Kampioenen


Categorie Onderdeel Naam
Prestatie Jaar
U8 meisjes 40 m Lorelei Schoonen CK 8.0 sec 2019
U8 meisjes 40 m Julie Bolier CK 8.6 sec 2017
U8 meisjes 40 m Puk Noot CK 8.0 sec 2016
U8 meisjes 300 m Rosa Schilperoordt CK 1.20.30 min 2015
U8 meisjes 600 m Elin Wandel CK 2.55.0 min 2018
U8 meisjes 600 m Iris Hoogesteger CK 2.43.2 min 2001
U8 meisjes 600 m Iris Pieters CK 2.30.8 min 2000
U8 meisjes 600 m Iris Pieters CK 2.51.6 min 1999
U8 meisjes 600 m Monique Zandee CK 3.01.6 min 1998
U8 meisjes 600 m Maritza op 't Hof CK 2.26.6 min 1987
U8 meisjes 600 m Annika Meijboom CK 2.44.2 min 1986
U8 meisjes 1000 m Suzanne de Klerk CK 4.30.7 min 1989
U8 meisjes meerkamp Jolijn Kamerling CK 520 pnt 2022
U8 meisjes meerkamp Faya Janse CK 835 pnt 2022
U8 meisjes meerkamp Celina Helmich CK 1250 pnt 2022
U8 meisjes meerkamp Lotte Spijker CK 1112 pnt 2021
U8 meisjes meerkamp Joia van de Vrede CK 357 pnt 2021
U8 meisjes meerkamp Noortje Meijer CK 964 pnt 2021
U8 meisjes meerkamp Veerle Westerweele CK 926 pnt 2019
U8 meisjes meerkamp Ziona Izogie CK 1180 pnt 2019
U8 meisjes meerkamp Lena Kuipers CK 627 pnt 2018
U8 meisjes meerkamp Maja Oosterhof CK 207 pnt 2017
U8 meisjes meerkamp Wies Jasperse CK 1065 pnt 2017
U8 meisjes meerkamp Anouk Govers CK 891 pnt 2016
U8 meisjes meerkamp Jade de Lange CK 828 pnt 2015
U8 meisjes meerkamp Brigitte de Geus CK 965 pnt 2014
U8 meisjes meerkamp Floor Franken CK 52 pnt 2013
U8 meisjes meerkamp Yara Karelse CK 1105 pnt 2013
U8 meisjes meerkamp Amy de Graaf CK 978 pnt 2012
U8 meisjes meerkamp Tessa Schets CK 723 pnt 2011
U8 meisjes meerkamp Tamar van Daalen CK 800 pnt 2010
U8 meisjes meerkamp Shirin van Anrooij CK 1016 pnt 2009
U8 meisjes meerkamp Evy van Daalen CK 792 pnt 2008
U8 meisjes meerkamp Michelle van de Sande CK 644 pnt 2007
U8 meisjes meerkamp Jennifer Proost CK 303 pnt 2005
U8 meisjes meerkamp Jennifer Proost CK 215 pnt 2004
U8 meisjes meerkamp Sanne Nijsse CK 827 pnt 2003
U8 meisjes meerkamp Dionne Pieters CK 794 pnt 2002
U8 meisjes meerkamp Iris Hoogesteger CK 744 pnt 2001
U8 meisjes meerkamp Hilde Theenaart CK 827 pnt 2000
U8 meisjes meerkamp Paola Vuijk CK 493 pnt 1999
U8 meisjes meerkamp Annika Kole CK 408 pnt 1998
U8 meisjes meerkamp Angelique Lamper CK 96 pnt 1997
U8 meisjes meerkamp Jasmijn den Herder CK 464 pnt 1996
U8 meisjes meerkamp Marjolein van Empel CK 2112 pnt 1995
U8 meisjes meerkamp Marlon Dek CK 688 pnt 1994
U8 meisjes meerkamp Astrid Pleunis CK 474 pnt 1987
U8 meisjes meerkamp Annika Meijboom CK 314 pnt 1986
U9 meisjes 40 m Elin Wandel CK 7.8 sec 2019
U9 meisjes 40 m Liza Poortvliet CK 8.3 sec 2019
U9 meisjes 40 m Puk Noot CK 8.3 sec 2017
U9 meisjes 40 m Rosa Schilperoordt CK 7.9 sec 2016
U9 meisjes 300 m Amie Schilperoordt CK 60.07 sec 2015
U9 meisjes 600 m Iris Pieters CK 2.15.7 min 2001
U9 meisjes 600 m Iris van Gorp CK 2.19.1 min 2000
U9 meisjes 600 m Monique Zandee CK 2.42.2 min 1999
U9 meisjes 600 m Lisa Phernambucq CK 2.41.3 min 1998
U9 meisjes 600 m Suzanne de Klerk CK 2.29.6 min 1990
U9 meisjes 600 m Maritza op 't Hof CK 2.20.3 min 1988
U9 meisjes 600 m Annika Meijboom CK 2.24.7 min 1987
U9 meisjes 600 m Anne van den Berg CK 2.38.3 min 1986
U9 meisjes 1000 m Joska Rombouts CK 4.08.0 min 1991
U9 meisjes balwerpen (80g) Julie Bolier CK 14.86 m 2018
U9 meisjes meerkamp Lynn Kunst CK 931 pnt 2023
U9 meisjes meerkamp Puck Honingh CK 800 pnt 2022
U9 meisjes meerkamp Mien Cats CK 1134 pnt 2022
U9 meisjes meerkamp Quinsialyn den Braber CK 1047 pnt 2021
U9 meisjes meerkamp Tessa de Geus CK 962 pnt 2021
U9 meisjes meerkamp Kate Boudewijns CK 969 pnt 2021
U9 meisjes meerkamp Lena Kuipers CK 736 pnt 2019
U9 meisjes meerkamp Ona Steels CK 1011 pnt 2018
U9 meisjes meerkamp Wies Jasperse CK 1298 pnt 2018
U9 meisjes meerkamp Sabine van der Vloet CK 255 pnt 2017
U9 meisjes meerkamp Jet Jasperse CK 1303 pnt 2017
U9 meisjes meerkamp Jade de Lange CK 1294 pnt 2016
U9 meisjes meerkamp Marise Harthoorn CK 1044 pnt 2015
U9 meisjes meerkamp Yara Karelse CK 1353 pnt 2014
U9 meisjes meerkamp Mara Scheele CK 400 pnt 2013
U9 meisjes meerkamp Lilian Fertoute CK 1154 pnt 2013
U9 meisjes meerkamp Amy de Graaf CK 1528 pnt 2013
U9 meisjes meerkamp Tessa Schets CK 792 pnt 2012
U9 meisjes meerkamp Tamar van Daalen CK 1190 pnt 2011
U9 meisjes meerkamp Shirin van Anrooij CK 1230 pnt 2010
U9 meisjes meerkamp Evy van Daalen CK 1138 pnt 2009
U9 meisjes meerkamp Nadine Leestemaker CK 1171 pnt 2008
U9 meisjes meerkamp Rosanna Hoogerland CK 1161 pnt 2007
U9 meisjes meerkamp Simone Weijers CK 1382 pnt 2006
U9 meisjes meerkamp Merel Bastemeijer CK 830 pnt 2005
U9 meisjes meerkamp Sanne Nijsse CK 1415 pnt 2004
U9 meisjes meerkamp Dionne Pieters CK 1072 pnt 2003
U9 meisjes meerkamp Veerle de Brouwer CK 1140 pnt 2002
U9 meisjes meerkamp Iris Pieters CK 1072 pnt 2001
U9 meisjes meerkamp Iris van Gorp CK 808 pnt 2000
U9 meisjes meerkamp Monique Zandee CK 628 pnt 1999
U9 meisjes meerkamp Lisa Phernambucq CK 938 pnt 1998
U9 meisjes meerkamp Eva Barrettapiana CK 683 pnt 1997
U9 meisjes meerkamp Lindy Mans CK 1092 pnt 1996
U9 meisjes meerkamp Marlon Dek CK 1664 pnt 1995
U9 meisjes meerkamp Linda Verveer CK 844 pnt 1993
U9 meisjes meerkamp Marlies van de Velde CK 977 pnt 1992
U9 meisjes meerkamp Joska Rombouts CK 585 pnt 1991
U9 meisjes meerkamp Lotte Adrianow CK 483 pnt 1990
U9 meisjes meerkamp Marjon Simonse CK 455 pnt 1989
U9 meisjes meerkamp Maritza op 't Hof CK 679 pnt 1988
U9 meisjes meerkamp Marijke Wierenga CK 917 pnt 1987
U9 meisjes meerkamp Anne van den Berg CK 505 pnt 1986
U9 meisjes meerkamp Anjolie Wisse CK 610 pnt 1984
U9 meisjes meerkamp Bianca Tazelaar CK 814 pnt 1983
U9 meisjes meerkamp Margriet Goeman CK 542 pnt 1982
U9 meisjes meerkamp Jacqueline van de Kreeke CK 1325 pnt 1981
U10 meisjes 40 m Jet Verboom CK 7.0 sec 2019
U10 meisjes 40 m Puk Noot CK 8.0 sec 2018
U10 meisjes 40 m Rosa Schilperoordt CK 7.8 sec 2017
U10 meisjes 40 m Maud Struijk CK 7.9 sec 2016
U10 meisjes 40 m Isabel van Otzel CK 7.26 sec 2015
U10 meisjes 600 m Annika Kole CK 2.45.0 min 2000
U10 meisjes 1000 m Iris van Gorp CK 4.01.1 min 2001
U10 meisjes 1000 m Lisa Phernambucq CK 4.11.4 min 1999
U10 meisjes 1000 m Renate de Wilde CK 4.05.9 min 1998
U10 meisjes 1000 m Laura Hoogesteger CK 4.04.9 min 1979
U10 meisjes meerkamp Noortje Meijer CK 1408 pnt 2023
U10 meisjes meerkamp Tessa de Geus CK 1093 pnt 2022
U10 meisjes meerkamp Lotte van Veen CK 1179 pnt 2022
U10 meisjes meerkamp Eliza Helmich CK 1250 pnt 2022
U10 meisjes meerkamp Lois de Guchteneire CK 1455 pnt 2021
U10 meisjes meerkamp Sara Wandel CK 1222 pnt 2021
U10 meisjes meerkamp Fabienne Gorter CK 1376 pnt 2021
U10 meisjes meerkamp Ona Steels CK 1258 pnt 2019
U10 meisjes meerkamp Wies Jasperse CK 1596 pnt 2019
U10 meisjes meerkamp Sabine van der Vloet CK 1459 pnt 2018
U10 meisjes meerkamp Jet Jasperse CK 1557 pnt 2018
U10 meisjes meerkamp Laura der Weduwe CK 183 pnt 2017
U10 meisjes meerkamp Ivra Faduma Ibrahim Absiye CK 1107 pnt 2017
U10 meisjes meerkamp Brigitte de Geus CK 1619 pnt 2016
U10 meisjes meerkamp Yara Karelse CK 1637 pnt 2015
U10 meisjes meerkamp Amy de Graaf CK 1729 pnt 2014
U10 meisjes meerkamp Katja van Eetvelt CK 1058 pnt 2013
U10 meisjes meerkamp Ilse de Kraker CK 1135 pnt 2013
U10 meisjes meerkamp Fenna Gelderblom CK 1239 pnt 2013
U10 meisjes meerkamp Tamar van Daalen CK 1279 pnt 2012
U10 meisjes meerkamp Eeke Flink CK 1183 pnt 2011
U10 meisjes meerkamp Evy van Daalen CK 1432 pnt 2010
U10 meisjes meerkamp Nadine Leestemaker CK 1289 pnt 2009
U10 meisjes meerkamp Rosanna Hoogerland CK 1361 pnt 2008
U10 meisjes meerkamp Simone Weijers CK 1550 pnt 2007
U10 meisjes meerkamp Merel Bastemeijer CK 1157 pnt 2006
U10 meisjes meerkamp Anouk Slabbekoorn CK 1497 pnt 2005
U10 meisjes meerkamp Noor Colpaert CK 1288 pnt 2004
U10 meisjes meerkamp Veerle de Brouwer CK 1297 pnt 2003
U10 meisjes meerkamp Iris Pieters CK 1440 pnt 2002
U10 meisjes meerkamp Iris van Gorp CK 935 pnt 2001
U10 meisjes meerkamp Annika Kole CK 611 pnt 2000
U10 meisjes meerkamp Lisa Phernambucq CK 1118 pnt 1999
U10 meisjes meerkamp Liselotte Peelen CK 1177 pnt 1998
U10 meisjes meerkamp Lindy Mans CK 1055 pnt 1997
U10 meisjes meerkamp Kimberley Catsman CK 909 pnt 1996
U10 meisjes meerkamp Maaike Coppoolse CK 517 pnt 1995
U10 meisjes meerkamp Astrid den Herder CK 1126 pnt 1994
U10 meisjes meerkamp Marlies van de Velde CK 973 pnt 1993
U10 meisjes meerkamp Joska Rombouts CK 1031 pnt 1992
U10 meisjes meerkamp Suzanne de Klerk CK 967 pnt 1991
U10 meisjes meerkamp Sophie van Katwijk CK 975 pnt 1990
U10 meisjes meerkamp Maritza op 't Hof CK 1481 pnt 1989
U10 meisjes meerkamp Marijke Wierenga CK 1159 pnt 1988
U10 meisjes meerkamp Anne van den Berg CK 853 pnt 1987
U10 meisjes meerkamp Patricia Paauwe CK 812 pnt 1986
U10 meisjes meerkamp Lenny Ossewaarde CK 796 pnt 1984
U10 meisjes meerkamp Margriet Goeman CK 843 pnt 1983
U10 meisjes meerkamp Jacqueline van de Kreeke CK 1368 pnt 1982
U10 meisjes meerkamp Ellen Schrijver CK 999 pnt 1981
U10 meisjes meerkamp Laura Hoogesteger CK 1982 pnt 1979
U10 meisjes meerkamp Laura Hoogesteger CK 1559 pnt 1978
U10 meisjes meerkamp Ingrid Goddijn CK 1466 pnt 1977
U10 meisjes meerkamp Corine Hamelink CK 1849 pnt 1976
U10 meisjes meerkamp Rieke Goedegebuur CK 1902 pnt 1975
U10 meisjes meerkamp Anja de Munck CK 678 pnt 1966
U12 meisjes 60 m Emma Hooiveld (A2) CK 10.3 sec 2019
U12 meisjes 60 m Puk Noot (A1) CK 12.1 sec 2019
U12 meisjes 60 m Jasmijn Hage ck 10.2 sec 2018
U12 meisjes 60 m Britt van der Maas CK 9.7 sec 2017
U12 meisjes 60 m Britt van der Maas CK 10.1 sec 2016
U12 meisjes 60 m Fenna Gelderblom CK 9.54 sec 2015
U12 meisjes 1000 m Lisa Phernambucq (A2) CK A2 3.55.4 min 2001
U12 meisjes 1000 m Frederique Catsman (A1) CK A1 4.19.1 min 2001
U12 meisjes 1000 m Jasmijn den Herder (A2) CK 3.44.5 min 2000
U12 meisjes 1000 m Silvia Rijk (A1) CK A1 3.53.5 min 2000
U12 meisjes 1000 m Lindy Mans (A2) CK A2 3.43.0 min 1999
U12 meisjes 1000 m Renate de Wilde (A1) CK A1 3.43.9 min 1999
U12 meisjes 1000 m Marije Jansen (A2) CK A2 3.58.4 min 1998
U12 meisjes 1000 m Kim Veldhoen (A1) CK A1 4.10.4 min 1998
U12 meisjes 1000 m Jeanine van der Linde CK 4.12.8 min 1979
U12 meisjes meerkamp Lotte van Veen (U11) CK 1489 pnt 2023
U12 meisjes meerkamp Fithawit Tadesse Ogbay CK 1857 pnt 2023
U12 meisjes meerkamp Lorelei Schoonen (A1) CK 860 pnt 2022
U12 meisjes meerkamp Julia Noë (A1) CK 1576 pnt 2022
U12 meisjes meerkamp Kira Visschers (A2) CK 1586 pnt 2022
U12 meisjes meerkamp Bente de Potter (A1) CK 1097 pnt 2021
U12 meisjes meerkamp Daphne van Waterschoot (A2) CK 1586 pnt 2021
U12 meisjes meerkamp Nienke van Veen CK 1580 pnt 2021
U12 meisjes meerkamp Jet Verboom CK 1681 pnt 2021
U12 meisjes meerkamp Sabine van der Vloet CK 1506 pnt 2019
U12 meisjes meerkamp Anouk Govers (A1) CK A1 1661 pnt 2019
U12 meisjes meerkamp Elise Mol (A2) CK A2 1796 pnt 2019
U12 meisjes meerkamp Laura der Weduwe (A1) CK A1 1072 pnt 2018
U12 meisjes meerkamp Elise Mol (A1) CK A1 1417 pnt 2018
U12 meisjes meerkamp Evita Crombeen (A2) CK A2 1470 pnt 2018
U12 meisjes meerkamp Brigitte de Geus (A2) CK A2 2110 pnt 2018
U12 meisjes meerkamp Evita Crombeen (A1) CK A1 206 pnt 2017
U12 meisjes meerkamp Alexandra Elias (A2) CK A2 231 pnt 2017
U12 meisjes meerkamp Brigitte de Geus (A1) CK A1 1821 pnt 2017
U12 meisjes meerkamp Yara Karelse (A2) CK A2 1993 pnt 2017
U12 meisjes meerkamp Yara Karelse (A1) CK A1 1814 pnt 2016
U12 meisjes meerkamp Amy de Graaf (A2) CK A2 2180 pnt 2016
U12 meisjes meerkamp Merel Baaijens (A2) CK A2 1592 pnt 2015
U12 meisjes meerkamp Amy de Graaf (A1) CK A1 1777 pnt 2015
U12 meisjes meerkamp Tessa Schets (A1) CK A1 1451 pnt 2014
U12 meisjes meerkamp Tamar van Daalen (A2) CK A2 1802 pnt 2014
U12 meisjes meerkamp Emma van Acker (A1) CK A1 973 pnt 2013
U12 meisjes meerkamp Amber de Bruijn (A2) CK A2 1225 pnt 2013
U12 meisjes meerkamp Tamar van Daalen (A1) CK A1 1569 pnt 2013
U12 meisjes meerkamp Shelby van Putten (A2) CK A2 1707 pnt 2013
U12 meisjes meerkamp Nikita Hulsken CK A2 1907 pnt 2013
U12 meisjes meerkamp Ruchama Houtzager CK A1 2163 pnt 2013
U12 meisjes meerkamp Shelby van Putten (A1) CK A1 1287 pnt 2012
U12 meisjes meerkamp Evy van Daalen (A2) CK A2 1376 pnt 2012
U12 meisjes meerkamp Evy van Daalen (A1) CK A1 1651 pnt 2011
U12 meisjes meerkamp Michelle van de Sande (A2) CK A2 1806 pnt 2011
U12 meisjes meerkamp Michelle van de Sande (A1) CK A1 1583 pnt 2010
U12 meisjes meerkamp Rosanna Hoogerland (A2) CK A2 1665 pnt 2010
U12 meisjes meerkamp Rosanna Hoogerland CK A1 1498 pnt 2009
U12 meisjes meerkamp Simone Weijers CK A2 1644 pnt 2009
U12 meisjes meerkamp Amber Oreel CK A2 1480 pnt 2008
