Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2021 en 31-10-2022. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Vrouwen

100 m

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt (U20 vrouwen (meisjes A)) 12.67 sec -0.7
2 Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 13.17 sec -0.7
3 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 13.51 sec +2.0
4 Ilvy de Waal (U18 vrouwen (meisjes B)) 13.60 sec +1.9
5 Amy de Graaf (U18 vrouwen (meisjes B)) 13.77 sec +1.9
Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 13.77 sec +1.5
7 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 14.01 sec +0.6
8 Marisa Mol 14.41 sec +0.4
9 Carmen van Belle (Vrouwen 40) 14.51 sec +2.0
10 Patricia Dieleman-Pieters (Vrouwen 50) 14.69 sec +2.0

200 m

Naam Prestatie
1 Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 27.27 sec -2.1
2 Katja van Eetvelt (U20 vrouwen (meisjes A)) 27.47 sec +1.1
3 Ilvy de Waal (U18 vrouwen (meisjes B)) 27.80 sec +1.2
4 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 40) 27.87 sec +1.5 3e NK
5 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 28.29 sec +0.8
6 Amy de Graaf (U18 vrouwen (meisjes B)) 28.72 sec +1.6
7 Madelief Boonman (U16 meisjes (C)) 29.78 sec -1.7
8 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 30.13 sec -0.4
9 Xenia Kroonen (U20 vrouwen (meisjes A)) 30.32 sec -0.1
10 Patricia Dieleman-Pieters (Vrouwen 50) 30.98 sec +1.2 NK

400 m

Naam Prestatie
1 Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 1.01.35 min
2 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.02.96 min
3 Mariska Tjeerdsma 1.03.21 min
4 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 1.04.54 min
5 Amy de Graaf (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.05.51 min
6 Bowien Schletterer (U16 meisjes (C)) 1.07.25 min
7 Jasmijn van Dieren 1.07.61 min
8 Felien Wibbelink (U16 meisjes (C)) 1.08.12 min
Madelief Boonman (U16 meisjes (C)) 1.08.12 min
10 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.10.45 min

800 m

Naam Prestatie
1 Ruchama Houtzager (U20 vrouwen (meisjes A)) 2.29.41 min
2 Benthe den Hamer (U16 meisjes (C)) 2.39.85 min
3 Bowien Schletterer (U16 meisjes (C)) 2.42.23 min
4 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 2.43.01 min
5 Alexandra Elias (U18 vrouwen (meisjes B)) 2.45.61 min
6 Martina Oosthoek (U16 meisjes (C)) 2.49.79 min
7 Madelief Boonman (U16 meisjes (C)) 2.50.83 min
8 Laura Koster (U20 vrouwen (meisjes A)) 2.53.66 min
9 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 2.55.29 min
10 Marit van Damme (U16 meisjes (C)) 2.57.72 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Dorethé Schletterer (U14 meisjes (D)) 3.33.08 min
2 Nikki de Koning (U14 meisjes (D)) 3.33.48 min
3 Sara Vermaelen (U14 meisjes (D)) 3.34.82 min
4 Fleur Borra (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.42.24 min
5 Jill Boudewijns (A2) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.48.65 min
6 Lisa Vreeke (U14 meisjes (D)) 3.50.83 min
7 Lize Biewenga (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.51.32 min
8 Daphne van Waterschoot (U14 meisjes (D)) 3.52.67 min
9 Julia Noë (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.54.11 min
10 Tove Zaan (U14 meisjes (D)) 4.00.36 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 4.32.61 min
2 Laurey van den Berge-Hey 4.54.54 min
3 Ruchama Houtzager (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.12.78 min
4 Monique Verschuure (Vrouwen 40) 5.13.08 min
5 Emma van Mourik 5.19.86 min
6 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 5.36.63 min
7 Alexandra Elias (U18 vrouwen (meisjes B)) 5.38.97 min
8 Felien Wibbelink (U16 meisjes (C)) 5.48.07 min
9 Benthe den Hamer (U16 meisjes (C)) 5.50.14 min
10 Bowien Schletterer (U16 meisjes (C)) 5.50.40 min

