethé Schletterer (U14 meisjes) 5.04.58 min
4 Bowien Schletterer (U16 meisjes) 5.09.39 min
5 Barbara Trappeniers (Vrouwen 40) 5.30.73 min
6 Sterre Houtzager (U16 meisjes) 5.32.29 min
7 Nikki de Koning (U16 meisjes) 5.32.85 min
8 Mirthe de Zeeuw 5.34.30 min
9 Elise Mol (U16 meisjes) 5.41.37 min ZK U18
10 Jill Boudewijns (U14 meisjes) 5.41.89 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 9.55.90 min
2 Bowien Schletterer (U16 meisjes) 11.02.84 min
3 Barbara Trappeniers (Vrouwen 40) 11.53.37 min
4 Elise Mol (U16 meisjes) 12.06.87 min
5 Sandra de Kok (Vrouwen 40) 12.07.0 min
6 Nikki de Koning (U16 meisjes) 12.17.49 min
7 Durby Meijboom (Vrouwen 45) 12.18.72 min
8 Anoucha Baute (Vrouwen 50) 12.41.04 min
9 Renate van der Zanden (Vrouwen 40) 12.47.54 min
10 Alexandra Elias (U18 vrouwen) 13.01.14 min

5000 m

Naam Prestatie
1 Benedetta Sarti 20.39.79 min
2 Figen Kaya (Vrouwen 45) 26.29.20 min

uurloop baan

Naam Prestatie
1 Leonie Ton (Vrouwen 45) 13795 m
2 Elise Mol (U16 meisjes) 12441 m
3 Marina Mol-Krijger (Vrouwen 40) 10698 m
4 Gisela Nijsse-Meertens (Vrouwen 60) 10375 m

100 mh (83,8cm)

Naam Prestatie
1 Xenia Kroonen (U20 vrouwen) 18.14 sec -2.4
2 Ilvy de Waal (U18 vrouwen) 18.42 sec +0.8

400 mh (76,2cm)

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 1.14.47 min
2 Mirthe de Zeeuw 1.17.18 min
3 Benthe den Hamer (U18 vrouwen) 1.21.64 min
4 Xenia Kroonen (U20 vrouwen) 1.25.59 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Yara Karelse (U18 vrouwen) 1.62 m
2 Senna Schuit (U14 meisjes) 1.42 m ZK
3 Mirthe de Zeeuw 1.40 m
Sophie Vervuurt (U16 meisjes) 1.40 m
5 Marlies Roelse (U16 meisjes) 1.36 m
6 Martina Oosthoek (U18 vrouwen) 1.35 m
Elise Mol (U16 meisjes) 1.35 m
8 Imke Euser (U14 meisjes) 1.32 m
9 Zoe Neervoort (U14 meisjes) 1.30 m
Meike van Loon (U14 meisjes) 1.30 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt (U20 vrouwen) 5.33 m +0.0
2 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 45) 4.91 m -1.0
3 Ilvy de Waal (U18 vrouwen) 4.58 m +1.9
Rachida Moerman (Vrouwen 40) 4.58 m -1.0
5 Martina Oosthoek (U18 vrouwen) 4.41 m +1.1
6 Chloe Zerbib (U18 vrouwen) 4.39 m -1.0
7 Benthe den Hamer (U18 vrouwen) 4.34 m +1.0
8 Xenia Kroonen (U20 vrouwen) 4.29 m +1.4
9 Senna Schuit (U14 meisjes) 4.27 m -0.1
Marlies Roelse (U16 meisjes) 4.27 m +1.8

hinkstapspringen

Naam Prestatie
1 Ilvy de Waal (U18 vrouwen) 9.17 m +1.1
2 Xenia Kroonen (U20 vrouwen) 8.69 m +0.2