U12 meisjes meerkamp Simone Weijers CK A1 1583 pnt 2008
U12 meisjes meerkamp Amber Oreel (A1) CK A1 1242 pnt 2007
U12 meisjes meerkamp Sanne Nijsse (A2) CK A2 2030 pnt 2007
U12 meisjes meerkamp Andra Niculae CK A2 1677 pnt 2006
U12 meisjes meerkamp Sanne Nijsse CK A1 1682 pnt 2006
U12 meisjes meerkamp Dionne Pieters (A1) CK A1 1492 pnt 2005
U12 meisjes meerkamp Alexandra Paszkowska (A2) CK A2 1970 pnt 2005
U12 meisjes meerkamp Alexandra Paszkowska CK A1 1858 pnt 2004
U12 meisjes meerkamp Iris Pieters CK A2 1966 pnt 2004
U12 meisjes meerkamp Sindy de Jager CK A2 1743 pnt 2003
U12 meisjes meerkamp Iris Pieters CK A1 1748 pnt 2003
U12 meisjes meerkamp Yosra Zemmouri (A2) CK A2 1205 pnt 2002
U12 meisjes meerkamp Iris van Driel (A1) CK A1 1672 pnt 2002
U12 meisjes meerkamp Frederique Catsman (A1) CK A1 1220 pnt 2001
U12 meisjes meerkamp Lisa Phernambucq (A2) CK A2 1452 pnt 2001
U12 meisjes meerkamp Lisa Phernambucq (A1) CK A1 1327 pnt 2000
U12 meisjes meerkamp Jasmijn den Herder (A2) CK A2 1379 pnt 2000
U12 meisjes meerkamp Liselotte Peelen CK A1 1311 pnt 1999
U12 meisjes meerkamp Lindy Mans CK A2 1719 pnt 1999
U12 meisjes meerkamp Lindy Mans (A1) CK A1 1387 pnt 1998
U12 meisjes meerkamp Marije Jansen (A2) CK A2 1573 pnt 1998
U12 meisjes meerkamp Marlon Dek CK A1 1295 pnt 1997
U12 meisjes meerkamp Carolien Fokke CK A2 1484 pnt 1997
U12 meisjes meerkamp Carolien Fokke CK A1 875 pnt 1996
U12 meisjes meerkamp Astrid den Herder CK A2 1539 pnt 1996
U12 meisjes meerkamp Astrid den Herder CK A1 1328 pnt 1995
U12 meisjes meerkamp Dorien Dek CK A2 1516 pnt 1995
U12 meisjes meerkamp Angela Bakker CK A1 1284 pnt 1994
U12 meisjes meerkamp Myrthe Barzilay CK A2 1461 pnt 1994
U12 meisjes meerkamp Daphne Yzer CK A1 1202 pnt 1993
U12 meisjes meerkamp Suzanne de Klerk CK A2 1306 pnt 1993
U12 meisjes meerkamp Nouschka Filius CK A2 1044 pnt 1992
U12 meisjes meerkamp Suzanne de Klerk CK A1 1064 pnt 1992
U12 meisjes meerkamp Annemieke Muys (A1) CK A1 830 pnt 1991
U12 meisjes meerkamp Maritza op 't Hof (A2) CK A2 1723 pnt 1991
U12 meisjes meerkamp Mieke van Hove CK A2 1218 pnt 1990
U12 meisjes meerkamp Maritza op 't Hof CK A1 1619 pnt 1990
U12 meisjes meerkamp Marieke Nooy CK 1471 pnt 1989
U12 meisjes meerkamp Deborah Stone CK 1264 pnt 1988
U12 meisjes meerkamp Patricia Paauwe CK 748 pnt 1987
U12 meisjes meerkamp Rachel Stone CK 1506 pnt 1986
U12 meisjes meerkamp Margriet Goeman CK 675 pnt 1984
U12 meisjes meerkamp Miriam Antheunisse CK 1477 pnt 1983
U12 meisjes meerkamp Martine van Belzen CK 1201 pnt 1982
U12 meisjes meerkamp Lonneke Versluijs CK 1432 pnt 1981
U12 meisjes meerkamp Jeanine van der Linde CK 1671 pnt 1979
U12 meisjes meerkamp Ingrid Goddijn CK 1259 pnt 1978
U12 meisjes meerkamp Corine Hamelink CK 1754 pnt 1977
U12 meisjes meerkamp Rieke Goedegebuur CK 1961 pnt 1976
U12 meisjes meerkamp Mariska Goedegebuur CK 2095 pnt 1974
U12 meisjes meerkamp Elisabeth van Noord CK 1816 pnt 1973
U12 meisjes meerkamp Machteld Spelier CK 1785 pnt 1972
U12 meisjes meerkamp Marieke de Wolf CK 1206 pnt 1971
U12 meisjes meerkamp Christine van Fraassen CK 1069 pnt 1969
U14 meisjes 60 m Britt van der Maas CK 9.0 sec 2019
U14 meisjes 60 m Britt van der Maas CK 9.4 sec 2018
U14 meisjes 60 m Isabella Hulsken CK 9.3 sec 2017
U14 meisjes 60 m Fleur Leenheer CK 8.7 sec 2016
U14 meisjes meerkamp Zoe Neervoort CK 1625 pnt 2023
U14 meisjes meerkamp Jet Verboom CK 1006 pnt 2022
U14 meisjes meerkamp Lisa Vreeke CK 1352 pnt 2022
U14 meisjes meerkamp Marjolein Groeneveld CK 1435 pnt 2022
U14 meisjes meerkamp Marit van Damme CK 1765 pnt 2021
U14 meisjes meerkamp Elise Mol CK 1652 pnt 2021
U14 meisjes meerkamp Alexandra Elias CK 1829 pnt 2019
U14 meisjes meerkamp Yara Karelse CK 1939 pnt 2019
U14 meisjes meerkamp Alexandra Elias CK 1621 pnt 2018
U14 meisjes meerkamp Amy de Graaf CK 2808 pnt 2018
U14 meisjes meerkamp Amy de Graaf CK 2149 pnt 2017
U14 meisjes meerkamp Katja van Eetvelt CK 2233 pnt 2017
U14 meisjes meerkamp Fenna Gelderblom CK 1681 pnt 2016
U14 meisjes meerkamp Shelby van Putten CK 1619 pnt 2015
U14 meisjes meerkamp Shelby van Putten CK 1695 pnt 2014
U14 meisjes meerkamp Maaike van Vossen CK 965 pnt 2013
U14 meisjes meerkamp Eveline de Waard CK 1873 pnt 2013
U14 meisjes meerkamp Marlon Moerdijk CK 2123 pnt 2013
U14 meisjes meerkamp Nanne Gelderblom CK 1907 pnt 2012
U14 meisjes meerkamp Simone Weijers CK 1618 pnt 2011
U14 meisjes meerkamp Anouk Valk CK 1396 pnt 2010
U14 meisjes meerkamp Sanne Nijsse CK 1643 pnt 2009
U14 meisjes meerkamp Sanne Nijsse CK 1702 pnt 2008
U14 meisjes meerkamp Alexandra Paszkowska CK 1577 pnt 2007
U14 meisjes meerkamp Iris Pieters CK 2046 pnt 2006
U14 meisjes meerkamp Iris Pieters CK 2077 pnt 2005
U14 meisjes meerkamp Iris van Gorp CK 1691 pnt 2004
U14 meisjes meerkamp Kim Schuilwerve CK 1395 pnt 2003
U14 meisjes meerkamp Liselotte Peelen CK 1522 pnt 2002
U14 meisjes meerkamp Lindy Mans CK 1755 pnt 2001
U14 meisjes meerkamp Elien Phernambucq CK 1428 pnt 2000
U14 meisjes meerkamp Marlon Dek CK 1733 pnt 1999
U14 meisjes meerkamp Astrid den Herder CK 1657 pnt 1998
U14 meisjes meerkamp Dorien Dek CK 1690 pnt 1997
U14 meisjes meerkamp Suzanne Bakker CK 1826 pnt 1996
U14 meisjes meerkamp Esther van den Pol CK 1662 pnt 1995
U14 meisjes meerkamp Esther van den Pol CK 1494 pnt 1994
U14 meisjes meerkamp Yoni Bantjes CK 1688 pnt 1993
U14 meisjes meerkamp Yoni Bantjes CK 1689 pnt 1992
U14 meisjes meerkamp Marieke Nooy CK 1530 pnt 1991
U14 meisjes meerkamp Hanneke Francke CK 1620 pnt 1990
U14 meisjes meerkamp Anjolie Wisse CK 1925 pnt 1989
U14 meisjes meerkamp Rachel Stone CK 1909 pnt 1988
U14 meisjes meerkamp Rachel Stone CK 1785 pnt 1987
U14 meisjes meerkamp Kim Hoogendoorn CK 1322 pnt 1986
U14 meisjes meerkamp Ingrid de Schipper CK 1582 pnt 1984
U14 meisjes meerkamp Jeanine Schrijver CK 1848 pnt 1983
U14 meisjes meerkamp Laura Hoogesteger CK 1919 pnt 1982
U14 meisjes meerkamp Laura Hoogesteger CK 1352 pnt 1981
U14 meisjes meerkamp Corine Hamelink CK 2312 pnt 1979
U14 meisjes meerkamp Mandy Hoffstaeter CK 2137 pnt 1978
U14 meisjes meerkamp Mandy Hoffstaeter CK 2447 pnt 1977
U14 meisjes meerkamp Jolanda Koene CK 1650 pnt 1976
U14 meisjes meerkamp Inge de Wolf CK 2032 pnt 1975
U14 meisjes meerkamp Jacqueline de Bie CK 2323 pnt 1974
U14 meisjes meerkamp Jacqueline de Bie CK 2158 pnt 1973
U14 meisjes meerkamp Lisa Aarden CK 1587 pnt 1972
U14 meisjes meerkamp Dianne Roose CK 1932 pnt 1971
U14 meisjes meerkamp Anja de Munck CK 1980 pnt 1969
U16 meisjes 80 m Ruchama Houtzager CK 11.2 sec 2018
U16 meisjes 80 m Ruchama Houtzager CK 10.9 sec 2017
U16 meisjes 80 m Iris Heikoop CK 12.11 sec 2015
U16 meisjes 3000 m Fien Lelie CK 12.51.5 min 2017
U16 meisjes kogel (3kg) Aidan van der Werf CK 8.25 m 2016
U16 meisjes meerkamp Nikki de Koning CK 1418 pnt 2023
U16 meisjes meerkamp Lieke Goudswaard CK 1224 pnt 2022
U16 meisjes meerkamp Elise Mol CK 1551 pnt 2022
U16 meisjes meerkamp Benthe den Hamer CK 2072 pnt 2021
U16 meisjes meerkamp Imme Hitzert CK 1268 pnt 2021
U16 meisjes meerkamp Yara Karelse CK 1891 pnt 2021
U16 meisjes meerkamp Mette Verbrugge CK 1557 pnt 2019
U16 meisjes meerkamp Katja van Eetvelt CK 2300 pnt 2019
U16 meisjes meerkamp Iza Nijsse CK 2014 pnt 2018
U16 meisjes meerkamp Katja van Eetvelt CK 2414 pnt 2018
U16 meisjes meerkamp Veerle Smits CK 1883 pnt 2017
U16 meisjes meerkamp Emma van Acker CK 1963 pnt 2017
U16 meisjes meerkamp Veerle Smits CK 1679 pnt 2016
U16 meisjes meerkamp Esther Bolle CK 1164 pnt 2015
U16 meisjes meerkamp Brigitte de Graaf CK 1767 pnt 2014
U16 meisjes meerkamp Floortje Brouwers CK 1367 pnt 2013
U16 meisjes meerkamp Simone Weijers CK 2066 pnt 2013
U16 meisjes meerkamp Annemarie de Waard CK 2280 pnt 2013
U16 meisjes meerkamp Simone Weijers CK 2130 pnt 2012
U16 meisjes meerkamp Sanne Nijsse CK 1831 pnt 2011
U16 meisjes meerkamp Sanne Nijsse CK 1780 pnt 2010
U16 meisjes meerkamp Iris Hoogesteger CK 1663 pnt 2009
U16 meisjes meerkamp Iris Hoogesteger CK 1726 pnt 2008
U16 meisjes meerkamp Iris Pieters CK 1693 pnt 2007
U16 meisjes meerkamp Bo Klaassen CK 2283 pnt 2006
U16 meisjes meerkamp Bo Klaassen CK 2138 pnt 2005
U16 meisjes meerkamp Renate de Wilde CK 2149 pnt 2004
U16 meisjes meerkamp Esther Vermue CK 2444 pnt 2003
U16 meisjes meerkamp Marije Jansen CK 2596 pnt 2002
U16 meisjes meerkamp Marije Jansen CK 1884 pnt 2001
U16 meisjes meerkamp Marieke Riemens CK 1581 pnt 2000
U16 meisjes meerkamp Dorien Dek CK 1826 pnt 1999
U16 meisjes meerkamp Dorien Dek CK 1896 pnt 1998
U16 meisjes meerkamp Esther van den Pol CK 1882 pnt 1997
U16 meisjes meerkamp Antoinette van Wijck CK 1968 pnt 1996
U16 meisjes meerkamp Maritza op 't Hof CK 2183 pnt 1995
U16 meisjes meerkamp Maritza op 't Hof CK 1929 pnt 1994
U16 meisjes meerkamp Marieke Nooy CK 1773 pnt 1993
U16 meisjes meerkamp Marieke Nooy CK 1860 pnt 1992
U16 meisjes meerkamp Anjolie Wisse CK 1966 pnt 1991
U16 meisjes meerkamp Anjolie Wisse CK 2138 pnt 1990
U16 meisjes meerkamp Marieke Willemsen CK 1792 pnt 1989
U16 meisjes meerkamp Marieke Willemsen CK 1862 pnt 1988
U16 meisjes meerkamp Jacqueline van de Kreeke CK 2027 pnt 1987
U16 meisjes meerkamp Sandra Huissoon CK 2028 pnt 1986
U16 meisjes meerkamp Lonneke Versluijs CK 1795 pnt 1984
U16 meisjes meerkamp Laura Hoogesteger CK 1934 pnt 1983
U16 meisjes meerkamp Saskia Blom CK 1642 pnt 1982
U16 meisjes meerkamp Manuella Zwartepoorte CK 1678 pnt 1981
U16 meisjes meerkamp Elise Blok CK 2410 pnt 1979
U16 meisjes meerkamp Mariette van 't Westeinde CK 1047 pnt 1978
U16 meisjes meerkamp Jolanda Koene CK 2212 pnt 1977
U16 meisjes meerkamp Carla de Roo CK 2291 pnt 1976
U16 meisjes meerkamp Yvonne van 't Bosch CK 2278 pnt 1975
U16 meisjes meerkamp Cissy Visser CK 1356 pnt 1974
U16 meisjes meerkamp Maya de Jonge CK 2159 pnt 1973
U16 meisjes meerkamp Dianne Roose CK 1570 pnt 1972
U16 meisjes meerkamp Anja de Munck CK 1861 pnt 1971
U16 meisjes meerkamp Hennie van Hertum CK 2049 pnt 1969
U18 vrouwen 100 m Ruchama Houtzager CK 13.4 sec 2019
U18 vrouwen 100 m Iris Heikoop CK 14.6 sec 2018
U18 vrouwen 100 m Eveline de Waard CK 13.3 sec 2017
U18 vrouwen 100 m Eveline de Waard CK 13.7 sec 2016
U18 vrouwen 100 m Britt van Liere CK 14.63 sec 2015
U18 vrouwen 3000 m Ilse Goudswaard CK 12.36.0 min 2019
U18 vrouwen meerkamp Yara Karelse CK 1312 pnt 2023
U18 vrouwen meerkamp Mirte Rotte CK 293 pnt 2022
U18 vrouwen meerkamp Yara Karelse CK 942 pnt 2022
U18 vrouwen meerkamp Ilvy de Waal CK 1500 pnt 2022
U18 vrouwen meerkamp Katja van Eetvelt CK 2523 pnt 2021
U18 vrouwen meerkamp Veerle Smits CK 1743 pnt 2019
U18 vrouwen meerkamp Eva den Exter CK 1761 pnt 2019
U18 vrouwen meerkamp Maud Pellaers CK 1007 pnt 2018
U18 vrouwen meerkamp Amy Niemantsverdriet CK 1418 pnt 2018
U18 vrouwen meerkamp Mijke Kooiker CK 827 pnt 2017
U18 vrouwen meerkamp Amy Niemantsverdriet CK 1185 pnt 2017
U18 vrouwen meerkamp Brigitte de Graaf CK 1357 pnt 2016
U18 vrouwen meerkamp Leoniek Koster CK 1195 pnt 2015
U18 vrouwen meerkamp Lydia Kleinjan CK 1233 pnt 2014
U18 vrouwen meerkamp Emma van Mourik CK 1595 pnt 2013
U18 vrouwen meerkamp Danielle Flipse CK 845 pnt 2011
U18 vrouwen meerkamp Tara Schuilwerve CK 1557 pnt 2010
U18 vrouwen meerkamp Iris Pieters CK 2199 pnt 2009
U18 vrouwen meerkamp Anne van Rooijen CK 1722 pnt 2008
U18 vrouwen meerkamp Bo Klaassen CK 1623 pnt 2007
U18 vrouwen meerkamp Madelon Dekker CK 1437 pnt 2005
U18 vrouwen meerkamp Esther Vermue CK 2814 pnt 2004
U18 vrouwen meerkamp Marleen Humme CK 1790 pnt 2003
U18 vrouwen meerkamp Marieke Riemens CK 2876 pnt 2002
U18 vrouwen meerkamp Dorien Dek CK 2087 pnt 2001
U18 vrouwen meerkamp Dorien Dek CK 2290 pnt 2000
U18 vrouwen meerkamp Elma Noordzij CK 1313 pnt 1999
U18 vrouwen meerkamp Esther van den Pol CK 1947 pnt 1998
U18 vrouwen meerkamp Yoni Bantjes CK 1750 pnt 1997
U18 vrouwen meerkamp Yoni Bantjes CK 2124 pnt 1996
U18 vrouwen meerkamp Marloes de Haze CK 1556 pnt 1994
U18 vrouwen meerkamp Anjolie Wisse CK 2613 pnt 1993
U18 vrouwen meerkamp Anjolie Wisse CK 1765 pnt 1992
U18 vrouwen meerkamp Nathalie van Nieuwenhuijzen CK 1859 pnt 1991
U18 vrouwen meerkamp Sandra Huissoon CK 2762 pnt 1990
U18 vrouwen meerkamp Sandra Huissoon CK 2474 pnt 1989
U18 vrouwen meerkamp Lonneke Versluijs CK 2414 pnt 1988
U18 vrouwen meerkamp Lonneke Versluijs CK 2367 pnt 1987
U18 vrouwen meerkamp Lonneke Versluijs CK 2264 pnt 1986
U18 vrouwen meerkamp Saskia Blom CK 3665 pnt 1984
U18 vrouwen meerkamp Corine Hamelink CK 2445 pnt 1983
U18 vrouwen meerkamp Saskia Nieuwland CK 2013 pnt 1981
U18 vrouwen meerkamp Rinke Steutel CK 2093 pnt 1979
U18 vrouwen meerkamp Ankie Weststrate CK 3271 pnt 1978
U18 vrouwen meerkamp Digna de Bruin CK 2034 pnt 1977
U18 vrouwen meerkamp Marja Stoel CK 1877 pnt 1976
