Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2022 en 31-10-2023. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Mannen

100 m

Naam Prestatie
1 Robin Bouwhuizen (U18 mannen) 11.62 sec ZK -0.3
2 Daan Schuit (U20 mannen) 11.83 sec +1.0
3 Ralph de Maat 12.04 sec +0.3
4 Bereket Petersen 11.9 sec
5 Leon van Aartsen 12.15 sec +1.9
Tobias de Zeeuw (U20 mannen) 12.15 sec -1.1
7 Lukas Dobbelaar (U20 mannen) 12.18 sec -1.1
8 Piet van den Ouden (U16 jongens) 12.24 sec +1.0
9 Nino van den Berg (U20 mannen) 12.28 sec -2.3
10 Bas Pieterse (U18 mannen) 12.32 sec -2.1

200 m

Naam Prestatie
1 Robin Bouwhuizen (U18 mannen) 23.40 sec +0.7
2 Ralph de Maat 24.28 sec +1.9
3 Noah Ouhajou (U18 mannen) 24.57 sec +0.2
Nino van den Berg (U20 mannen) 24.57 sec +1.9
5 Leon van Aartsen 24.63 sec +0.5
6 Lukas Dobbelaar (U20 mannen) 24.79 sec -1.4
7 Bereket Petersen 24.83 sec -2.4
8 Remco de Baar (U20 mannen) 24.94 sec -1.1
9 David Vroegindeweij (U20 mannen) 25.29 sec +1.6
10 Jasper Zuidhof 25.52 sec -1.1

400 m

Naam Prestatie
1 Aron Schott 48.68 sec
2 Jasper Zuidhof 52.72 sec
3 Bas Pieterse (U18 mannen) 53.46 sec
4 Ralph de Maat 53.76 sec
5 Tobias de Zeeuw (U20 mannen) 54.05 sec
6 Remco de Baar (U20 mannen) 54.14 sec
7 Bereket Petersen 54.36 sec ZK
8 Matthias Salmang (U16 jongens) 55.73 sec
9 Viktor Wieles (U18 mannen) 55.96 sec
10 Ivar Engels (U18 mannen) 56.20 sec

800 m

Naam Prestatie
1 Yunis Stitan 1.51.81 min
2 Koen Steenblok (U18 mannen) 1.57.91 min
3 Bereket Petersen 1.58.75 min
4 Bas Pieterse (U18 mannen) 1.59.51 min
5 Jasper Zuidhof 2.00.11 min
6 Jan-Willem Roelse 2.00.58 min
7 Nathan de Zeeuw 2.03.51 min
8 Franklin van Anrooij 2.03.86 min
9 Remco de Baar (U20 mannen) 2.04.76 min
10 Niek den Exter 2.06.00 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Bereket Petersen 2.34.10 min
2 Bas Pieterse (U18 mannen) 2.42.58 min
3 Maxime Rijk (U14 jongens) 2.50.88 min
4 Ivar Engels (U18 mannen) 2.59.6 min
5 Matthias Salmang (U16 jongens) 3.02.21 min
6 Jiska Houwing (U16 jongens) 3.02.93 min
7 Casper van der Kuijl (U16 jongens) 3.05.7 min
8 Thijmen Post (U14 jongens) 3.06.63 min
9 Noah Ouhajou (U18 mannen) 3.21.5 min
10 Michael van Waesberghe (U14 jongens) 3.22.60 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Yunis Stitan 4.02.77 min
2 Jan-Willem Roelse 4.13.50 min
3 Bereket Petersen 4.16.66 min
4 Nathan de Zeeuw 4.17.52 min
5 Matthijs Corbijn 4.19.83 min
6 Bezuayehu Petersen 4.19.96 min
7 Koen Steenblok (U18 mannen) 4.21.80 min ZK
8 Ivar Engels (U18 mannen) 4.24.02 min
9 Okbazgi Kidane (Mannen 35) 4.25.34 min
10 Sander d' Hont 4.26.17 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Mebrahtu Werkineh Kiros 8.06.65 min
2 Floris Willeboordse 8.16.22 min
3 Tim van den Broeke 8.26.78 min
4 Patrick de Vos 8.48.41 min
5 Danny Huibregtse 8.51.52 min
6 Bereket Petersen 8.53.09 min
7 Okbazgi Kidane (Mannen 35) 8.55.44 min
8 Jan-Willem Roelse 8.56.60 min
9 Bart Mangnus (Mannen 35) 9.14.49 min
10 Matthijs Corbijn 9.18.90 min