kogel (4kg)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens (Vrouwen 35) 12.31 m
2 Rachida Moerman (Vrouwen 40) 10.12 m
3 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 8.83 m
4 Fenne Pellaers (U20 vrouwen) 8.57 m
5 Daphne Jasperse (Vrouwen 45) 7.80 m
6 Romy van Goethem (U14 meisjes) 7.78 m
7 Katja van Eetvelt (U20 vrouwen) 7.75 m
8 Alexandra Elias (U18 vrouwen) 7.15 m
9 Mirthe de Zeeuw 7.06 m
10 Manon Wakker (Vrouwen 35) 6.51 m

discus (1kg)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens (Vrouwen 35) 29.68 m
2 Rachida Moerman (Vrouwen 40) 25.14 m
3 Marjolein Groeneveld (U16 meisjes) 25.11 m
4 Daniella Segers (Vrouwen 50) 24.59 m
5 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 24.47 m
6 Fenne Pellaers (U20 vrouwen) 23.71 m
7 Alexandra Elias (U18 vrouwen) 22.45 m
8 Nanette van der Veen-Koers (Vrouwen 50) 21.70 m
9 Ilvy de Waal (U18 vrouwen) 18.97 m
10 Hilde Stallaert (Vrouwen 55) 18.43 m

speer (600g)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens (Vrouwen 35) 29.76 m
2 Daphne Jasperse (Vrouwen 45) 25.29 m
3 Alexandra Elias (U18 vrouwen) 24.42 m
4 Rachida Moerman (Vrouwen 40) 24.29 m
5 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 24.25 m
6 Benthe den Hamer (U18 vrouwen) 22.16 m
7 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 45) 19.33 m
8 Jane van der Vloet (Vrouwen 40) 18.76 m
9 Mareij ten Oever (Vrouwen 35) 15.35 m
10 Bianca Wagenaer 12.79 m

kogelslingeren (4kg)

Naam Prestatie
1 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 21.81 m

4 x 100 m

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt, Martina Oosthoek, Mirthe de Zeeuw, Xenia Kroonen 53.84 sec
2 Benthe den Hamer, Katja van Eetvelt, Martina Oosthoek, Xenia Kroonen (U20 vrouwen) 54.36 sec
3 Carmen van Belle, Marion Goossen-Tholens, Patricia Dieleman-Pieters, Rachida Moerman (Vrouwen 40) 1.02.40 min
4 Ilvy de Waal, Mariska Tjeerdsma, Renate van der Zanden, Yasmine de Kraker 1.07.74 min

4 x 200 m

Naam Prestatie
1 Marit van Damme, Martina Oosthoek, Maya den Toonder, Sara Vermaelen (U16 meisjes) 2.08.80 min
2 Bente de Potter, Lois de Guchteneire, Maartje Reuling, Senna Schuit (U14 meisjes) 2.18.81 min

4 x 400 m

Naam Prestatie
1 Benthe den Hamer, Katja van Eetvelt, Mirthe de Zeeuw, Xenia Kroonen 4.30.94 min
2 Elise Mol, Fenne Pellaers, Hannah Moelker, Yara Karelse (U20 vrouwen) 4.55.10 min
3 Maren van Dorp, Marieke Riemens, Mariska Tjeerdsma, Renate van der Zanden 5.05.19 min

Zweedse estafette

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt, Mirthe de Zeeuw, Rachida Moerman, Xenia Kroonen 2.32.77 min
2 Benthe den Hamer, Katja van Eetvelt, Martina Oosthoek, Xenia Kroonen (U20 vrouwen) 2.36.00 min
3 Bianca Wagenaer, Ilvy de Waal, Yara Karelse, Yasmine de Kraker 2.37.16 min
4 Elise Mol, Fenne Pellaers, Hannah Moelker, Yara Karelse (U20 vrouwen) 2.39.93 min
5 Anoucha Baute, Carmen van Belle, Patricia Dieleman-Pieters, Rachida Moerman (Vrouwen 40) 2.47.56 min
= elektronische tijd