U18 vrouwen meerkamp Marja Stoel CK 1583 pnt 1975
U18 vrouwen meerkamp Maya de Jonge CK 1232 pnt 1974
U18 vrouwen meerkamp Anja de Munck CK 2315 pnt 1973
U18 vrouwen meerkamp Anja de Munck CK 1955 pnt 1972
U18 vrouwen meerkamp Hennie van Hertum CK 1765 pnt 1971
U20 vrouwen 100 m Eveline de Waard CK 12.9 sec 2018
U20 vrouwen 100 m Tess de Mendonca CK 15.5 sec 2016
U20 vrouwen 100 m Maud van Liere CK 14.14 sec 2015
U20 vrouwen meerkamp Sanne de Baar CK 1512 pnt 2021
U20 vrouwen meerkamp Anouk Hemelaar CK 930 pnt 2019
U20 vrouwen meerkamp Anouk de Bruijn CK 2039 pnt 2017
U20 vrouwen meerkamp Sanne Nijsse CK 1935 pnt 2014
U20 vrouwen meerkamp Iris Hoogesteger CK 1824 pnt 2013
U20 vrouwen meerkamp Tara Schuilwerve CK 1628 pnt 2011
U20 vrouwen meerkamp Madelon Dekker CK 862 pnt 2007
U20 vrouwen meerkamp Esther van den Pol CK 2098 pnt 2001
U20 vrouwen meerkamp Esther van den Pol CK 2222 pnt 2000
U20 vrouwen meerkamp Yoni Bantjes CK 1774 pnt 1998
U20 vrouwen meerkamp Carolien van Linden Tol CK 1237 pnt 1997
U20 vrouwen meerkamp Jacqueline van de Kreeke CK 1928 pnt 1992
U20 vrouwen meerkamp Sandra Huissoon CK 2237 pnt 1991
U20 vrouwen meerkamp Marianne Provoost CK 2096 pnt 1990
U20 vrouwen meerkamp Marianne Provoost CK 2098 pnt 1989
U20 vrouwen meerkamp Monique van de Bos CK 1317 pnt 1988
U20 vrouwen meerkamp Saskia Blom CK 2067 pnt 1986
U20 vrouwen meerkamp Marion Zwartepoorte CK 1515 pnt 1983
U20 vrouwen meerkamp Gerdien Boutens CK 1954 pnt 1982
U20 vrouwen meerkamp Gerdien Boutens CK 1511 pnt 1981
U20 vrouwen meerkamp Ankie Weststrate CK 1993 pnt 1979
U20 vrouwen meerkamp Corien Koole CK 3311 pnt 1978
U20 vrouwen meerkamp Carolien Belzer CK 1789 pnt 1977
U20 vrouwen meerkamp Maya de Jonge CK 1308 pnt 1976
U20 vrouwen meerkamp Sylvia Hogeman CK 1397 pnt 1975
U20 vrouwen meerkamp Anja de Munck CK 1599 pnt 1974
U20 vrouwen meerkamp Jacqueline Hamelink CK 2388 pnt 1973
U20 vrouwen meerkamp Jacqueline Hamelink CK 1961 pnt 1972
Vrouwen 100 m Jolanda 't Jong CK 13.7 sec 2019
Vrouwen 100 m Jolanda 't Jong CK 13.6 sec 2018
Vrouwen 100 m Jolanda 't Jong CK 14.2 sec 2017
Vrouwen 100 m Jolanda 't Jong CK 15.0 sec 2016
Vrouwen 100 m Jolanda 't Jong CK 15.80 sec 2015
Vrouwen 3000 m Emma van Mourik CK 12.05.0 min 2019
Vrouwen 20 km Hannie de Jager CK 1.24.51 uur 1989
Vrouwen 20 km Hannie de Jager CK 1.23.40 uur 1988
Vrouwen 20 km Tonny Dijkstra CK 1.31.57 uur 1986
Vrouwen 20 km Elly Nieuwpoort CK 1.31.41 uur 1985
Vrouwen 20 km Monique Decorte CK 1.29.07 uur 1984
Vrouwen 20 km Elly Zantman CK 1.31.04 uur 1983
Vrouwen meerkamp Mariska Tjeerdsma CK 1353 pnt 2023
Vrouwen meerkamp Nadine de Rijke CK 995 pnt 2022
Vrouwen meerkamp Jolanda 't Jong CK 1849 pnt 2021
Vrouwen meerkamp Audrey de Beule CK 1032 pnt 2019
Vrouwen meerkamp Audrey de Beule CK 1178 pnt 2018
Vrouwen meerkamp Audrey de Beule CK 1111 pnt 2017
Vrouwen meerkamp Marieke Riemens CK 805 pnt 2015
Vrouwen meerkamp Marieke Riemens CK 2872 pnt 2013
Vrouwen meerkamp Marieke Riemens CK 560 pnt 2009
Vrouwen meerkamp Astrid den Herder CK 2038 pnt 2008
Vrouwen meerkamp Astrid den Herder CK 1104 pnt 2007
Vrouwen meerkamp Cindy de Wee CK recr 1168 pnt 2001
Vrouwen meerkamp Gabriela Schulz CK 1388 pnt 1998
Vrouwen meerkamp Miriam Antheunisse CK 2006 pnt 1994
Vrouwen meerkamp Jacqueline van de Kreeke CK 2121 pnt 1993
Vrouwen meerkamp Laura van der Wekken CK recr 1267 pnt 1991
Vrouwen meerkamp Marianne Provoost CK 1942 pnt 1991
Vrouwen meerkamp Karine Steketee CK 1368 pnt 1990
Vrouwen meerkamp Joke Goeree CK 1389 pnt 1989
Vrouwen meerkamp Irma Tierie CK recr 1123 pnt 1986
Vrouwen meerkamp Marieke van der Kroft CK 1950 pnt 1986
Vrouwen meerkamp Els van de Vreede CK 2041 pnt 1984
Vrouwen meerkamp Machteld Spelier CK 1888 pnt 1983
Vrouwen meerkamp Suus Verstelle CK 1912 pnt 1981
Vrouwen meerkamp Nicolet Adriaanse CK 1733 pnt 1979
Vrouwen meerkamp Anneke Pieters-Hamelink CK 3014 pnt 1978
Vrouwen meerkamp Jacqueline Hamelink CK 1730 pnt 1974
Vrouwen meerkamp Anneke Hamelink CK 2114 pnt 1973
Vrouwen meerkamp Anneke Hamelink CK 1447 pnt 1972
Vrouwen meerkamp Corrie van Stee CK 1853 pnt 1969
Vrouwen meerkamp Ella Deurloo CK 3030 pnt 1966
Vrouwen 35 10 km Esther Beelen CK 56.29 min 2002
Vrouwen 35 10 EM Marianne de Jonge CK 1.15.00 uur 1994
Vrouwen 35 10 EM Hannie de Jager CK 1.08.43 uur 1993
Vrouwen 35 10 EM Hannie de Jager CK 1.08.58 uur 1992
Vrouwen 35 20 km Hannie de Jager CK 1.24.44 uur 1991
Vrouwen 35 20 km Monique Decorte CK 1.32.31 uur 1987
Vrouwen 35 20 km Monique Decorte CK 1.28.38 uur 1986
Vrouwen 35 meerkamp Marieke Riemens CK 1291 pnt 2023
Vrouwen 35 meerkamp Audrey de Beule CK 1250 pnt 2022
Vrouwen 35 meerkamp Rachida Moerman CK 2608 pnt 2021
Vrouwen 35 meerkamp Nathalie Lotthrinkx CK 2493 pnt 2013
Vrouwen 35 meerkamp Nathalie Lotthrinkx CK 2396 pnt 2012
Vrouwen 35 meerkamp Nanette van der Veen-Koers CK 505 pnt 2009
Vrouwen 35 meerkamp Sjaan Maartense CK 923 pnt 2002
Vrouwen 35 meerkamp Marianne de Jonge CK 894 pnt 1995
Vrouwen 35 meerkamp Hannie de Jager CK 1212 pnt 1994
Vrouwen 35 meerkamp Hannie de Jager CK 1198 pnt 1992
Vrouwen 35 meerkamp Hannie de Jager CK 1036 pnt 1991
Vrouwen 35 meerkamp Elly van de Sande-de Wit CK recr 1337 pnt 1988
Vrouwen 35 meerkamp Elly van de Sande-de Wit CK recr 1510 pnt 1987
Vrouwen 40 5000 m Sylvia Glerum-Witkam CK 25.36.00 min 2016
Vrouwen 40 10 km Corrie Witkam CK recr 50.16 min 2001
Vrouwen 40 10 km Hannie de Jager CK 43.50 min 1998
Vrouwen 40 10 km Corrie Witkam CK recr 48.25 min 1998
Vrouwen 40 15 km Hannie de Jager ZK CK 1.06.22 uur 2000
Vrouwen 40 15 km Corrie Witkam CK 1.10.37 uur 1999
Vrouwen 40 10 EM Hannie de Jager CK 1.13.28 uur 1996
Vrouwen 40 meerkamp Paola van Gilst-Saarloos CK 593 pnt 2015
Vrouwen 40 meerkamp Marjan Hamelinck CK 882 pnt 2013
Vrouwen 40 meerkamp Willy Dek CK recr 454 pnt 1998
Vrouwen 40 meerkamp Hannie de Jager CK 1178 pnt 1997
Vrouwen 40 meerkamp Hannie de Jager CK 1260 pnt 1996
Vrouwen 40 meerkamp Ineke van den Pol CK recr 1220 pnt 1995
Vrouwen 40 meerkamp Mathilde de Blaeij-Warren CK recr 1191 pnt 1992
Vrouwen 45 3000 m Krista Voorham CK 13.37.0 min 2018
Vrouwen 45 10 km Corrie Witkam CK 50.37 min 2003
Vrouwen 45 15 km Sjaan Maartense ZK CK 1.03.45 uur 2001
Vrouwen 45 meerkamp Sjaan Maartense CK 866 pnt 2001
Vrouwen 45 meerkamp Mientje de Jonge CK 2100 pnt 2000
Vrouwen 45 meerkamp Mientje de Jonge CK 1153 pnt 1999
Vrouwen 45 meerkamp Mathilde de Blaeij-Warren CK recr 1124 pnt 1993
Vrouwen 50 10 km Tonia Schipper-Blom CK recr 49.22 min 2000
Vrouwen 50 meerkamp Mathilde de Blaeij-Warren CK recr 1668 pnt 2000
Vrouwen 60 5000 m Edith Margadant CK 22.16.0 min 2015
Vrouwen 60 meerkamp Gisela Nijsse-Meertens CK 127 pnt 2022
U8 jongens 40 m Stewie van Herp CK 8.1 sec 2019
U8 jongens 40 m Sem de Vos CK 7.2 sec 2018
U8 jongens 40 m Sem de Vos CK 8.0 sec 2017
U8 jongens 600 m Erwin Nuytinck CK 2.12.0 min 2001
U8 jongens 600 m Erwin Nuytinck CK 2.24.8 min 2000
U8 jongens 600 m Tom Abbink CK 2.48.0 min 1999
U8 jongens 600 m Steven Nuytinck CK 2.20.8 min 1998
U8 jongens 600 m Tom Dietvorst CK 2.24.0 min 1987
U8 jongens 600 m Emiel Hasevoet CK 2.21.7 min 1986
U8 jongens meerkamp Xavier Vermeulen CK 859 pnt 2023
U8 jongens meerkamp Melle van den Bos CK 793 pnt 2022
U8 jongens meerkamp Kjeld Gerritsen CK 1241 pnt 2022
U8 jongens meerkamp Yasem Willems CK 1214 pnt 2021
U8 jongens meerkamp Vince Oosthoek CK 959 pnt 2021
U8 jongens meerkamp Max van den Berge CK 693 pnt 2019
U8 jongens meerkamp Cael Chan CK 861 pnt 2019
U8 jongens meerkamp Job van den Berge CK 816 pnt 2018
U8 jongens meerkamp Floris van Waesberghe CK 888 pnt 2018
U8 jongens meerkamp Gerben de Vos CK 210 pnt 2017
U8 jongens meerkamp Daan van Luijk CK 1122 pnt 2017
U8 jongens meerkamp Florian Berman CK 571 pnt 2016
U8 jongens meerkamp Jens Beuns CK 893 pnt 2015
U8 jongens meerkamp Menno van Westen CK 504 pnt 2013
U8 jongens meerkamp Mart Kapteijn CK 872 pnt 2012
U8 jongens meerkamp Jesse van den Dikkenberg CK 967 pnt 2011
U8 jongens meerkamp Sven Kramer CK 201 pnt 2010
U8 jongens meerkamp Jorg van Sabben CK 577 pnt 2009
U8 jongens meerkamp Fedde Eveleens CK 998 pnt 2008
U8 jongens meerkamp Siem Lindhout CK 326 pnt 2007
U8 jongens meerkamp Patrick van Zweden CK 565 pnt 2005
U8 jongens meerkamp Franklin van Anrooij CK 1028 pnt 2004
U8 jongens meerkamp Sammy de Jong CK 874 pnt 2003
U8 jongens meerkamp Dwayn Akuoko Maclean CK 923 pnt 2002
U8 jongens meerkamp Erwin Nuytinck CK 1079 pnt 2001
U8 jongens meerkamp Erwin Nuytinck CK 845 pnt 2000
U8 jongens meerkamp Tom Abbink CK 921 pnt 1999
U8 jongens meerkamp Steven Nuytinck CK 1026 pnt 1998
U8 jongens meerkamp Alex Zwolle CK 627 pnt 1997
U8 jongens meerkamp Thomas van Bilsen CK 355 pnt 1996
U8 jongens meerkamp Niels Geelhoed CK 714 pnt 1994
U8 jongens meerkamp Jasper Nauss CK 770 pnt 1987
U8 jongens meerkamp Peter van den Pol CK 556 pnt 1986
U9 jongens 40 m Maurice de Haas CK 7.5 sec 2019
U9 jongens 40 m Tim Zweedijk CK 7.1 sec 2018
U9 jongens 40 m Thijs van der Vegt CK 7.3 sec 2017
U9 jongens 40 m Koen Haspels CK 8.6 sec 2016
U9 jongens 600 m Martin Kanters CK 2.27.6 min 2001
U9 jongens 600 m Tom Abbink CK 2.18.0 min 2000
U9 jongens 600 m Steven Nuytinck CK 2.06.7 min 1999
U9 jongens 600 m Alex Zwolle CK 2.08.3 min 1998
U9 jongens 600 m Maarten Buijs CK 2.10.0 min 1990
U9 jongens 600 m Robert Mol CK 2.17.9 min 1988
U9 jongens 600 m Peter van den Pol CK 2.15.3 min 1987
U9 jongens 600 m Erwin Simpelaar CK 2.15.1 min 1986
U9 jongens 1000 m Johan Duijzer CK 4.27.6 min 1991
U9 jongens 1000 m Dimph Sheilds CK 4.00.9 min 1989
U9 jongens verspringen Rinze van der Bijl CK 2.50 m 2015
U9 jongens meerkamp Menno van Kralingen CK 1144 pnt 2023
U9 jongens meerkamp Yannick van de Riet CK 980 pnt 2022
U9 jongens meerkamp Quinten Vermeulen CK 1290 pnt 2022
U9 jongens meerkamp Vince Jansen CK 1891 pnt 2021
U9 jongens meerkamp Max de Kok CK 1139 pnt 2021
U9 jongens meerkamp Okke van der Veen CK 1252 pnt 2019
U9 jongens meerkamp Floris van Waesberghe CK 1375 pnt 2019
U9 jongens meerkamp Mike van Poorten CK 1332 pnt 2018
U9 jongens meerkamp Daan van Luijk CK 1535 pnt 2018
U9 jongens meerkamp Alex van Os CK 233 pnt 2017
U9 jongens meerkamp Abel Melse CK 1354 pnt 2017
U9 jongens meerkamp Jens Beuns CK 1238 pnt 2016
U9 jongens meerkamp Niels Oele CK 703 pnt 2015
U9 jongens meerkamp Koen Steenblok CK 1261 pnt 2014
U9 jongens meerkamp Björn van Dongen CK 697 pnt 2013
U9 jongens meerkamp Maxim van Goethem CK 990 pnt 2013
U9 jongens meerkamp Quinten Mertens CK 1558 pnt 2013
U9 jongens meerkamp Jesse van den Dikkenberg CK 1171 pnt 2012
U9 jongens meerkamp Sven Kramer CK 889 pnt 2011
U9 jongens meerkamp Thijs Jansen CK 1031 pnt 2010
U9 jongens meerkamp Aron van Bennekom CK 916 pnt 2009
U9 jongens meerkamp Joel van Daalen CK 1080 pnt 2008
U9 jongens meerkamp Sam Pietersen CK 1474 pnt 2007
U9 jongens meerkamp Jouke de Jong CK 1233 pnt 2006
U9 jongens meerkamp Allon Kaat CK 1355 pnt 2005
U9 jongens meerkamp Patrick de Vos CK 1384 pnt 2004
U9 jongens meerkamp Dwayn Akuoko Maclean CK 1299 pnt 2003
U9 jongens meerkamp Erwin Nuytinck CK 1786 pnt 2002
U9 jongens meerkamp Martin Kanters CK 1031 pnt 2001
U9 jongens meerkamp Brehua Akuoko Maclean CK 1148 pnt 2000
U9 jongens meerkamp Steven Nuytinck CK 1389 pnt 1999
U9 jongens meerkamp Alex Zwolle CK 1163 pnt 1998
U9 jongens meerkamp Daniel Six Dijkstra CK 1137 pnt 1997
U9 jongens meerkamp Darryl Weezepoel CK 1238 pnt 1996
U9 jongens meerkamp Niels Geelhoed CK 1767 pnt 1995
U9 jongens meerkamp Niek Rentmeester CK 1100 pnt 1994
U9 jongens meerkamp Bram Arts CK 670 pnt 1993
U9 jongens meerkamp Michiel Pilaar CK 987 pnt 1992
U9 jongens meerkamp Arnout Oole CK 778 pnt 1991
U9 jongens meerkamp Maarten Buijs CK 937 pnt 1990
U9 jongens meerkamp Dennis Wisse CK 688 pnt 1989
U9 jongens meerkamp Robert Mol CK 722 pnt 1988
U9 jongens meerkamp Rob Koole CK 926 pnt 1987
U9 jongens meerkamp Erwin Simpelaar CK 997 pnt 1986
U9 jongens meerkamp André Sonke CK 512 pnt 1984
U9 jongens meerkamp Rutger Nouse CK 812 pnt 1983
U9 jongens meerkamp Theo Oggel CK 995 pnt 1981
U9 jongens meerkamp Paul Snel CK 1235 pnt 1966
U10 jongens 40 m Thijs van der Vegt CK 7.1 sec 2018
U10 jongens 40 m Marvin Ranshuijsen CK 7.6 sec 2017
U10 jongens 1000 m Frits Bakker CK 3.56.4 min 2001
U10 jongens 1000 m Steven Nuytinck CK 3.40.2 min 2000
U10 jongens 1000 m Alex Zwolle CK 3.42.1 min 1999
U10 jongens 1000 m Michel Haak CK 3.42.3 min 1998
U10 jongens 1000 m Theo Oggel CK 5.57.9 min 1979
U10 jongens meerkamp Quinten Vermeulen CK 1964 pnt 2023
U10 jongens meerkamp Thiebe Maas CK 1250 pnt 2022
U10 jongens meerkamp Samuël Cats CK 1435 pnt 2022