5000 m

Naam Prestatie
1 Floris Willeboordse 14.18.21 min
2 Patrick de Vos 15.08.62 min
3 Bereket Petersen 15.41.41 min
4 Bart Mangnus (Mannen 35) 16.09.64 min
5 Sander d' Hont 16.28.35 min
6 Bezuayehu Petersen 16.42.71 min
7 Aart van de Velde (Mannen 35) 17.09.2 min
8 Daan Salome 17.22.14 min
9 Jordy Leenknecht (Mannen 40) 17.32.03 min
10 Jaro Steels (U18 mannen) 17.43.43 min

10000 m

Naam Prestatie
1 Floris Willeboordse 30.34.79 min
2 Bezuayehu Petersen 34.54.93 min
3 Jan Willem Meeuwse (Mannen 60) 44.24.97 min

uurloop baan

Naam Prestatie
1 Okbazgi Kidane (Mannen 35) 17242 m
2 Bereket Petersen 17200 m
3 Kevin Bogaert 16255 m
4 Marco Toussaint (Mannen 55) 14080 m
5 René Goetheer (Mannen 55) 11795 m

110 mh (106,7cm)

Naam Prestatie
1 Daan Schuit (U20 mannen) 16.32 sec +0.0
2 Rens Schuit 20.62 sec -3.7
3 Henk Gerritsen (Mannen 40) 22.37 sec -2.5

400 mh (91,4cm)

Naam Prestatie
1 Ralph de Maat 58.93 sec
2 Peter Kelechi 1.07.23 min
3 Henk Gerritsen (Mannen 40) 1.07.78 min

3000 m stpl (91,4cm)

Naam Prestatie
1 Bereket Petersen 10.10.26 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Tim de Bruijn (U20 mannen) 1.80 m
2 Daan Schuit (U20 mannen) 1.75 m
3 Robin Bouwhuizen (U18 mannen) 1.70 m
4 Ivar Groosman (U18 mannen) 1.65 m
5 Pepijn Duinkerke (U16 jongens) 1.61 m
6 Rens Schuit 1.60 m
Matthieu Balduck (U16 jongens) 1.60 m
Sander Veringa 1.60 m
9 Dylan Vink 1.55 m
Maxime Rijk (U14 jongens) 1.55 m ZK

verspringen

Naam Prestatie
1 Tom van den Berg 6.63 m +0.3
2 Daan Schuit (U20 mannen) 6.53 m +1.4
3 Tobias de Zeeuw (U20 mannen) 5.72 m -1.0
4 Dylan Vink 5.50 m +0.6
5 Lukas Dobbelaar (U20 mannen) 5.38 m -1.0
6 Robin Bouwhuizen (U18 mannen) 5.32 m
7 Yannic Rijk (U18 mannen) 5.31 m +0.5
8 Etienne Schuit (Mannen 45) 5.28 m ZK -1.0
9 Maxime Rijk (U14 jongens) 5.21 m
10 Piet van den Ouden (U16 jongens) 5.13 m -1.0

hinkstapspringen

Naam Prestatie
1 Daan Schuit (U20 mannen) 12.87 m +0.5
2 Ivar van de Wege 10.81 m +0.7
3 Roan Hekkers 10.31 m +0.0
4 Tim de Bruijn (U20 mannen) 10.20 m +0.2
5 Niels Verschuren (U18 mannen) 10.09 m +1.0
6 Henk Gerritsen (Mannen 40) 9.90 m +0.2
7 Noah Ouhajou (U18 mannen) 9.63 m +0.0

polshoog

Naam Prestatie
1 Yannic Rijk (U18 mannen) 3.43 m
2 Bert van Opstal (Mannen 55) 3.30 m
3 Ivar van de Wege 2.20 m
4 Quinten Stroo (U16 jongens) 2.00 m

kogel (7,26kg)

Naam Prestatie
1 Daan Schuit (U20 mannen) 13.44 m
2 Ivar van de Wege 10.77 m
3 Rens Schuit 10.53 m
4 Robin Bouwhuizen (U18 mannen) 9.76 m
5 Etienne Schuit (Mannen 45) 9.68 m
6 Simon van Kralingen (Mannen 35) 9.18 m
7 Henk Gerritsen (Mannen 40) 8.49 m
8 Willem Spijker (Mannen 40) 8.22 m
9 Thomas Kempe 8.15 m
10 Stefan Duinkerke (Mannen 45) 6.82 m

discus (2kg)