1 EM

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 5.12.68 min
2 Ruchama Houtzager (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.39.84 min
3 Monique Verschuure (Vrouwen 40) 5.41.30 min
4 Dorethé Schletterer (U14 meisjes (D)) 5.51.54 min
5 Emma van Mourik 6.06.47 min
6 Alexandra Elias (U18 vrouwen (meisjes B)) 6.13.76 min
7 Durby Meijboom (Vrouwen 45) 6.19.44 min
8 Nikki de Koning (U14 meisjes (D)) 6.35.64 min
9 Sara Vermaelen (U14 meisjes (D)) 6.36.48 min
10 Marlies Roelse (U14 meisjes (D)) 7.06.36 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 9.57.99 min
2 Laurey van den Berge-Hey 10.27.36 min
3 Laura Koster (U20 vrouwen (meisjes A)) 11.39.70 min
4 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 12.26.39 min
5 Anoucha Baute (Vrouwen 50) 12.27.06 min
6 Alexandra Elias (U18 vrouwen (meisjes B)) 13.16.04 min

uurloop baan

Naam Prestatie
1 Monique Verschuure (Vrouwen 40) 15039 m
2 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 12593 m
3 Gisela Nijsse-Meertens (Vrouwen 60) 10278 m

100 mh (83,8cm)

Naam Prestatie
1 Xenia Kroonen (U20 vrouwen (meisjes A)) 18.08 sec +1.8
2 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 20.83 sec -0.5

400 mh (76,2cm)

Naam Prestatie
1 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.22.11 min
2 Xenia Kroonen (U20 vrouwen (meisjes A)) 1.23.99 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.65 m
2 Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 1.40 m
3 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 1.36 m
4 Benthe den Hamer (U16 meisjes (C)) 1.35 m
Marlies Roelse (U14 meisjes (D)) 1.35 m
6 Sara Vermaelen (U14 meisjes (D)) 1.32 m
7 Senna Schuit (U14 meisjes (D)) 1.30 m
Marjolein Groeneveld (U14 meisjes (D)) 1.30 m
Anouk Boonman (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.30 m
10 Hannah Moelker (U16 meisjes (C)) 1.25 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.08 m +1.7
2 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 45) 4.80 m
3 Chloe Zerbib (U16 meisjes (C)) 4.77 m +1.6
4 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 4.75 m -0.2
5 Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 4.61 m +0.9
6 Ilvy de Waal (U18 vrouwen (meisjes B)) 4.34 m
7 Marlies Roelse (U14 meisjes (D)) 4.31 m -1.2
Elise Mol (U16 meisjes (C)) 4.31 m +3.8
9 Xenia Kroonen (U20 vrouwen (meisjes A)) 4.28 m +1.1
10 Mandy Heppener (Vrouwen 40) 4.18 m +2.1

hinkstapspringen

Naam Prestatie
1 Ilvy de Waal (U18 vrouwen (meisjes B)) 8.92 m
2 Xenia Kroonen (U20 vrouwen (meisjes A)) 8.61 m
3 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 8.48 m +0.8

kogel (4kg)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens (Vrouwen 35) 12.36 m
2 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 9.71 m
3 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 9.00 m
4 Fenne Pellaers (U18 vrouwen (meisjes B)) 8.60 m
5 Carmen van Belle (Vrouwen 40) 6.65 m

discus (1kg)

Naam Prestatie
1 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 26.71 m
2 Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 21.74 m
3 Fenne Pellaers (U18 vrouwen (meisjes B)) 19.87 m
4 Carmen van Belle (Vrouwen 40) 15.49 m
5 Demi Peeters (U16 meisjes (C)) 15.46 m
6 Emma Vermaelen (U18 vrouwen (meisjes B)) 14.81 m
7 Valerie Pijnen (U16 meisjes (C)) 14.79 m
8 Gré Hendriks (Vrouwen 65) 14.42 m
9 Janne Kooiker (U16 meisjes (C)) 11.37 m
10 Martina Oosthoek (U16 meisjes (C)) 11.18 m

speer (600g)

Naam Prestatie
1 Alexandra Elias (U18 vrouwen (meisjes B)) 26.33 m
2 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 25.73 m

4 x 100 m

Naam Prestatie
1 Alexandra Elias, Jasmijn van Dieren, Yara Karelse, Yasmine de Kraker 55.99 sec
2 Carmen van Belle, Mandy Heppener, Patricia Dieleman-Pieters, Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 56.15 sec
3 Amy de Graaf, Elise Mol, Yara Karelse, Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 59.46 sec

Zweedse estafette

Naam Prestatie
1 Elise Mol, Madelief Boonman, Yara Karelse, Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 2.42.54 min
= elektronische tijd