U10 jongens meerkamp Max de Kok CK 1513 pnt 2022
U10 jongens meerkamp Pepijn Loof CK 1384 pnt 2021
U10 jongens meerkamp Laurens Boonman CK 1110 pnt 2021
U10 jongens meerkamp Julian de Bel CK 1282 pnt 2021
U10 jongens meerkamp Michael van Waesberghe CK 1123 pnt 2019
U10 jongens meerkamp Daan van Luijk CK 1629 pnt 2019
U10 jongens meerkamp Maxim Heijens CK 1355 pnt 2018
U10 jongens meerkamp Abel Melse CK 1723 pnt 2018
U10 jongens meerkamp Milan van Waeyenberghe CK 173 pnt 2017
U10 jongens meerkamp Jens Beuns CK 1490 pnt 2017
U10 jongens meerkamp Niels Oele CK 1133 pnt 2016
U10 jongens meerkamp Koen Steenblok CK 1693 pnt 2015
U10 jongens meerkamp Remco de Baar CK 1843 pnt 2014
U10 jongens meerkamp Jesse van den Dikkenberg CK 1770 pnt 2013
U10 jongens meerkamp Luc van Westen CK 1093 pnt 2012
U10 jongens meerkamp Stef Kapteijn CK 1840 pnt 2011
U10 jongens meerkamp Fedde Eveleens CK 1261 pnt 2010
U10 jongens meerkamp Stijn Lavooij CK 1516 pnt 2009
U10 jongens meerkamp Sam Pietersen CK 1580 pnt 2008
U10 jongens meerkamp Jouke de Jong CK 1699 pnt 2007
U10 jongens meerkamp Melle Maas CK 1699 pnt 2006
U10 jongens meerkamp Sammy de Jong CK 1433 pnt 2005
U10 jongens meerkamp Wouter Leestemaker CK 1638 pnt 2004
U10 jongens meerkamp Mark van der Haven CK 1478 pnt 2003
U10 jongens meerkamp Martin Kanters CK 1389 pnt 2002
U10 jongens meerkamp Frits Bakker CK 1286 pnt 2001
U10 jongens meerkamp Steven Nuytinck CK 1420 pnt 2000
U10 jongens meerkamp Alex Zwolle CK 1309 pnt 1999
U10 jongens meerkamp Michel Haak CK 1373 pnt 1998
U10 jongens meerkamp Bart Letterie CK 1297 pnt 1997
U10 jongens meerkamp Niels Geelhoed CK 1401 pnt 1996
U10 jongens meerkamp Niek Rentmeester CK 1316 pnt 1995
U10 jongens meerkamp Bram Arts CK 1028 pnt 1994
U10 jongens meerkamp Michiel Pilaar CK 1233 pnt 1993
U10 jongens meerkamp Arnout Oole CK 1219 pnt 1992
U10 jongens meerkamp Maarten Buijs CK 1485 pnt 1991
U10 jongens meerkamp Dimph Sheilds CK 1374 pnt 1990
U10 jongens meerkamp Erik Buijs CK 1375 pnt 1989
U10 jongens meerkamp Peter van den Pol CK 1419 pnt 1988
U10 jongens meerkamp Erwin Simpelaar CK 1576 pnt 1987
U10 jongens meerkamp Ivo Pleunis CK 1304 pnt 1986
U10 jongens meerkamp Marcel Westhof CK 942 pnt 1984
U10 jongens meerkamp Ronald Wisse CK 1742 pnt 1982
U10 jongens meerkamp Brian van Putten CK 1482 pnt 1981
U10 jongens meerkamp Vincent van Es CK 1443 pnt 1979
U10 jongens meerkamp Ron Legemaate CK 2176 pnt 1978
U10 jongens meerkamp Pieter Lindenbergh CK 2866 pnt 1977
U10 jongens meerkamp Ard Breure CK 2341 pnt 1976
U10 jongens meerkamp Paul Lindenbergh CK 2744 pnt 1975
U12 jongens 60 m Piet van den Ouden (A2) CK 9.4 sec 2019
U12 jongens 60 m Thijs van der Vegt (A1) CK 9.9 sec 2019
U12 jongens 60 m Piet van den Ouden (A2) CK 9.8 sec 2018
U12 jongens 60 m Twan Kabbedijk CK 9.6 sec 2017
U12 jongens 60 m Björn van Dongen CK 10.2 sec 2016
U12 jongens 1000 m Steven Nuytinck (A1) CK A1 3.32.6 min 2001
U12 jongens 1000 m Alex Zwolle (A2) CK A2 3.41.6 min 2001
U12 jongens 1000 m Timo Jansen (A2) CK A2 3.36.2 min 2000
U12 jongens 1000 m Alex Zwolle (A1) CK A1 3.42.5 min 2000
U12 jongens 1000 m Pim Abbink (A2) CK A2 3.37.1 min 1999
U12 jongens 1000 m Michel Haak (A1) CK A1 3.40.8 min 1999
U12 jongens 1000 m Niels Geelhoed (A2) CK A2 3.40.4 min 1998
U12 jongens 1000 m Pim Abbink (A1) CK A1 3.49.0 min 1998
U12 jongens 1000 m Lennart Fokke CK 3.26.8 min 1979
U12 jongens meerkamp Max de Kok (U11) CK 1757 pnt 2023
U12 jongens meerkamp Floris van Waesberghe CK 1232 pnt 2022
U12 jongens meerkamp Job van den Berge (A2) CK 1326 pnt 2022
U12 jongens meerkamp Daan van de Velde (A1) CK 1373 pnt 2022
U12 jongens meerkamp Maurice de Haas (A2) CK 1556 pnt 2022
U12 jongens meerkamp Luca Verschuren (A1) CK 1597 pnt 2021
U12 jongens meerkamp Thijmen Post (A2) CK 1933 pnt 2021
U12 jongens meerkamp Maurice de Haas CK 1682 pnt 2021
U12 jongens meerkamp Pim van den Ouden CK 1770 pnt 2021
U12 jongens meerkamp Micha Teunissen CK 1815 pnt 2021
U12 jongens meerkamp Maxim Heijens (A1) CK 1612 pnt 2019
U12 jongens meerkamp Seppe Wagenaar (A2) CK A2 1782 pnt 2019
U12 jongens meerkamp Abel Melse (A1) CK A1 1864 pnt 2019
U12 jongens meerkamp Sven van Poorten (A2) CK 1987 pnt 2019
U12 jongens meerkamp Sven van Poorten (A1) CK A1 1492 pnt 2018
U12 jongens meerkamp Markus Paul (A1) CK A1 1514 pnt 2018
U12 jongens meerkamp Diablo de Grave (A2) CK A2 1729 pnt 2018
U12 jongens meerkamp Samil Parana Vithanage (A2) CK A2 1762 pnt 2018
U12 jongens meerkamp Diablo de Grave (A1) CK A1 201 pnt 2017
U12 jongens meerkamp Robin Bouwhuizen (A2) CK A2 311 pnt 2017
U12 jongens meerkamp Samil Parana Vithanage (A1) CK A1 1626 pnt 2017
U12 jongens meerkamp Ipe Verbrugge (A2) CK A2 2024 pnt 2017
U12 jongens meerkamp Ipe Verbrugge (A1) CK A1 1916 pnt 2016
U12 jongens meerkamp Remco de Baar (A2) CK A2 2154 pnt 2016
U12 jongens meerkamp Remco de Baar (A1) CK A1 1951 pnt 2015
U12 jongens meerkamp Jesse van den Dikkenberg (A2) CK A2 2031 pnt 2015
U12 jongens meerkamp Ryan Karelse (A2) CK A2 1949 pnt 2014
U12 jongens meerkamp Jesse van den Dikkenberg (A1) CK A1 1955 pnt 2014
U12 jongens meerkamp Mats Vierbergen (A1) CK A1 1075 pnt 2013
U12 jongens meerkamp Ryan Karelse (A1) CK A1 1638 pnt 2013
U12 jongens meerkamp Rafaël van Vossen CK A2 1644 pnt 2013
U12 jongens meerkamp Ivo Baas CK A1 1935 pnt 2013
U12 jongens meerkamp Stef Kapteijn (A2) CK A2 2241 pnt 2013
U12 jongens meerkamp Tijn Lindenbergh (A1) CK A1 1281 pnt 2012
U12 jongens meerkamp Sten de Schrijver (A2) CK A2 1461 pnt 2012
U12 jongens meerkamp Sten de Schrijver (A1) CK A1 1587 pnt 2011
U12 jongens meerkamp Stijn Lavooij (A2) CK A2 2029 pnt 2011
U12 jongens meerkamp Stijn Lavooij (A1) CK A1 1600 pnt 2010
U12 jongens meerkamp Daan van Liere (A2) CK A2 2122 pnt 2010
U12 jongens meerkamp Daan van Liere CK A1 1730 pnt 2009
U12 jongens meerkamp Sven Moerbeek CK A2 1823 pnt 2009
U12 jongens meerkamp Sven Moerbeek CK A1 1730 pnt 2008
U12 jongens meerkamp Melle Maas CK A2 2169 pnt 2008
U12 jongens meerkamp Patrick de Vos (A2) CK A2 1772 pnt 2007
U12 jongens meerkamp Melle Maas (A1) CK A1 1905 pnt 2007
U12 jongens meerkamp Sammy de Jong CK A1 1646 pnt 2006
U12 jongens meerkamp Wouter Leestemaker CK A2 2041 pnt 2006
U12 jongens meerkamp Dwayn Akuoko Maclean (A1) CK A1 1887 pnt 2005
U12 jongens meerkamp Joël Geijs (A2) CK A2 2000 pnt 2005
U12 jongens meerkamp Mark van der Haven CK A1 1675 pnt 2004
U12 jongens meerkamp Martin Kanters CK A2 2050 pnt 2004
U12 jongens meerkamp Martin Kanters CK A1 1708 pnt 2003
U12 jongens meerkamp Frits Bakker CK A2 2164 pnt 2003
U12 jongens meerkamp Frits Bakker (A1) CK A1 1968 pnt 2002
U12 jongens meerkamp Steven Nuytinck (A2) CK A2 2262 pnt 2002
U12 jongens meerkamp Danny Goulooze (A2) CK A2 1506 pnt 2001
U12 jongens meerkamp Steven Nuytinck (A1) CK A1 1562 pnt 2001
U12 jongens meerkamp Danny Goulooze (A1) CK A1 1485 pnt 2000
U12 jongens meerkamp Michel Haak (A2) CK A2 1702 pnt 2000
U12 jongens meerkamp Timo Jansen CK A1 1484 pnt 1999
U12 jongens meerkamp Bart Letterie CK A2 1568 pnt 1999
U12 jongens meerkamp Rens Geelhoed (A1) CK A1 1420 pnt 1998
U12 jongens meerkamp Niels Geelhoed (A2) CK A2 1703 pnt 1998
U12 jongens meerkamp Niels Geelhoed CK A1 1514 pnt 1997
U12 jongens meerkamp Niek Rentmeester CK A2 1643 pnt 1997
U12 jongens meerkamp Bram Arts CK A2 1400 pnt 1996
U12 jongens meerkamp Niek Rentmeester CK A1 1438 pnt 1996
U12 jongens meerkamp Richard Reijnhout CK A1 1231 pnt 1995
U12 jongens meerkamp Michiel Pilaar CK A2 1719 pnt 1995
U12 jongens meerkamp Michiel Pilaar CK A1 1451 pnt 1994
U12 jongens meerkamp Arnout Oole CK A2 1849 pnt 1994
U12 jongens meerkamp Alain Barrettapiana CK A1 1454 pnt 1993
U12 jongens meerkamp Jasper Ruinard CK A2 1596 pnt 1993
U12 jongens meerkamp Maarten Buijs CK A1 1468 pnt 1992
U12 jongens meerkamp Sjoerd 't Hart CK A2 1637 pnt 1992
U12 jongens meerkamp Sjoerd 't Hart (A1) CK A1 1509 pnt 1991
U12 jongens meerkamp Erik Buijs (A2) CK A2 1758 pnt 1991
U12 jongens meerkamp Erik Buijs CK A1 1595 pnt 1990
U12 jongens meerkamp Rob Koole CK A2 1670 pnt 1990
U12 jongens meerkamp Rob Koole CK A1 1558 pnt 1989
U12 jongens meerkamp Erwin Simpelaar CK A2 2267 pnt 1989
U12 jongens meerkamp Erwin Simpelaar CK 1809 pnt 1988
U12 jongens meerkamp Ricky Gillesen CK A1 1306 pnt 1987
U12 jongens meerkamp Guido op 't Hof CK A2 1842 pnt 1987
U12 jongens meerkamp Guido op 't Hof CK A1 1455 pnt 1986
U12 jongens meerkamp Irvin van Panhuis CK A2 1646 pnt 1986
U12 jongens meerkamp Jeffrey Schrijver CK 1332 pnt 1984
U12 jongens meerkamp Arjan de Feiter CK 1883 pnt 1983
U12 jongens meerkamp Pieter van de Kreeke CK 1920 pnt 1982
U12 jongens meerkamp Udo Mieras CK 1672 pnt 1981
U12 jongens meerkamp Pieter Lindenbergh CK 2596 pnt 1979
U12 jongens meerkamp Pieter Lindenbergh CK 2331 pnt 1978
U12 jongens meerkamp Paul Lindenbergh CK 3618 pnt 1977
U12 jongens meerkamp Paul Lindenbergh CK 2915 pnt 1976
U12 jongens meerkamp Harry Klompe CK 2981 pnt 1975
U12 jongens meerkamp Harry Klompe CK 2351 pnt 1974
U12 jongens meerkamp Gert-Jan Nijsse CK 2053 pnt 1973
U12 jongens meerkamp Gert-Jan Nijsse CK 1889 pnt 1972
U12 jongens meerkamp Frank Snel CK 971 pnt 1971
U12 jongens meerkamp Rudi Vermeulen CK 1485 pnt 1969
U14 jongens 80 m Twan Kabbedijk CK 12.1 sec 2018
U14 jongens 80 m Björn van Dongen CK 13.6 sec 2017
U14 jongens 80 m Ivo Baas CK 12.45 sec 2015
U14 jongens 1000 m Rick van Doorn CK 4.19.00 min 2016
U14 jongens meerkamp Robin van de Schraaf CK 997 pnt 2023
U14 jongens meerkamp Maxim Heijens CK 1482 pnt 2022
U14 jongens meerkamp Silas Hulsken CK 1641 pnt 2022
U14 jongens meerkamp Casper van der Kuijl CK 1790 pnt 2022
U14 jongens meerkamp Matthias Salmang CK 2041 pnt 2021
U14 jongens meerkamp Casper van der Kuijl CK 1759 pnt 2021
U14 jongens meerkamp Piet van den Ouden CK 1985 pnt 2021
U14 jongens meerkamp Koen Steenblok CK 1845 pnt 2019
U14 jongens meerkamp Robin Bouwhuizen CK 2210 pnt 2019
U14 jongens meerkamp Robin Bouwhuizen CK 1996 pnt 2018
U14 jongens meerkamp Mart Kapteijn CK 2023 pnt 2018
U14 jongens meerkamp Tim de Bruijn CK 1471 pnt 2017
U14 jongens meerkamp Jesse van den Dikkenberg CK 2193 pnt 2017
U14 jongens meerkamp Luc van Westen CK 1772 pnt 2016
U14 jongens meerkamp Matthijs Roos CK 1768 pnt 2015
U14 jongens meerkamp Bezuayehu Petersen CK 2276 pnt 2014
U14 jongens meerkamp Ruud Louter CK 1675 pnt 2013
U14 jongens meerkamp Toine van den Bos CK 1960 pnt 2013
U14 jongens meerkamp Noé Petiet CK 2699 pnt 2013
U14 jongens meerkamp Daan van Liere CK 3024 pnt 2012
U14 jongens meerkamp Pelle Gelderblom CK 2103 pnt 2011
U14 jongens meerkamp Melle Maas CK 1845 pnt 2010
U14 jongens meerkamp Kylian Steijns CK 1562 pnt 2009
U14 jongens meerkamp Wouter Leestemaker CK 1854 pnt 2008
U14 jongens meerkamp Gianni van Meel CK 1952 pnt 2007
U14 jongens meerkamp Martin Kanters CK 2097 pnt 2006
U14 jongens meerkamp Patrick Looij CK 2244 pnt 2005
U14 jongens meerkamp Frits Bakker CK 2191 pnt 2004
U14 jongens meerkamp Steven Nuytinck CK 1907 pnt 2003
U14 jongens meerkamp Timo Jansen CK 1935 pnt 2002
U14 jongens meerkamp Rens Geelhoed CK 1922 pnt 2001
U14 jongens meerkamp Niels Geelhoed CK 850 pnt 2000
U14 jongens meerkamp Caesar Zwolle CK 1567 pnt 1999
U14 jongens meerkamp Richard Reijnhout CK 1562 pnt 1998
U14 jongens meerkamp Bram Arts CK 1365 pnt 1997
U14 jongens meerkamp Alain Barrettapiana CK 1855 pnt 1996
U14 jongens meerkamp Alain Barrettapiana CK 1758 pnt 1995
U14 jongens meerkamp Rob Sonke CK 1875 pnt 1994
U14 jongens meerkamp Adriaan van Moort CK 1746 pnt 1993
U14 jongens meerkamp Robyn Raithel CK 2006 pnt 1992
U14 jongens meerkamp Mattis Decorte CK 1835 pnt 1991
U14 jongens meerkamp Erwin Simpelaar CK 2205 pnt 1990
U14 jongens meerkamp Guido op 't Hof CK 2005 pnt 1989
U14 jongens meerkamp Guido op 't Hof CK 1855 pnt 1988
U14 jongens meerkamp Sebastiaan Francke CK 1957 pnt 1987
U14 jongens meerkamp Ronald Wisse CK 1911 pnt 1986
U14 jongens meerkamp Arjan de Feiter CK 1958 pnt 1984
U14 jongens meerkamp Pieter van de Kreeke CK 1983 pnt 1983
U14 jongens meerkamp Jacco Stigter CK 2262 pnt 1982
U14 jongens meerkamp Ingmar Berman CK 2263 pnt 1981
U14 jongens meerkamp Eric Stigter CK 2879 pnt 1979
U14 jongens meerkamp Paul Lindenbergh CK 2422 pnt 1978
U14 jongens meerkamp Bram Hoogesteger CK 2514 pnt 1977
U14 jongens meerkamp Cees Goosen CK 2930 pnt 1976
U14 jongens meerkamp Niek van de Houten CK 2231 pnt 1975
U14 jongens meerkamp Niek van de Houten CK 1950 pnt 1974
U14 jongens meerkamp Martien Burger CK 1766 pnt 1973
U14 jongens meerkamp Paul Sturm CK 2298 pnt 1972
U14 jongens meerkamp Paul Snel CK 1942 pnt 1971
U14 jongens meerkamp Frans den Boer CK 1757 pnt 1969