Naam Prestatie
1 Daan Schuit (U20 mannen) 39.68 m
2 Rens Schuit 27.25 m
3 Etienne Schuit (Mannen 45) 26.64 m
4 Ivar van de Wege 26.09 m
5 Tim de Bruijn (U20 mannen) 23.51 m
6 Simon van Kralingen (Mannen 35) 21.62 m
7 Willem Spijker (Mannen 40) 19.09 m
8 Nathan de Zeeuw 15.29 m
9 Stefan Duinkerke (Mannen 45) 14.85 m
10 Ralph de Maat 13.92 m

speer (800g)

Naam Prestatie
1 Tom van den Berg 46.86 m
2 Daan Schuit (U20 mannen) 44.75 m
3 Patrick Elfrink 41.89 m
4 Dylan Vink 39.31 m
5 Tim de Bruijn (U20 mannen) 38.10 m
6 Ivar van de Wege 36.06 m
7 Rens Schuit 35.08 m
8 Sander Veringa 34.52 m
9 Tobias de Zeeuw (U20 mannen) 32.81 m
10 Thomas Kempe 32.44 m

kogelslingeren (7,26kg)

Naam Prestatie
1 Robin Bouwhuizen (U18 mannen) 24.00 m
2 Ivar van de Wege 21.41 m
3 Rens Schuit 18.64 m

4 x 100 m

Naam Prestatie
1 Daan Schuit, Ralph de Maat, Tobias de Zeeuw, Viktor Wieles 45.98 sec
2 Dylan Vink, Henk Gerritsen, Robin Bouwhuizen, Tim de Bruijn 47.64 sec
3 David Vroegindeweij, Ivar Engels, Noah Ouhajou, Tom van Houwelingen (U20 mannen) 47.81 sec
4 Matthias Salmang, Matthieu Balduck, Midas Giele, Pepijn Duinkerke (U16 jongens) 49.36 sec
5 Florian Berman, Matthias Salmang, Matthieu Balduck, Pepijn Duinkerke (U16 jongens) 51.30 sec
6 Matthias Salmang, Midas Giele, Pepijn Duinkerke, Sven Tuller (U16 jongens) 53.77 sec
7 Jiska Houwing, Jop Swart, Luuk Musters, Quinten Stroo (U16 jongens) 55.07 sec
8 Jasper Boonman, Jiska Houwing, Luuk Musters, Quinten Stroo (U16 jongens) 55.24 sec
9 Casper van der Kuijl, Florian Berman, Rens van Dalen, Robin van de Schraaf (U16 jongens) 55.88 sec
10 Albert Platteeuw, Jaap van der Veen, Jacques Zaman, Willem-Jan Buter (Mannen 50) 57.73 sec

4 x 200 m

Naam Prestatie
1 Ivar van de Wege, Katja van Eetvelt, Rachida Moerman, Rens Schuit 1.47.74 min
2 Daniël Bareman, Matthias Salmang, Matthieu Balduck, Pepijn Duinkerke (U16 jongens) 1.48.50 min
3 Evi-Marlene Tuller, Jayson Tuller, Marcel Tuller, Sven Tuller (U16 jongens) 2.32.08 min

4 x 400 m

Naam Prestatie
1 Ivar Groosman, Ivar van de Wege, Nathan de Zeeuw, Ralph de Maat 3.51.55 min
2 Henk Gerritsen, Jaro Steels, Robin Bouwhuizen, Sander Vink 4.05.20 min

Zweedse estafette

Naam Prestatie
1 Bereket Petersen, Jasper Zuidhof, Koen Steenblok, Nino van den Berg 2.08.83 min
2 Ivar van de Wege, Nathan de Zeeuw, Ralph de Maat, Tobias de Zeeuw 2.13.22 min
3 Dylan Vink, Jaro Steels, Robin Bouwhuizen, Tim de Bruijn 2.15.69 min
4 Daan Schuit, Matthieu Balduck, Pepijn Duinkerke, Viktor Wieles (U20 mannen) 2.20.03 min
= elektronische tijd