U14 jongens meerkamp Peter de Munck CK 1278 pnt 1966
U16 jongens 100 m Mente Hitzert CK 16.3 sec 2019
U16 jongens 100 m Rick van Doorn CK 16.2 sec 2017
U16 jongens 100 m Jesse Wernsing CK 15.0 sec 2016
U16 jongens 100 m Toine van den Bos CK 13.37 sec 2015
U16 jongens meerkamp Casper van der Kuijl CK 2249 pnt 2023
U16 jongens meerkamp Jaro Steels CK 1466 pnt 2022
U16 jongens meerkamp Fabian de Maat CK 2734 pnt 2021
U16 jongens meerkamp Pepijn Kok CK 1348 pnt 2021
U16 jongens meerkamp Koen Steenblok CK 2280 pnt 2021
U16 jongens meerkamp Remco de Baar CK 2358 pnt 2019
U16 jongens meerkamp Tim de Bruijn CK 2900 pnt 2019
U16 jongens meerkamp Ryan Karelse CK 2539 pnt 2018
U16 jongens meerkamp Tim de Bruijn CK 2557 pnt 2018
U16 jongens meerkamp Martin Burm CK 2062 pnt 2017
U16 jongens meerkamp Mees Verbrugge CK 2517 pnt 2017
U16 jongens meerkamp Job van Belzen CK 2424 pnt 2016
U16 jongens meerkamp Stijn Lavooij CK 2248 pnt 2015
U16 jongens meerkamp Jochem Rozinga CK 2071 pnt 2014
U16 jongens meerkamp Maarten Biesbroeck CK 1914 pnt 2013
U16 jongens meerkamp Nout van den Bos CK 2411 pnt 2013
U16 jongens meerkamp Pelle Gelderblom CK 3384 pnt 2013
U16 jongens meerkamp Evan de Schrijver CK 3268 pnt 2012
U16 jongens meerkamp Melle Maas CK 2514 pnt 2011
U16 jongens meerkamp Tom van den Berg CK 2419 pnt 2010
U16 jongens meerkamp Edwin van Bemden CK 2411 pnt 2009
U16 jongens meerkamp Thomas Beelen CK 2206 pnt 2008
U16 jongens meerkamp Patrick Looij CK 2473 pnt 2007
U16 jongens meerkamp Ferdi de Jong CK 2637 pnt 2006
U16 jongens meerkamp Alex Zwolle CK 2783 pnt 2005
U16 jongens meerkamp Danny Goulooze CK 2875 pnt 2004
U16 jongens meerkamp Pim Abbink CK 2840 pnt 2003
U16 jongens meerkamp Niels Geelhoed CK 2735 pnt 2002
U16 jongens meerkamp Niels Geelhoed CK 1075 pnt 2001
U16 jongens meerkamp Richard Reijnhout CK 2065 pnt 2000
U16 jongens meerkamp Klaas Steur CK 2011 pnt 1999
U16 jongens meerkamp Alain Barrettapiana CK 2497 pnt 1998
U16 jongens meerkamp Rob Sonke CK 2272 pnt 1997
U16 jongens meerkamp Ad Sluijter CK 2234 pnt 1996
U16 jongens meerkamp Erik Buijs CK 2369 pnt 1995
U16 jongens meerkamp Robyn Raithel CK 2570 pnt 1994
U16 jongens meerkamp Erwin Simpelaar CK 2855 pnt 1993
U16 jongens meerkamp Erwin Simpelaar CK 2666 pnt 1992
U16 jongens meerkamp Erik Polderman CK 1907 pnt 1991
U16 jongens meerkamp Ronald de Jonge CK 2221 pnt 1990
U16 jongens meerkamp Sebastiaan Francke CK 2728 pnt 1989
U16 jongens meerkamp Jeffrey Schrijver CK 2468 pnt 1988
U16 jongens meerkamp Brian van Putten CK 2361 pnt 1987
U16 jongens meerkamp Reinier de Waal CK 2806 pnt 1986
U16 jongens meerkamp Marius Boogaard CK 3222 pnt 1984
U16 jongens meerkamp Pieter Lindenbergh CK 2186 pnt 1983
U16 jongens meerkamp Rien Huige CK 2440 pnt 1982
U16 jongens meerkamp André Verwei CK 2689 pnt 1981
U16 jongens meerkamp Michel Liplijn CK 2427 pnt 1979
U16 jongens meerkamp Cees Goosen CK 2505 pnt 1978
U16 jongens meerkamp Mark van Nieuwenhuyzen CK 2401 pnt 1977
U16 jongens meerkamp Kees de Munck CK 2051 pnt 1976
U16 jongens meerkamp Kees de Munck CK 1825 pnt 1975
U16 jongens meerkamp Paul Sturm CK 2586 pnt 1974
U16 jongens meerkamp Paul Sturm CK 2770 pnt 1973
U16 jongens meerkamp Onno Sturm CK 2297 pnt 1972
U16 jongens meerkamp Onno Sturm CK 1620 pnt 1971
U16 jongens meerkamp Charles Strijd CK 1617 pnt 1966
U18 mannen 100 m Nout van den Bos CK 12.76 sec 2015
U18 mannen 800 m Jesse Wernsing CK 2.48.0 min 2018
U18 mannen 3000 m Ivar Noordhoek CK 12.17.0 min 2019
U18 mannen kogel (5kg) Toine van den Bos CK 12.94 m 2017
U18 mannen kogel (5kg) Toine van den Bos CK 12.12 m 2016
U18 mannen meerkamp Merhawi Mebrahtu CK 325 pnt 2022
U18 mannen meerkamp Robin Bouwhuizen CK 1500 pnt 2022
U18 mannen meerkamp Daan Schuit CK 2948 pnt 2021
U18 mannen meerkamp Remco de Baar CK 1944 pnt 2021
U18 mannen meerkamp Dylan Bouwhuizen CK 996 pnt 2019
U18 mannen meerkamp Mees Verbrugge CK 1694 pnt 2019
U18 mannen meerkamp Mees Verbrugge CK 966 pnt 2018
U18 mannen meerkamp Bereket Petersen CK 1679 pnt 2017
U18 mannen meerkamp Ruud Louter CK 2368 pnt 2017
U18 mannen meerkamp Stijn Lavooij CK 1340 pnt 2016
U18 mannen meerkamp Lars Dirkzwager CK 769 pnt 2015
U18 mannen meerkamp Bart Balkenende CK 1206 pnt 2014
U18 mannen meerkamp Michiel Lelie CK 908 pnt 2013
U18 mannen meerkamp Evan de Schrijver CK 2575 pnt 2013
U18 mannen meerkamp Fabian Verkaaik CK 2633 pnt 2013
U18 mannen meerkamp Dwayn Akuoko Maclean CK 2497 pnt 2012
U18 mannen meerkamp Tom van den Berg CK 2130 pnt 2011
U18 mannen meerkamp Ricardo van Hese CK 431 pnt 2010
U18 mannen meerkamp Frits Bakker CK 1738 pnt 2009
U18 mannen meerkamp Patrick Looij CK 1543 pnt 2008
U18 mannen meerkamp Steven Nuytinck CK 535 pnt 2007
U18 mannen meerkamp Harry Lavooy CK 2254 pnt 2006
U18 mannen meerkamp Rinse Pieters CK 2173 pnt 2005
U18 mannen meerkamp Stefan Stokman CK 1212 pnt 2004
U18 mannen meerkamp Caesar Zwolle CK 1540 pnt 2003
U18 mannen meerkamp Richard Reijnhout CK 1662 pnt 2002
U18 mannen meerkamp Richard Reijnhout CK 1125 pnt 2001
U18 mannen meerkamp Klaas Steur CK 1550 pnt 2000
U18 mannen meerkamp Rob Sonke CK 1757 pnt 1999
U18 mannen meerkamp Rob Sonke CK 1703 pnt 1998
U18 mannen meerkamp Erik Buijs CK 1436 pnt 1997
U18 mannen meerkamp Robyn Raithel CK 2093 pnt 1996
U18 mannen meerkamp Peter van den Pol CK 2002 pnt 1995
U18 mannen meerkamp Erwin Simpelaar CK 2576 pnt 1994
U18 mannen meerkamp Ivo Pleunis CK 1496 pnt 1993
U18 mannen meerkamp Yussuf Okkali CK 2070 pnt 1991
U18 mannen meerkamp Sebastiaan Francke CK 2428 pnt 1990
U18 mannen meerkamp Henk van den Berg CK 2452 pnt 1989
U18 mannen meerkamp Arjen de Boer CK 2511 pnt 1988
U18 mannen meerkamp Kees Houtepen CK 2198 pnt 1987
U18 mannen meerkamp Marius Boogaard CK 2615 pnt 1986
U18 mannen meerkamp André Verwei CK 3980 pnt 1984
U18 mannen meerkamp André Verwei CK 3942 pnt 1983
U18 mannen meerkamp Gert Zweedijk CK 2894 pnt 1982
U18 mannen meerkamp Bram Hoogesteger CK 2823 pnt 1981
U18 mannen meerkamp Peter Catsman CK 3336 pnt 1979
U18 mannen meerkamp Kees de Munck CK 2445 pnt 1978
U18 mannen meerkamp Kees de Munck CK 1653 pnt 1977
U18 mannen meerkamp René Zweedijk CK 1088 pnt 1976
U18 mannen meerkamp Paul Sturm CK 2168 pnt 1975
U18 mannen meerkamp Onno Sturm CK 1827 pnt 1974
U18 mannen meerkamp Frans den Boer CK 2623 pnt 1973
U18 mannen meerkamp Frans den Boer CK 1821 pnt 1972
U18 mannen meerkamp Peter de Munck CK 1888 pnt 1971
U18 mannen meerkamp Klaas Priester CK 1865 pnt 1969
U18 mannen meerkamp Niek Flipse CK 2052 pnt 1966
U20 mannen 100 m Jesse Wernsing CK 14.4 sec 2019
U20 mannen 100 m Toine van den Bos CK 12.9 sec 2018
U20 mannen 100 m Matthias Houtzager CK 12.7 sec 2016
U20 mannen 3000 m Jesse Wernsing CK 12.27.0 min 2019
U20 mannen speer (800g) Tom van Mill CK 28.78 m 2015
U20 mannen 10 km Joost de Klerk CK 38.22 min 1998
U20 mannen meerkamp Roan Hekkers CK 697 pnt 2022
U20 mannen meerkamp Ralph de Maat CK 1968 pnt 2021
U20 mannen meerkamp Roan Hekkers CK 1117 pnt 2021
U20 mannen meerkamp Lee Johnson CK 1766 pnt 2019
U20 mannen meerkamp Pelle Gelderblom CK 1697 pnt 2017
U20 mannen meerkamp Evan de Schrijver CK 2513 pnt 2016
U20 mannen meerkamp Chiel bij de Vaate CK 1981 pnt 2014
U20 mannen meerkamp Noah Heijnen CK 2114 pnt 2013
U20 mannen meerkamp Dwayn Akuoko Maclean CK 2713 pnt 2013
U20 mannen meerkamp Patrick Elfrink CK 1789 pnt 2012
U20 mannen meerkamp Patrick Looij CK 1694 pnt 2011
U20 mannen meerkamp Patrick Looij CK 1690 pnt 2010
U20 mannen meerkamp Steven Nuytinck CK 2354 pnt 2009
U20 mannen meerkamp Bas van der Boog CK 1120 pnt 2007
U20 mannen meerkamp Rinse Pieters CK 2427 pnt 2006
U20 mannen meerkamp Stefan Stokman CK 1067 pnt 2005
U20 mannen meerkamp Richard Reijnhout CK 1755 pnt 2004
U20 mannen meerkamp Richard Reijnhout CK 1644 pnt 2003
U20 mannen meerkamp René Dam CK 1319 pnt 2002
U20 mannen meerkamp Rob Sonke CK 1350 pnt 2001
U20 mannen meerkamp Anne Ruijsink CK 1670 pnt 2000
U20 mannen meerkamp Sjoerd 't Hart CK 1948 pnt 1999
U20 mannen meerkamp Peter van den Pol CK 2425 pnt 1998
U20 mannen meerkamp Erwin Simpelaar CK 3110 pnt 1996
U20 mannen meerkamp Theo Oggel CK 1528 pnt 1992
U20 mannen meerkamp Jerome van der Spil CK 2307 pnt 1991
U20 mannen meerkamp Jerome van der Spil CK 2538 pnt 1990
U20 mannen meerkamp Kees Houtepen CK 3094 pnt 1989
U20 mannen meerkamp Kees Houtepen CK 2834 pnt 1988
U20 mannen meerkamp Jacco Stigter CK 2119 pnt 1987
U20 mannen meerkamp André Verwei CK 3250 pnt 1986
U20 mannen meerkamp Rudi Liberton CK 3283 pnt 1984
U20 mannen meerkamp Bram Hoogesteger CK 2953 pnt 1983
U20 mannen meerkamp Bram Hoogesteger CK 2736 pnt 1982
U20 mannen meerkamp Peter Vuyk CK 2895 pnt 1979
U20 mannen meerkamp René Zweedijk CK 2441 pnt 1978
U20 mannen meerkamp Paul Sturm CK 2044 pnt 1977
U20 mannen meerkamp Jan Pijpelink CK 973 pnt 1976
U20 mannen meerkamp Frans den Boer CK 1720 pnt 1975
U20 mannen meerkamp Frans den Boer CK 1923 pnt 1974
U20 mannen meerkamp Aart de Witte CK 2221 pnt 1973
U20 mannen meerkamp Jan Eversdijk CK 2216 pnt 1972
U20 mannen meerkamp Kees Kloet CK 2884 pnt 1971
U20 mannen meerkamp Niek Flipse CK 2473 pnt 1969
U20 mannen meerkamp Sjaak Reijerse CK 2484 pnt 1966
Mannen 100 m Joël Hillebrand CK 12.4 sec 2017
Mannen 5000 m Yunis Stitan CK 16.15.00 min 2018
Mannen 5000 m Krispijn de Jonge CK 18.22.00 min 2016
Mannen 10 km Pieter Wielhouwer CK recr 46.13 min 2000
Mannen 10 km Alwin Vermeulen CK 35.17 min 1998
Mannen 10 km Frans Roelofs CK 35.12 min 1991
Mannen 15 km Alwin Vermeulen ZK CK 49.42 min 2001
Mannen 15 km Alwin Vermeulen CK 49.13 min 2000
Mannen 15 km Alwin Vermeulen CK 48.47 min 1999
Mannen 10 EM Frans Roelofs CK 58.30 min 1996
Mannen 10 EM Rini Bruggeman CK 57.32 min 1995
Mannen 10 EM Frans Roelofs CK sen 57.46 min 1994
Mannen 10 EM Frans Roelofs CK 56.55 min 1993
Mannen 10 EM Leo de Leeuw '61 CK 56.42 min 1992
Mannen 20 km Leo de Leeuw '61 CK 1.11.01 uur 1991
Mannen 20 km Rini Bruggeman CK 1.12.37 uur 1988
Mannen 20 km Jan Guiljam CK 1.10.18 uur 1987
Mannen 20 km Gerard Bras CK 1.10.25 uur 1986
Mannen 20 km Huib Dalebout CK 1.08.10 uur 1985
Mannen 20 km Jaap Oele CK 1.12.34 uur 1984
Mannen 20 km Ad Courtin CK 1.09.32 uur 1983
Mannen 20 km Wim Roose CK 1.12.52 uur 1977
Mannen 20 km Koos Oggel CK 1.15.08 uur 1976
Mannen meerkamp Roan Hekkers CK 562 pnt 2023
Mannen meerkamp Jesse Wernsing CK 372 pnt 2022
Mannen meerkamp Bezuayehu Petersen CK 1025 pnt 2022
Mannen meerkamp Ivar van de Wege CK 2177 pnt 2021
Mannen meerkamp Jesse Wernsing CK 507 pnt 2021
Mannen meerkamp Tom van den Berg CK 2423 pnt 2021
Mannen meerkamp Klaas de Boer CK 1409 pnt 2019
Mannen meerkamp Dylan Vink CK 1793 pnt 2019
Mannen meerkamp Tom van den Berg CK 1612 pnt 2018
Mannen meerkamp Dylan Vink CK 1658 pnt 2018
Mannen meerkamp Dylan Vink CK 1189 pnt 2017
Mannen meerkamp Chiel bij de Vaate CK 2058 pnt 2016
Mannen meerkamp Jasper Zuidhof CK 643 pnt 2015
Mannen meerkamp Robin de Vos CK 1496 pnt 2014
Mannen meerkamp Jasper Zuidhof CK 640 pnt 2013
Mannen meerkamp Steven Nuytinck CK 3090 pnt 2012
Mannen meerkamp Jasper Zuidhof CK 661 pnt 2011
Mannen meerkamp Gert-Jan Smit CK 1904 pnt 2008
Mannen meerkamp Gert-Jan Smit CK 2199 pnt 2007
Mannen meerkamp Gert-Jan Smit CK 2332 pnt 2006
Mannen meerkamp Rob Sonke CK 2119 pnt 2005
Mannen meerkamp Ruud de Jong CK 1272 pnt 2004
Mannen meerkamp Henk van den Berg CK 1742 pnt 2003
Mannen meerkamp Jos den Hollander CK 1166 pnt 2002
Mannen meerkamp Jos den Hollander CK 1186 pnt 2001
Mannen meerkamp Joost de Klerk CK 1771 pnt 2000
Mannen meerkamp Kees Houtepen CK 2729 pnt 1999
Mannen meerkamp Jos den Hollander CK 1297 pnt 1998
Mannen meerkamp Kees Houtepen CK 2933 pnt 1997
Mannen meerkamp Henk van den Berg CK 1998 pnt 1996
Mannen meerkamp Peter Oele CK 1433 pnt 1995
Mannen meerkamp Kees Houtepen CK 3127 pnt 1994
Mannen meerkamp Kees Houtepen CK 2882 pnt 1993
Mannen meerkamp Kees Houtepen CK 2862 pnt 1992
Mannen meerkamp Kees Houtepen CK 2834 pnt 1991
Mannen meerkamp Kees Houtepen CK 3015 pnt 1990
Mannen meerkamp Frans Zuidhof CK recr 1550 pnt 1989
Mannen meerkamp André Verwei CK 2730 pnt 1989
Mannen meerkamp Frans Zuidhof CK recr 1532 pnt 1988
Mannen meerkamp Paul Lindenbergh CK 2629 pnt 1988
Mannen meerkamp Frans Zuidhof CK recr 1274 pnt 1987
Mannen meerkamp Quinten van de Vrie CK 1793 pnt 1987
Mannen meerkamp Frans Zuidhof CK recr 1370 pnt 1986
Mannen meerkamp Peter Catsman CK 2894 pnt 1986
Mannen meerkamp René Zweedijk CK 2883 pnt 1984
Mannen meerkamp Eugène Pieters CK 2376 pnt 1983
Mannen meerkamp René Zweedijk CK 2885 pnt 1982
Mannen meerkamp Bert de Jonge CK 2951 pnt 1981
Mannen meerkamp Jan Eversdijk CK 3537 pnt 1979
Mannen meerkamp Paul Snel CK 3086 pnt 1978
Mannen meerkamp Niek Flipse CK 2053 pnt 1977
Mannen meerkamp Jan Eversdijk CK 2310 pnt 1976
Mannen meerkamp Jan Eversdijk CK 2443 pnt 1975
Mannen meerkamp Jan Eversdijk CK 2270 pnt 1974
Mannen meerkamp Eugène Pieters CK 3366 pnt 1973
Mannen meerkamp Niek Flipse CK 2282 pnt 1972
Mannen meerkamp Klaas Sijp CK 2639 pnt 1971
Mannen meerkamp Jean Polfliet CK 2528 pnt 1969
Mannen meerkamp Klaas Sijp CK 2528 pnt 1969
Mannen meerkamp Ronald Franken CK 2319 pnt 1966
Mannen 35 3000 m Krispijn de Jonge CK 10.45.0 min 2019
Mannen 35 10 km Bareld Kootstra CK 44.54 min 2003
Mannen 35 10 EM Ko Eversdijk CK sen 1.01.48 uur 1997
Mannen 35 20 km Jaap Oele CK 1.10.38 uur 1990
Mannen 35 20 km Jaap Oele CK sen 1.13.48 uur 1989
Mannen 35 meerkamp René Hellebrekers CK 437 pnt 2019
Mannen 35 meerkamp Henk Gerritsen CK 1448 pnt 2018
Mannen 35 meerkamp Maarten Harthoorn CK 639 pnt 2015
Mannen 35 meerkamp Peter van Limbergen CK 1240 pnt 2011
Mannen 35 meerkamp Rien de Wilde CK 751 pnt 2010
Mannen 35 meerkamp Miel Verheijen CK 849 pnt 2009
Mannen 35 meerkamp Wim de Jonge CK 351 pnt 2008
Mannen 35 meerkamp Ruud de Jong CK 1060 pnt 2007
Mannen 35 meerkamp Ruud de Jong CK 1438 pnt 2006
Mannen 40 3000 m Marc van Acker CK 11.20.7 min 2017
Mannen 40 10 km Eric Remijn CK 42.14 min 2002
Mannen 40 10 km Herman Abbink CK recr 47.03 min 2001
Mannen 40 10 km Cees Reijnhout CK recr 42.20 min 2000
Mannen 40 10 km Ad Meijboom CK 37.38 min 1991
Mannen 40 15 km Jan de Bart ZK CK 50.17 min 2001
Mannen 40 15 km Jan de Wilde CK 52.00 min 2000
Mannen 40 15 km Jan de Wilde ZK CK 50.47 min 1999
Mannen 40 10 EM Leo de Leeuw '54 CK 55.33 min 1995
Mannen 40 10 EM Marius Dek CK 59.54 min 1994
Mannen 40 10 EM Jaap Oele CK 57.00 min 1993
Mannen 40 10 EM Jaap Oele CK 58.16 min 1992
Mannen 40 20 km Jaap Oele CK 1.13.04 uur 1991
Mannen 40 20 km Krijn Saman CK 1.20.12 uur 1990
Mannen 40 20 km Krijn Saman CK 1.15.18 uur 1989
Mannen 40 20 km Krijn Saman CK 1.14.44 uur 1988
Mannen 40 20 km Wim van de Kreeke CK 1.16.36 uur 1987
Mannen 40 20 km Koos Oggel CK 1.20.44 uur 1986
Mannen 40 20 km Koos Oggel CK 1.18.04 uur 1984
Mannen 40 20 km Cees Hoogesteger CK 1.27.10 uur 1977
Mannen 40 20 km Cees Hoogesteger CK 1.26.31 uur 1976
Mannen 40 meerkamp Kees van den Pol CK 507 pnt 2005
Mannen 40 meerkamp Rien de Wilde CK 1036 pnt 2004
Mannen 40 meerkamp Rien de Wilde CK 976 pnt 2003
Mannen 40 meerkamp Leo Geelhoed CK 643 pnt 2002
Mannen 40 meerkamp Acronius Kramer CK 518 pnt 2001
Mannen 40 meerkamp Leo Geelhoed CK recr 1512 pnt 2001
Mannen 40 meerkamp Rien de Wilde CK 948 pnt 2000
Mannen 40 meerkamp Bernard Ruijsink CK 1297 pnt 1999
Mannen 40 meerkamp Bernard Ruijsink CK 1370 pnt 1998
Mannen 40 meerkamp Bernard Ruijsink CK 1105 pnt 1997
Mannen 40 meerkamp Bernard Ruijsink CK 1253 pnt 1995
Mannen 40 meerkamp Piet Sonke CK 1328 pnt 1994
Mannen 40 meerkamp Jan de Jager '53 CK 1015 pnt 1993
Mannen 40 meerkamp Eugène Pieters CK recr 1099 pnt 1993
Mannen 40 meerkamp Hans Vermeulen CK recr 787 pnt 1992
Mannen 40 meerkamp Rinus Meijer CK 1100 pnt 1991
Mannen 40 meerkamp Hans Vermeulen CK recr 1708 pnt 1991
Mannen 40 meerkamp Krijn Saman CK 1613 pnt 1990
Mannen 40 meerkamp Krijn Saman CK 1570 pnt 1988
Mannen 40 meerkamp Jean Polfliet CK 786 pnt 1987
Mannen 40 meerkamp Cees Hoogesteger CK 963 pnt 1979
Mannen 40 meerkamp Cees Hoogesteger CK 1508 pnt 1978
Mannen 40 meerkamp Cees Hoogesteger CK 903 pnt 1977
Mannen 40 meerkamp Henk van Damme CK 1736 pnt 1973
Mannen 40 meerkamp Adrie de Munck CK 877 pnt 1972
Mannen 40 meerkamp Adrie de Munck CK 1387 pnt 1971
Mannen 40 meerkamp Adrie de Munck CK 1069 pnt 1969
Mannen 45 100 m Sebastiaan Heikoop CK 13.5 sec 2017
Mannen 45 kogel (7,26kg) Sebastiaan Heikoop CK 8.45 m 2015
Mannen 45 10 km Wim van Elsacker CK 45.07 min 2003
Mannen 45 10 km Marius Dek CK 38.38 min 1998
Mannen 45 10 EM Kees van den Pol CK M40 1.04.03 uur 1996
Mannen 45 20 km Daaf Goedegebuur CK M40 1.15.11 uur 1985
Mannen 45 20 km Adrie Verstelle CK M40 1.20.21 uur 1983
Mannen 45 meerkamp Cees-Jan Berman CK 1142 pnt 2017
Mannen 45 meerkamp Peter Lauwers CK 954 pnt 2013
Mannen 45 meerkamp Piet Sonke CK M40 1381 pnt 1996
Mannen 45 meerkamp Krijn Saman CK 1494 pnt 1992
Mannen 45 meerkamp Paul Blom CK M40 738 pnt 1989
Mannen 45 meerkamp Cees Hoogesteger CK M40 903 pnt 1982
Mannen 45 meerkamp Kees Kortleve CK 1149 pnt 1981
Mannen 50 100 m Ronald Rasenberg CK 13.8 sec 2018
Mannen 50 5000 m Ludolf Reijntjes CK 18.49.00 min 2018
Mannen 50 hoogspringen Ronald Rasenberg CK 1.35 m 2016
Mannen 50 10 km Jan Geense CK 38.31 min 1998
Mannen 50 15 km Kees van den Pol CK 56.54 min 2001
Mannen 50 15 km Jan Geense ZK CK 57.09 min 2000
Mannen 50 15 km Kees van den Pol CK 56.27 min 1999
Mannen 50 10 EM Kees van den Pol CK vet 1.01.39 uur 1997
Mannen 50 10 EM Rinus Joosse CK 1.00.29 uur 1993
Mannen 50 20 km Rinus Joosse CK 1.21.53 uur 1990
Mannen 50 20 km Daaf Goedegebuur CK 1.19.59 uur 1989
Mannen 50 20 km Cees Hoogesteger CK 1.25.35 uur 1988
Mannen 50 20 km Daaf Goedegebuur CK 1.23.29 uur 1987
Mannen 50 20 km Adrie Verstelle CK 1.26.48 uur 1986
Mannen 50 meerkamp Rien de Wilde CK 1100 pnt 2013
Mannen 50 meerkamp Piet van Mourik CK 1242 pnt 2013
Mannen 50 meerkamp Rinus Polderman CK 116 pnt 2007
Mannen 50 meerkamp Acronius Kramer CK 363 pnt 2006
Mannen 50 meerkamp Kees van den Pol CK 710 pnt 2004
Mannen 50 meerkamp Kees van den Pol CK 598 pnt 2003
Mannen 50 meerkamp Kees van den Pol CK 657 pnt 2002
Mannen 50 meerkamp Kees van den Pol CK 737 pnt 2001
Mannen 50 meerkamp Piet Sonke CK 1065 pnt 2000
Mannen 50 meerkamp Kees van den Pol CK 895 pnt 1999
Mannen 50 meerkamp Kees van den Pol CK 845 pnt 1998
Mannen 50 meerkamp Paul Blom CK 552 pnt 1997
Mannen 50 meerkamp Wim van de Kreeke CK 904 pnt 1996
Mannen 50 meerkamp Rinus Joosse CK 748 pnt 1989
Mannen 55 10 km Cor van de Bout CK recr 53.48 min 2000
Mannen 55 10 EM Kees Kortleve CK M50 1.14.10 uur 1992
Mannen 55 20 km Daaf Goedegebuur CK 1.24.25 uur 1991
Mannen 55 meerkamp Bert van Opstal CK 1326 pnt 2023
Mannen 55 meerkamp Johnny Timmerman CK 461 pnt 2022
Mannen 55 meerkamp Jan Willem Meeuwse CK 318 pnt 2019
Mannen 55 meerkamp Kees Kortleve CK 3159 pnt 1993
Mannen 55 meerkamp Kees Kortleve CK 332 pnt 1992
Mannen 60 10 km Cor van de Bout CK 51.25 min 2002
Mannen 60 15 km Rinus Joosse ZK CK 1.01.19 uur 2001
Mannen 60 15 km Rinus Joosse CK 1.03.04 uur 2000
Mannen 60 15 km Cees Hoogesteger CK 1.24.06 uur 1999
Mannen 60 10 EM Kees Kortleve CK 1.15.00 uur 1994
Mannen 60 20 km Arend Ruijsink CK 1.49.05 uur 1988
Mannen 60 meerkamp Jacques Zaman CK 2466 pnt 2021
Mannen 60 meerkamp Kees Kortleve CK 135 pnt 2002
Mannen 60 meerkamp Rinus Joosse CK 431 pnt 2001
Mannen 60 meerkamp Cees Hoogesteger CK 1012 pnt 1999
Mannen 60 meerkamp Kees Kortleve CK 1337 pnt 1998
Mannen 60 meerkamp Wim van den Berg CK 425 pnt 1997
Mannen 60 meerkamp Wim van den Berg CK 400 pnt 1996
Mannen 65 10 km Piet Faes CK 52.11 min 2003
Mannen 65 10 km Piet Faes CK recr 54.31 min 2000
Mannen 65 meerkamp Acronius Kramer CK 317 pnt 2021
Mannen 65 meerkamp Rob Dekker CK 718 pnt 2016
Mannen 65 meerkamp Kees Kortleve CK 310 pnt 2000
Mannen 70 10 km Maarten Loeve CK 52.32 min 1991
Mannen 70 meerkamp Piet Verbeek CK 466 pnt 2018
Mannen 70 meerkamp Donald Segers CK 812 pnt 2017
U8 meisjes 1000 m Mirthe Bruijnes CK 7.14 2014
U8 meisjes 1000 m Megan Arens CK 6.04 2013
U8 meisjes 1000 m Inke van den Dikkenberg CK 5.21 2012
U8 meisjes 1000 m Loïs van Daalen CK 6.55 2011
U8 meisjes 1000 m Sara Verheij CK 6.09 2011
U8 meisjes 1203 m Shirin van Anrooij CK 5.53 2008
U8 meisjes 1600 m Tamar van Daalen CK 9.31 2009
U8 meisjes cross Shirin van Anrooij CK 7.06 2007
U8 meisjes cross Nadine Leestemaker CK 5.55 2006
U8 meisjes cross Martine Schoe CK 6.06 2003
U8 meisjes cross Iris Pieters CK 1e 2000
U9 meisjes 1000 m Elise Mol CK 4.44 2015
U9 meisjes 1000 m Brigitte de Geus CK 5.07 2014
U9 meisjes 1000 m Yara Karelse CK 4.41 2013
U9 meisjes 1000 m Amy de Graaf CK 4.16 2012
U9 meisjes 1000 m Yara Burg CK 6.15 2011
U9 meisjes 1000 m Tamar van Daalen CK 5.07 2011
U9 meisjes 1000 m Veerle de Brouwer CK 5.43 2001
U9 meisjes 1000 m Mieke van Hove CK 1e 1986
U9 meisjes 1000 m Ingrid Zantman CK 6.33 1983
U9 meisjes 1000 m Bianca Tazelaar CK 5.57 1982
U9 meisjes 1050 m Linda Verveer CK 4.47.8 1993
U9 meisjes 1080 m Marlies van de Velde CK 5.20.8 1992
U9 meisjes 1080 m Joska Rombouts CK 4.44.8 1991
U9 meisjes 1100 m Anne van den Berg CK 6.53.5 1985
U9 meisjes 1100 m Ingrid Zantman CK 5.49 1984
U9 meisjes 1203 m Evy van Daalen CK 6.00 2008
U9 meisjes 1600 m Shirin van Anrooij CK 7.59 2009
U9 meisjes 950 m Iris Pieters CK 4.59 2000
U9 meisjes 950 m Suzanne de Klerk CK 4.27 1989
U9 meisjes 980 m Fabienne Gorter CK 0.04.50 2019
U9 meisjes 980 m Veerle Westerweele CK 5.33 2018
U9 meisjes cross Nadine Leestemaker CK 5.46 2007
U9 meisjes cross Jona Biemans CK 5.02 2005
U9 meisjes cross Amber Oreel CK clubkampioen 2004
U9 meisjes cross Sanne Nijsse CK 5.39 2003
U9 meisjes cross Dionne Pieters CK 5.37 2002
U9 meisjes cross Iris van Gorp CK 1e 2000
U9 meisjes cross Monique Zandee CK 1e 1999
U9 meisjes cross Kristy Arendse CK 1e 1998
U10 meisjes 1000 m Elise Mol CK 4.30 2016
U10 meisjes 1000 m Marise Harthoorn CK 4.03 2015
U10 meisjes 1000 m Yara Karelse CK 4.35 2014
U10 meisjes 1000 m Amy de Graaf CK 4.14 2013
U10 meisjes 1000 m Yara Burg CK 4.53 2012
U10 meisjes 1000 m Tamar van Daalen CK 4.52 2011
U10 meisjes 1000 m Maud Pellaers CK 5.08 2011
U10 meisjes 1000 m Hilde Theenaart CK 5.03 2001
U10 meisjes 1000 m Anne van den Berg CK 1e 1986
U10 meisjes 1000 m Judith Kuys CK 5.17 1983
U10 meisjes 1000 m Els Ossewaarde CK 5.14 1982
U10 meisjes 1000 m Jacqueline van de Kreeke CK 4.03 1981
U10 meisjes 1000 m Cynthia Polfliet CK 4.09 1980
U10 meisjes 1050 m Dorien Dek CK 4.32.4 1993
U10 meisjes 1080 m Joska Rombouts CK 4.44.7 1992
U10 meisjes 1080 m Suzanne de Klerk CK 4.37.7 1991
U10 meisjes 1100 m Gilian Held CK 6.20.5 1985
U10 meisjes 1100 m Anjolie Wisse CK 4.50 1984
U10 meisjes 1203 m Michelle van de Sande CK 5.25 2008
U10 meisjes 1600 m Roos van Marrewijk CK 8.57 2009
U10 meisjes 500 m Marielle Lamain CK 2.08 1979
U10 meisjes 500 m Laura Hoogesteger CK 2.04 1978
U10 meisjes 500 m Linda van Dalen CK 2.55 1977
U10 meisjes 650 m Maritza op 't Hof CK 3.14.2 1988
U10 meisjes 950 m Iris van Gorp CK 4.21 2000
U10 meisjes 950 m Natalie Priem CK 4.30 1989
U10 meisjes 980 m Jill Boudewijns CK 0.04.59 2019
U10 meisjes 980 m Wies Jasperse CK 4.41 2018
U10 meisjes 980 m Mare Metske CK 4.46 2017
U10 meisjes cross Simone Weijers CK 5.11 2006
U10 meisjes cross Mette Wagenvoort CK 5.38 2005
U10 meisjes cross Lindy van Anrooij CK clubkampioen 2004
U10 meisjes cross Dionne Pieters CK 5.08 2003
U10 meisjes cross Veerle de Brouwer CK 4.49 2002
U10 meisjes cross Monique Zandee CK 1e 2000
U10 meisjes cross Lisa Phernambucq CK 1e 1999
U10 meisjes cross Renate de Wilde CK 1e 1998
U12 meisjes 1000 m Yara Karelse (A2) CK A2 3.53 2016
U12 meisjes 1000 m Brigitte de Geus (A1) CK A1 3.55 2016
U12 meisjes 1000 m Amy de Graaf (A2) CK A2 3.33 2015
U12 meisjes 1000 m Yara Karelse (A1) CK A1 3.55 2015
U12 meisjes 1000 m Tessa Schets (A2) CK A2 4.21 2014
U12 meisjes 1000 m Emma de Geus (A1) CK A1 5.14 2014
U12 meisjes 1000 m Sanne de Baar (A2) CK A2 4.47 2013
U12 meisjes 1000 m Ilse de Kraker (A1) CK A1 4.54 2013
U12 meisjes 1000 m Veerle Smits (A2) CK A2 4.16 2012
U12 meisjes 1000 m Tamar van Daalen (A1) CK A1 4.22 2012
U12 meisjes 1000 m Evy van Daalen (A2) CK A2 4.21 2011
U12 meisjes 1000 m Veerle Smits (A1) CK A1 4.49 2011
U12 meisjes 1000 m Evy van Daalen (A1) CK A1 4.35 2011
U12 meisjes 1000 m Esther Bolle (A2) CK A2 5.07 2011
U12 meisjes 1000 m Iris van Gorp CK A1 4.35 2001
U12 meisjes 1000 m Annika Kole CK A2 5.57 2001
U12 meisjes 1000 m Patricia Paauwe CK 1e 1986
U12 meisjes 1000 m Els Ossewaarde CK 5.13 1983
U12 meisjes 1000 m Jacqueline van de Kreeke CK 4.22 1982
U12 meisjes 1000 m Cynthia Polfliet CK 4.09 1981
U12 meisjes 1000 m Marielle Lamain CK 3.32 1980
U12 meisjes 1050 m Suzanne de Klerk CK A2 4.17.7 1993
U12 meisjes 1050 m Joska Rombouts CK A1 4.28.2 1993
U12 meisjes 1080 m Suzanne de Klerk CK A1 4.19.9 1992
U12 meisjes 1080 m Elina Straaijer CK A2 4.35.6 1992
U12 meisjes 1080 m Maritza op 't Hof CK 4.05.2 1991
U12 meisjes 1100 m Anjolie Wisse CK 4.38.1 1985
U12 meisjes 1100 m Marieke Bordui CK 4.54 1984
U12 meisjes 1203 m Simone Weijers (A2) CK A2 5.08 2008
U12 meisjes 1203 m Cecile van Riele (A1) CK A1 6.28 2008
U12 meisjes 1600 m Esther Bolle (A1) CK A1 10.43 2009
U12 meisjes 1600 m Rosanna Hoogerland (A2) CK A2 8.23 2009
U12 meisjes 500 m Laura Hoogesteger CK 1.55 1979
U12 meisjes 500 m Marjolein Schot CK 2.23 1978
U12 meisjes 500 m Tamara Hoogesteger CK 2.27 1977
U12 meisjes 500 m Tamara Hoogesteger CK 2.08 1976
U12 meisjes 500 m Jolanda de Mul CK 3.07 1974
U12 meisjes 500 m Inge de Wolf CK 2.14 1973
U12 meisjes 500 m Elisabeth van Noord CK 2.11 1972
U12 meisjes 500 m Marieke de Wolf CK 1.38 1971
U12 meisjes 625 m Els van de Vreede CK 2.45 1975
U12 meisjes 650 m Mieke van Hove CK 3.27.4 1988
U12 meisjes 950 m Lisa Phernambucq (A2) CK A2 4.09 2000
U12 meisjes 950 m Annika Kole (A1) CK A1 5.37 2000
U12 meisjes 950 m Maritza op 't Hof CK 3.38 1989
U12 meisjes 980 m Anouk Govers (A2) CK A2 0.04.34 2019
U12 meisjes 980 m Zoe Neervoort (A1) CK A1 0.04.39 2019
U12 meisjes 980 m Elise Mol (A2) CK A2 4.19 2018
U12 meisjes 980 m Anouk Govers (A1) CK A1 4.36 2018
U12 meisjes 980 m Brigitte de Geus (A2) CK A2 4.14 2017
U12 meisjes 980 m Elise Mol (A1) CK A1 4.42 2017
U12 meisjes cross Simone Weijers (A1) CK A1 5.24 2007
U12 meisjes cross Sanne Nijsse (A2) CK A2 4.55 2006
U12 meisjes cross Lindy van Anrooij (A1) CK A1 4.30 2005
U12 meisjes cross Dionne Pieters (A2) CK A2 4.38 2005
U12 meisjes cross Marloes Grutter CK A1 clubkampioen 2004
U12 meisjes cross Alexandra Paszkowska CK A2 clubkampioen 2004
U12 meisjes cross Iris Pieters (A2) CK A2 4.22 2003
U12 meisjes cross Alexandra Paszkowska (A1) CK A1 4.49 2003
U12 meisjes cross Iris Pieters CK 4.18 2002
U12 meisjes cross Iris van Gorp CK 4.23 2002
U12 meisjes cross Silvia Rijk CK A1 1e 2000
U12 meisjes cross Renate de Wilde CK A2 1e 2000
U12 meisjes cross Renate de Wilde CK A1 1e 1999
U12 meisjes cross Nadine de Wilde CK A2 1e 1999
U12 meisjes cross Nadine de Wilde CK A1 1e 1998
U12 meisjes cross Marije Jansen CK A2 1e 1998
U12 meisjes cross Anja de Munck CK 1e 1967
U14 meisjes 1000 m Amy de Graaf CK 3.33 2016
U14 meisjes 1000 m Sanne de Baar CK 3.50 2015
U14 meisjes 1000 m Lisa Kapteijn CK 4.36 2014
U14 meisjes 1000 m Evy van Daalen CK 4.04 2013
U14 meisjes 1000 m Brigitte de Graaf CK 3.55 2012
U14 meisjes 1000 m Simone Weijers CK 4.05 2011
U14 meisjes 1000 m Renate de Wilde CK 4.02 2001
U14 meisjes 1000 m Ingrid de Schipper CK 4.14 1983
U14 meisjes 1000 m Lonneke Versluijs CK 4.17 1982
U14 meisjes 1000 m Laura Hoogesteger CK 3.45 1981
U14 meisjes 1000 m Laura Hoogesteger CK 3.37 1980
U14 meisjes 1100 m Lenny Ossewaarde CK 1e 1986
U14 meisjes 1100 m Lenny Ossewaarde CK 4.42.4 1985
U14 meisjes 1100 m Miriam Antheunisse CK 4.39 1984
U14 meisjes 1203 m Lindy van Anrooij CK 4.46 2008
U14 meisjes 1255 m Marieke Nooy CK 5.00.3 1991
U14 meisjes 1300 m Anne Marie Nooy CK 5.08.5 1992
U14 meisjes 1500 m Maritza op 't Hof CK 6.13.3 1993
U14 meisjes 1600 m Simone Weijers CK 7.38 2009
U14 meisjes 1960 m Elise Mol CK 0.08.04 2019
U14 meisjes 1960 m Myrthe Steigerwald CK 8.19 2018
U14 meisjes 1960 m Amy de Graaf CK 7.56 2017
U14 meisjes 500 m Marjolein Schot CK 2.10 1979
U14 meisjes 500 m Tamara Hoogesteger CK 1.53 1978
U14 meisjes 500 m Mariette van 't Westeinde CK 2.28 1977
U14 meisjes 500 m Jolanda Koene CK 2.07 1976
U14 meisjes 500 m Jolanda Hogeman CK 2.47 1974
U14 meisjes 500 m Marieke de Wolf CK 2.06 1973
U14 meisjes 500 m Cissy Visser CK 2.00 1972
U14 meisjes 500 m Dianne Roose CK 1.33 1971
U14 meisjes 625 m Mariska Goedegebuur CK 2.44 1975
U14 meisjes 850 m Anjolie Wisse CK 4.06.0 1988
U14 meisjes 950 m Renate de Wilde CK 4.04 2000
U14 meisjes 950 m Hanneke Francke CK 3.30 1989
U14 meisjes cross Lindy van Anrooij CK 4.59 2007
U14 meisjes cross Alexandra Paszkowska CK 4.09 2006
U14 meisjes cross Alexandra Paszkowska CK 3.47 2005
U14 meisjes cross Iris Pieters CK clubkampioen 2004
U14 meisjes cross Iris van Gorp CK 4.16 2003
U14 meisjes cross Kim Schuilwerve CK 4.10 2002
U14 meisjes cross Nadine de Wilde CK 1e 2000
U14 meisjes cross Jacomine de Kok CK 1e 1999
U14 meisjes cross Astrid den Herder CK 1e 1998
U16 meisjes 1000 m Simone Weijers CK 4.05 2011
U16 meisjes 1000 m Nadine de Wilde CK 4.10 2001
U16 meisjes 1000 m Laura Hoogesteger CK 4.10 1983
U16 meisjes 1000 m Laura Hoogesteger CK 4.07 1982
U16 meisjes 1000 m Francis Bolle CK 4.09 1981
U16 meisjes 1000 m Tamara Hoogesteger CK 3.31 1980
U16 meisjes 1000 m Annemieke de Munck CK 4.21 1979
U16 meisjes 1000 m Annemieke de Munck CK 4.25 1978
U16 meisjes 1000 m Ilse Swint CK 4.54 1977
U16 meisjes 1000 m Carla de Roo CK 4.37 1976
U16 meisjes 1000 m Yvonne van 't Bosch CK 5.04 1974
U16 meisjes 1000 m Sylvia Hogeman CK 4.16 1972
U16 meisjes 1000 m Marja Cappon CK 3.44 1971
U16 meisjes 1100 m Miriam Antheunisse CK 1e 1986
U16 meisjes 1100 m Pauline Blom CK 4.11.5 1985
U16 meisjes 1100 m Marielle Lamain CK 4.25 1984
U16 meisjes 1203 m Alexandra Paszkowska CK 5.01 2008
U16 meisjes 1250 m Carla de Roo CK 5.51 1975
U16 meisjes 1255 m Belia Verbeem CK 4.34.6 1991
U16 meisjes 1300 m Cindy de Leeuw CK 5.04.9 1992
U16 meisjes 1500 m Marjolein van Empel CK 6.05.7 1993
U16 meisjes 1600 m Lindy van Anrooij CK 7.29 2009
U16 meisjes 1960 m Yasmine de Kraker CK 0.08.20 2019
U16 meisjes 1960 m Amy de Graaf CK 7.42 2018
U16 meisjes 1960 m Lisa Kapteijn CK 8.13 2017
U16 meisjes 3000 m Lisa Kapteijn CK 13.23 2016
U16 meisjes 850 m Lenny Ossewaarde CK 4.05.8 1988
U16 meisjes 950 m Ilona Sonke CK 4.02 2000
U16 meisjes 950 m Anjolie Wisse CK 3.00 1989
U16 meisjes cross Alexandra Paszkowska CK 4.23 2007
U16 meisjes cross Iris Pieters CK 4.10 2006
U16 meisjes cross Bo Klaassen CK 3.47 2005
U16 meisjes cross Evelien Vroegop CK 4.10 2003
U16 meisjes cross Nadine de Wilde CK 3.44 2002
U16 meisjes cross Hennie van Hertum CK 1e 1968
U18 vrouwen 1000 m Astrid den Herder CK 3.46 2001
U18 vrouwen 1000 m Gerdian Timmerman CK 3.54 1981
U18 vrouwen 1000 m Pia Verstelle CK 5.01 1977
U18 vrouwen 1000 m Sylvia Hogeman CK 5.23 1974
U18 vrouwen 1000 m Sylvia Hogeman CK 4.34 1973
U18 vrouwen 1000 m Els Bakker CK 4.03 1972
U18 vrouwen 1000 m Els Bakker CK 3.19 1971
U18 vrouwen 1203 m Rosanne de Dreu CK 4.40 2008
U18 vrouwen 1500 m Belia Verbeem CK 5.53.8 1993
U18 vrouwen 1700 m Annelies van Doorn CK 8.21.0 1988
U18 vrouwen 2000 m Anjolie Wisse CK 7.08.7 1992
U18 vrouwen 2000 m Lenny Ossewaarde CK 7.58.7 1991
U18 vrouwen 2000 m Cynthia Polfliet CK 1e 1986
U18 vrouwen 2000 m Marielle Lamain CK 9.24.7 1985
U18 vrouwen 2000 m Laura Hoogesteger CK 9.23 1984
U18 vrouwen 2000 m Mariella de Koning CK 9.54 1983
U18 vrouwen 2000 m Francis Bolle CK 10.29 1982
U18 vrouwen 2000 m Mariette van 't Westeinde CK 8.11 1980
U18 vrouwen 2000 m Mariette van 't Westeinde CK 7.44 1979
U18 vrouwen 2000 m Ilse Swint CK 7.53 1978
U18 vrouwen 2100 m Annelies van Doorn CK 7.50 1989
U18 vrouwen 2940 m Jasmijn Geldof CK 12.15 2018
U18 vrouwen 2940 m Veerle Smits CK 12.33 2017
U18 vrouwen cross Renate de Wilde CK 3.55 2005
U18 vrouwen cross Renate de Wilde CK clubkampioen 2004
U18 vrouwen cross Henrike Leendertse CK 4.28 2002
U20 vrouwen 1000 m Jacqueline Hamelink CK 4.02 1972
U20 vrouwen 2000 m Francis Bolle CK 9.28 1984
U20 vrouwen 2000 m Gerdian Timmerman CK 9.46 1983
U20 vrouwen 2000 m Gerdian Timmerman CK 9.37 1982
U20 vrouwen 2000 m Gerdien Boutens CK 10.55 1981
U20 vrouwen 2000 m Gerdien Boutens CK 10.17 1980
U20 vrouwen 2000 m Pia Verstelle CK 7.55 1979
U20 vrouwen 2000 m Ineke Dekker CK 7.42 1978
U20 vrouwen 2000 m Suus Verstelle CK 8.25 1977
U20 vrouwen 2000 m Suus Verstelle CK 8.58 1976
U20 vrouwen 4000 m Annelies van Doorn CK 15.58.0 1992
U20 vrouwen 4000 m Annelies van Doorn CK 15.21.3 1991
Vrouwen 10 km Alie de Klerk CK 46.05 min 1990
Vrouwen 10 km Alie de Klerk CK 44.47 1989
Vrouwen 10 km Joke Goeree CK 44.03 1987
Vrouwen 1000 m Esther van Sluijs-Kole CK 5.10 2014
Vrouwen 1000 m Esther van Sluijs-Kole CK 4.41 2013
Vrouwen 1000 m Maaike Ottenhof CK 5.23 2012
Vrouwen 1000 m Anja Weijers CK 5.08 2011
Vrouwen 1000 m Ester Aalbers CK 6.03 2011
Vrouwen 1000 m Bianca Rietveld CK 4.02 2001
Vrouwen 1000 m Anneke Hamelink CK 4.08 1972
Vrouwen 1203 m Marjolein Blom-Eckhardt CK 5.43 2008
Vrouwen 1600 m Anja Weijers CK 8.13 2009
Vrouwen 2000 m Elly Zantman CK 9.01 1983
Vrouwen 2000 m Jeanne Rommens CK recr 9.38 1983
Vrouwen 2000 m Gerja de Klerk CK recr 10.00 1982
Vrouwen 2000 m Suus Verstelle CK 9.30 1982
Vrouwen 2000 m Suus Verstelle CK 8.10 1981
Vrouwen 2000 m Suus Verstelle CK 7.19 1980
Vrouwen 2000 m Suus Verstelle CK 7.03 1979
Vrouwen 2000 m Suus Verstelle CK 7.24 1978
Vrouwen 2000 m Anneke Pieters-Hamelink CK 9.31 1976
Vrouwen 3 onderdelen Monique Decorte CK 1220 pnt 1983
Vrouwen 3 onderdelen Monique Decorte CK 1314 pnt 1982
Vrouwen 3000 m Suus de Wilde CK 1e 1986
Vrouwen 3000 m Ria Trommel CK recr 1e 1986
Vrouwen 3000 m Elly Nieuwpoort CK 12.16.0 1985
Vrouwen 3000 m Nicolet Adriaanse CK 12.00 1984
Vrouwen 4000 m Hannie de Jager CK 15.56.8 1992
Vrouwen 4000 m Marianne Provoost CK 16.48.4 1992
Vrouwen 4200 m Hannie de Jager CK 17.11 1989
Vrouwen 4200 m Gerja de Klerk CK recr niet bekend 1989
Vrouwen 4250 m Hannie de Jager CK 21.09.9 1988
Vrouwen 4500 m Marianne Provoost CK 20.19.5 1993
Vrouwen cross Marja Jansen CK 6.20 2007
Vrouwen cross Marijke Westdorp CK 6.47 2006
Vrouwen cross Hidde Grutter CK 5.09 2005
Vrouwen cross Christine Balkenende CK 4.33 2003
Vrouwen cross Ella Deurloo CK 1e 1967
Vrouwen Sasloop + 1000 m Hannie de Jager CK 757 pnt 1988
Vrouwen Sasloop + 1000 m Tonny Dijkstra CK 653 pnt 1986
Vrouwen Sasloop + 5000 m Tisha Abuys CK 747 pnt 1999
Vrouwen Sasloop + 5000 m Helma Meeuwse CK 307 pnt 1993
Vrouwen Sasloop + 5000 m Hannie de Jager CK 819 pnt 1992
Vrouwen Sasloop + 5000 m Hannie de Jager CK 903 pnt 1991
Vrouwen Sasloop + 5000 m Johanneke Punt CK 964 pnt 1990
Vrouwen 35 10 km Alie de Klerk CK 47.53 1987
Vrouwen 35 4000 m Hannie de Jager CK 16.00.6 1991
Vrouwen 35 4200 m Monique Decorte CK niet bekend 1989
Vrouwen 35 4500 m Marianne de Jonge CK 20.30.1 1993
Vrouwen 35 7,8 km Monique Decorte CK 33.14.0 1989
Vrouwen 35 Sasloop + 1000 m Monique Decorte CK 677 pnt 1988
Vrouwen 35 Sasloop + 1000 m Monique Decorte CK 560 pnt 1987
Vrouwen 35 Sasloop + 5000 m Hannie de Jager CK 435 pnt 2004
Vrouwen 35 Sasloop + 5000 m Sjaan Maartense CK 864 pnt 2003
Vrouwen 35 Sasloop + 5000 m Sjaan Maartense CK 831 pnt 2002
Vrouwen 35 Sasloop + 5000 m Sjaan Maartense CK 764 pnt 2001
Vrouwen 35 Sasloop + 5000 m Wilma van Zee CK 715 pnt 2000
Vrouwen 35 Sasloop + 5000 m Wilma van Zee CK 727 pnt 1999
Vrouwen 35 Sasloop + 5000 m Hannie de Jager CK 607 pnt 1998
Vrouwen 35 Sasloop + 5000 m Hannie de Jager CK 820 pnt 1996
Vrouwen 35 Sasloop + 5000 m Hannie de Jager CK 887 pnt 1994
Vrouwen 35 Sasloop + 5000 m Hannie de Jager CK 888 pnt 1993
Vrouwen 35 Sasloop + 5000 m Hannie de Jager CK 1065 pnt 1990
Vrouwen 40 Sasloop + 5000 m Hannie de Jager CK 642 pnt 1997
Vrouwen 60 cross Marie Slabbekoorn CK 7.59 2003
U8 jongens 1000 m Mats Flink CK 6.40 2013
U8 jongens 1000 m Menno van Westen CK 6.00 2012
U8 jongens 1000 m Mart Kapteijn CK 5.02 2011
U8 jongens 1000 m Mart Kapteijn CK 5.46 2011
U8 jongens 1600 m Luc van Westen CK 11.04 2009
U8 jongens 950 m Erwin Nuytinck CK 4.27 2000
U8 jongens cross Fedde Eveleens CK 6.22 2007
U8 jongens cross Luc de Lange CK 7.46 2006
U8 jongens cross Stefan de Lange CK clubkampioen 2004
U8 jongens cross Bart Balkenende CK 7.11 2003
U8 jongens cross Swen Vuyk CK 5.29 2002
U8 jongens cross Guus de Jong CK 1e 2000
U8 jongens cross Julian den Hollander CK 1e 1999
U8 jongens cross Steven Nuytinck CK 1e 1998
U9 jongens 1000 m Niels Oele CK 6.34 2014
U9 jongens 1000 m Menno van Westen CK 5.43 2013
U9 jongens 1000 m Remco de Baar CK 4.35 2012
U9 jongens 1000 m Jesse van den Dikkenberg CK 4.58 2011
U9 jongens 1000 m Remco Aalbers CK 5.33 2011
U9 jongens 1000 m Erwin Nuytinck CK 4.22 2001
U9 jongens 1000 m Peter Paauwe CK 1e 1986
U9 jongens 1000 m André Joosse CK 5.42 1982
U9 jongens 1080 m Marijn Pinxteren CK 4.55.8 1992
U9 jongens 1080 m Arnout Oole CK 5.25.1 1991
U9 jongens 1100 m Erwin Simpelaar CK 5.27.7 1985
U9 jongens 1100 m Jeroen Bosschaert CK 5.20 1984
U9 jongens 1203 m Fedde Eveleens CK 5.51 2008
U9 jongens 1600 m Kjelt Moerbeek CK 12.20 2009
U9 jongens 650 m Dennis Wisse CK 3.40.9 1988
U9 jongens 950 m Guus de Jong CK 5.17 2000
U9 jongens 950 m Maarten Buijs CK 4.01 1989
U9 jongens 980 m Nathan Paul CK 4.54 2018
U9 jongens 980 m Daan van Luijk CK 4.38 2017
U9 jongens cross Siem Lindhout CK 6.19 2007
U9 jongens cross Sam Pietersen CK 5.07 2006
U9 jongens cross Bart Balkenende CK 5.41 2005
U9 jongens cross Franklin van Anrooij CK clubkampioen 2004
U9 jongens cross Patrick de Vos CK 5.17 2003
U9 jongens cross Tom Abbink CK 1e 2000
U9 jongens cross Steven Nuytinck CK 1e 1999
U9 jongens cross Jorrit Ruissen CK 1e 1998
U10 jongens 1000 m Jens Beuns CK 4.15 2016
U10 jongens 1000 m Koen Steenblok CK 4.20 2014
U10 jongens 1000 m Remco de Baar CK 3.51 2013
U10 jongens 1000 m Jesse van den Dikkenberg CK 4.11 2012
U10 jongens 1000 m Sven Kramer CK 5.16 2011
U10 jongens 1000 m Stef Kapteijn CK 3.51 2011
U10 jongens 1000 m Martin Kanters CK 4.50 2001
U10 jongens 1000 m Rutger Nouse CK 4.58 1983
U10 jongens 1000 m Theo Oggel CK 4.30 1981
U10 jongens 1000 m Arjan de Feiter CK 3.43 1980
U10 jongens 1000 m Ronald Kribbe CK 5.02 1978
U10 jongens 1000 m Pieter Lindenbergh CK 4.40 1977
U10 jongens 1000 m Ard Breure CK niet bekend 1976
U10 jongens 1050 m Michiel Pilaar CK 4.47.8 1993
U10 jongens 1080 m Johan Duijzer CK 4.51.7 1992
U10 jongens 1080 m Serge de Blaey CK 4.28.3 1991
U10 jongens 1100 m Erwin Simpelaar CK 1e 1986
U10 jongens 1100 m Jeroen Bosschaert CK 4.59.6 1985
U10 jongens 1100 m Stefan van Sabben CK 5.36 1984
U10 jongens 1203 m Stijn Lavooij CK 5.58 2008
U10 jongens 1600 m Fedde Eveleens CK 8.42 2009
U10 jongens 650 m Robert Mol CK 3.26.2 1988
U10 jongens 950 m Mick Burgs CK 4.35 2000
U10 jongens 950 m Dimph Sheilds CK 3.52 1989
U10 jongens 980 m Tyge Zoeteweij CK 0.04.37 2019
U10 jongens 980 m Justus van der Plas CK 4.29 2018
U10 jongens 980 m Abel Melse CK 4.42 2017
U10 jongens cross Jorick de Vries CK 5.47 2007
U10 jongens cross Bas de Fouw CK 4.52 2006
U10 jongens cross Franklin van Anrooij CK 4.19 2005
U10 jongens cross Patrick de Vos CK clubkampioen 2004
U10 jongens cross Sammy Burgs CK 4.43 2003
U10 jongens cross Erwin Nuytinck CK 4.12 2002
U10 jongens cross Steven Nuytinck CK 1e 2000
U10 jongens cross Alex Zwolle CK 1e 1999
U10 jongens cross Michel Haak CK 1e 1998
U12 jongens 1000 m Ipe Verbrugge (A2) CK A2 3.23 2016
U12 jongens 1000 m Niels Oele (A1) CK A1 4.13 2016
U12 jongens 1000 m Remco de Baar (A2) CK A2 3.31 2015
U12 jongens 1000 m Koen Steenblok (A1) CK A1 3.53 2015
U12 jongens 1000 m Jesse van den Dikkenberg (A2) CK A2 4.03 2014
U12 jongens 1000 m Firn Arens (A1) CK A1 4.23 2014
U12 jongens 1000 m Jesse van den Dikkenberg (A1) CK A1 4.01 2013
U12 jongens 1000 m Ryan Karelse (A2) CK A2 4.11 2013
U12 jongens 1000 m Matthijs Roos (A2) CK A2 3.51 2012
U12 jongens 1000 m Sven Kramer (A1) CK A1 4.27 2012
U12 jongens 1000 m Stef Kapteijn (A1) CK A1 3.56 2011
U12 jongens 1000 m Tycho Landa (A2) CK A2 4.38 2011
U12 jongens 1000 m Stijn Lavooij (A2) CK A2 4.32 2011
U12 jongens 1000 m Martijn Aalbers (A1) CK A1 5.04 2011
U12 jongens 1000 m Steven Nuytinck CK A2 3.58 2001
U12 jongens 1000 m Tom Abbink CK A1 4.32 2001
U12 jongens 1000 m Ronald Wisse CK 4.16 1983
U12 jongens 1000 m Brian van Putten CK 4.07 1982
U12 jongens 1000 m Cees-Jan Berman CK 3.48 1981
U12 jongens 1000 m Aswin Molenwijk CK 3.59 1980
U12 jongens 1000 m Ron Legemaate CK 4.03 1979
U12 jongens 1000 m Pieter Lindenbergh CK 4.05 1978
U12 jongens 1000 m Paul Lindenbergh CK 4.07 1977
U12 jongens 1000 m Frank Zweedijk CK 4.03 1976
U12 jongens 1000 m Johan den Boer CK 5.27 1974
U12 jongens 1000 m René Zweedijk CK 4.22 1973
U12 jongens 1000 m Niek van de Houten CK 4.17 1972
U12 jongens 1000 m Martien Burger CK 3.20 1971
U12 jongens 1050 m Rob Sonke CK A2 4.05.4 1993
U12 jongens 1050 m Alain Barrettapiana CK A1 4.19.1 1993
U12 jongens 1080 m Sjoerd 't Hart CK A2 3.57.9 1992
U12 jongens 1080 m Maarten Buijs CK A1 4.06.2 1992
U12 jongens 1080 m Erik Buijs CK A2 3.54.9 1991
U12 jongens 1080 m Sjoerd 't Hart CK A1 4.05.7 1991
U12 jongens 1100 m Jeroen Bosschaert CK A1 1e 1986
U12 jongens 1100 m Guido op 't Hof CK A2 1e 1986
U12 jongens 1100 m Jean Claude Lamain CK 4.28.3 1985
U12 jongens 1100 m Tonny Roose CK 4.47 1984
U12 jongens 1203 m Bas de Fouw (A2) CK A2 4.45 2008
U12 jongens 1203 m Taco Blom (A1) CK A1 5.25 2008
U12 jongens 1250 m Frank Zweedijk CK 5.07 1975
U12 jongens 1600 m Taco Blom (A2) CK A2 7.29 2009
U12 jongens 1600 m Joel van Daalen (A1) CK A1 9.05 2009
U12 jongens 650 m Kristian van Haaren CK 2.57.5 1988
U12 jongens 950 m Alex Zwolle (A2) CK A2 3.46 2000
U12 jongens 950 m Steven Nuytinck (A1) CK A1 3.51 2000
U12 jongens 950 m Tom Dietvorst CK 3.29 1989
U12 jongens 980 m Casper van der Kuijl (A2) CK A2 0.03.57 2019
U12 jongens 980 m Justus van der Plas (A1) CK A1 0.04.09 2019
U12 jongens 980 m Abel Melse (A1) CK A1 4.01 2018
U12 jongens 980 m Jens Beuns (A2) CK A2 4.01 2018
U12 jongens 980 m Ties Hoezen (A1) CK A1 4.18 2017
U12 jongens 980 m Niels Oele (A2) CK A2 4.30 2017
U12 jongens cross Franklin van Anrooij (A2) CK A2 4.30 2007
U12 jongens cross Bas de Fouw (A1) CK A1 4.43 2007
U12 jongens cross Franklin van Anrooij (A1) CK A1 4.19 2006
U12 jongens cross Patrick de Vos (A2) CK A2 4.26 2006
U12 jongens cross Luuk Balkenende (A2) CK A2 4.02 2005
U12 jongens cross Patrick de Vos (A1) CK A1 4.15 2005
U12 jongens cross Luuk Balkenende CK A1 clubkampioen 2004
U12 jongens cross Thijs de Lange CK A2 clubkampioen 2004
U12 jongens cross Thijs de Lange (A1) CK A1 4.48 2003
U12 jongens cross Dirk Muskens (A2) CK A2 5.09 2003
U12 jongens cross Frits Bakker CK 3.57 2002
U12 jongens cross Guus de Jong CK 5.02 2002
U12 jongens cross Danny Goulooze CK A1 1e 2000
U12 jongens cross Harry Lavooy CK A2 1e 2000
U12 jongens cross Michel Haak CK A1 1e 1999
U12 jongens cross Bas van der Boog CK A2 1e 1999
U12 jongens cross Pim Abbink CK A1 1e 1998
U12 jongens cross Caesar Zwolle CK A2 1e 1998
U12 jongens cross Paul Snel CK 1e 1968
U12 jongens cross Frans den Boer CK 1e 1967
U14 jongens 1000 m Jesse van den Dikkenberg CK 3.26 2016
U14 jongens 1000 m Jesse van den Dikkenberg CK 3.30 2015
U14 jongens 1000 m Stef Kapteijn CK 3.28 2014
U14 jongens 1000 m Matthijs Roos CK 3.43 2013
U14 jongens 1000 m Stijn Lavooij CK 3.45 2012
U14 jongens 1000 m Stijn Lavooij CK 4.10 2011
U14 jongens 1000 m Bart Balkenende CK 4.02 2011
U14 jongens 1000 m Alex Zwolle CK 3.57 2001
U14 jongens 1000 m Tom ten Klooster CK 3.55 1983
U14 jongens 1000 m Tom ten Klooster CK 3.54 1982
U14 jongens 1000 m Jacco Stigter CK 3.29 1981
U14 jongens 1000 m Ingmar Berman CK 3.07 1980
U14 jongens 1000 m André Verwei CK 3.59 1979
U14 jongens 1000 m Frank Zweedijk CK 3.51 1978
U14 jongens 1000 m Bram Hoogesteger CK 4.03 1977
U14 jongens 1000 m Cees Goosen CK 3.52 1976
U14 jongens 1000 m Kees de Munck CK 5.00 1974
U14 jongens 1000 m Kees de Munck CK 4.30 1973
U14 jongens 1000 m Paul Sturm CK 3.23 1972
U14 jongens 1000 m Rudi Vermeulen CK 3.09 1971
U14 jongens 1100 m Sebastiaan Francke CK 1e 1986
U14 jongens 1100 m Ronald Wisse CK 4.18.4 1985
U14 jongens 1100 m Arjan de Feiter CK 4.13 1984
U14 jongens 1203 m Franklin van Anrooij CK 4.27 2008
U14 jongens 1250 m Cees Goosen CK 4.53 1975
U14 jongens 1255 m Mattis Decorte CK 4.23.9 1991
U14 jongens 1300 m Benjamin van Doorn CK 4.45.2 1992
U14 jongens 1500 m Sjoerd 't Hart CK 5.44.0 1993
U14 jongens 1600 m Franklin van Anrooij CK 7.19 2009
U14 jongens 1960 m Jens Beuns CK 0.08.12 2019
U14 jongens 1960 m Ipe Verbrugge CK 7.19 2018
U14 jongens 1960 m Ipe Verbrugge CK 7.33 2017
U14 jongens 850 m Guido op 't Hof CK 4.03.9 1988
U14 jongens 950 m Menno Tanis CK 3.41 2000
U14 jongens 950 m Ezra van Doorn CK 3.19 1989
U14 jongens cross Luuk Balkenende CK 4.15 2007
U14 jongens cross Joël Geijs CK 4.01 2006
U14 jongens cross Thomas Beelen CK 4.20 2005
U14 jongens cross Frits Bakker CK clubkampioen 2004
U14 jongens cross Frits Bakker CK 3.51 2003
U14 jongens cross Steven Nuytinck CK 3.47 2002
U14 jongens cross Rinse Pieters CK 1e 2000
U14 jongens cross Caesar Zwolle CK 1e 1999
U14 jongens cross Richard Reijnhout CK 1e 1998
U14 jongens cross Frans den Boer CK 1e 1968
U14 jongens cross Peter de Munck CK 1e 1967
U16 jongens 1000 m Jan-Pieter Eversdijk CK 4.28 2014
U16 jongens 1000 m Stijn Lavooij CK 3.41 2013
U16 jongens 1000 m Jorick de Vries CK 3.36 2012
U16 jongens 1000 m Evan de Schrijver CK 3.46 2011
U16 jongens 1000 m Caesar Zwolle CK 3.29 2001
U16 jongens 1000 m Wijnand Krijnsen CK 3.35 1983
U16 jongens 1000 m Frits Bolle CK 5.44 1979
U16 jongens 1203 m Luuk Balkenende CK 4.16 2008
U16 jongens 1255 m Ezra van Doorn CK 4.09.8 1991
U16 jongens 1300 m Ezra van Doorn CK 4.29.6 1992
U16 jongens 1500 m Ingmar Berman CK 6.40 1982
U16 jongens 1500 m Rien Huige CK 6.52 1981
U16 jongens 1500 m Eric Stigter CK 4.38 1980
U16 jongens 1500 m Bram Hoogesteger CK 5.46 1978
U16 jongens 1500 m Jan Willem Meeuwse CK 5.44 1977
U16 jongens 1500 m Kees de Munck CK 5.52 1976
U16 jongens 1500 m Paul Sturm CK 7.35 1974
U16 jongens 1500 m Jan de Bart CK 5.49 1973
U16 jongens 1500 m Onno Sturm CK 5.42 1972
U16 jongens 1500 m Paul Sijp CK 5.08 1971
U16 jongens 1600 m Luuk Balkenende CK 6.34 2009
U16 jongens 1700 m Sebastiaan Francke CK 7.29.6 1988
U16 jongens 1875 m Kees de Munck CK 7.19 1975
U16 jongens 1960 m Nino van den Berg CK 0.08.04 2019
U16 jongens 1960 m Jesse van den Dikkenberg CK 7.18 2018
U16 jongens 1960 m Jesse van den Dikkenberg CK 7.46 2017
U16 jongens 2000 m Arjan de Feiter CK 1e 1986
U16 jongens 2000 m Arjan de Feiter CK 7.34.9 1985
U16 jongens 2000 m Michel Geijsels (AV'56) CK 7.54 1984
U16 jongens 2100 m Guido op 't Hof CK 7.25 1989
U16 jongens 3000 m Robert de Graaf CK 10.41 2016
U16 jongens 3000 m Jan van Litsenburg CK 11.24.1 1993
U16 jongens 950 m Caesar Zwolle CK 3.35 2000
U16 jongens cross Thomas Beelen CK 4.03 2007
U16 jongens cross Frits Bakker CK 3.40 2006
U16 jongens cross Frits Bakker CK 3.43 2005
U16 jongens cross Ferdi de Jong CK clubkampioen 2004
U16 jongens cross Viktor Beelen CK 4.19 2003
U16 jongens cross Menno Tanis CK 3.30 2002
U16 jongens cross Bert Bleuzee CK 1e 1968
U16 jongens cross Kees Kloet CK 1e 1967
U18 mannen 1000 m Ricardo van Hese CK 3.55 2011
U18 mannen 1000 m Richard Reijnhout CK 3.21 2001
U18 mannen 1500 m Aart de Witte CK 5.36 1972
U18 mannen 1500 m Bernard Ruijsink CK 5.48 1971
U18 mannen 2550 m Vincent van Oudheusden CK 10.57.7 1988
U18 mannen 3000 m Ivo Pleunis CK 11.37.0 1993
U18 mannen 3000 m Kees Houtepen CK 1e 1986
U18 mannen 3000 m Wijnand Krijnsen CK 11.34.7 1985
U18 mannen 3000 m Arnold Willemse CK 10.16 1984
U18 mannen 3000 m Arnold Willemse CK 11.48 1983
U18 mannen 3000 m Albert Schrijver CK 11.23 1982
U18 mannen 3000 m Frits Bolle CK 10.38 1981
U18 mannen 3000 m Bram Hoogesteger CK 9.04 1980
U18 mannen 3000 m Bram Hoogesteger CK 9.11 1979
U18 mannen 3000 m Jan Willem Meeuwse CK 10.00 1978
U18 mannen 3000 m René Zweedijk CK 10.05 1977
U18 mannen 3000 m René Zweedijk CK 11.21 1976
U18 mannen 3000 m Jan de Bart CK 10.35 1974
U18 mannen 3000 m Eddy de Kort CK 12.03 1973
U18 mannen 3920 m Wouter Schets CK 14.22 2018
U18 mannen 3920 m Robert de Graaf CK 13.46 2017
U18 mannen 4000 m Marc Blok CK 15.38.0 1992
U18 mannen 4000 m Edwin de Leeuw CK 13.05.1 1991
U18 mannen 4200 m Edwin de Leeuw CK 14.24 1989
U18 mannen cross Frits Bakker CK 3.55 2007
U18 mannen cross Robin de Vos CK 3.41 2006
U18 mannen cross Viktor Beelen CK 3.39 2005
U18 mannen cross Bas van der Boog CK clubkampioen 2004
U18 mannen cross Rinse Pieters CK 3.43 2003
U18 mannen cross Kees van Dalen CK 17.30 min 1968
U18 mannen cross Niek Flipse CK 1e 1967
U18 mannen Sasloop + 5000 m Joost de Klerk CK 2747 pnt 1997
U20 mannen 10 km Johnny Sinke CK 36.40 1987
U20 mannen 4250 m Kees Houtepen CK 18.56.7 1988
U20 mannen 4500 m J. Minnaard CK 18.30 1971
U20 mannen 5000 m Frits Bolle CK 18.52 1982
U20 mannen 5000 m Aart de Witte CK 21.30 1974
U20 mannen 5000 m Bernard Ruijsink CK 20.33 1973
U20 mannen 5000 m Jan Eversdijk CK 16.32 1972
U20 mannen 5200 m Bram Hoogesteger CK 15.00 1981
U20 mannen 6000 m Ronald de Jager CK 21.34.0 1992
U20 mannen 6000 m Jan de Bart CK 19.59 1977
U20 mannen 6300 m Remco Kapteijn CK 23.38 1989
U20 mannen 7000 m Frits Bolle CK 23.53 1983
U20 mannen 7000 m Cees Goosen CK 22.06 1980
U20 mannen 7000 m Johan Smits CK 22.05 1979
U20 mannen 7000 m René Zweedijk CK 21.45 1978
U20 mannen 8000 m Marius Boogaard CK 1e 1986
U20 mannen 8800 m Jan Louisse CK 30.58 1984
U20 mannen 9000 m Niels van Tuil CK 42.13 2018
U20 mannen 9000 m Ronald de Jager CK 32.06.3 1993
U20 mannen cross Michel Mans CK 4.46 2007
U20 mannen cross Menno Tanis CK 3.32 2005
U20 mannen cross Richard Reijnhout CK 3.19 2002
U20 mannen cross Niek Flipse CK 1e 1968
U20 mannen cross Klaas Sijp CK 1e 1967
U20 mannen Sasloop + 1000 m Johnny Sinke CK 1280 pnt 1987
U20 mannen Sasloop + 5000 m Joost de Klerk CK 1368 pnt 1998
Mannen 10 km Leo de Leeuw '61 CK 34.24 min 1990
Mannen 10 km Leo de Leeuw '61 CK 34.41 1989
Mannen 10 km Leon van der Velden CK 32.18 1987
Mannen 1000 m Edwin Arens CK 3.45 2014
Mannen 1000 m Ruben van Luijk CK 3.48 2013
Mannen 1000 m Rob Landa CK 3.31 2012
Mannen 1000 m Rob Landa CK 3.56 2011
Mannen 1000 m Gert-Jan Verbrugge CK 4.03 2011
Mannen 1000 m Eric Remijn CK 3.43 2001
Mannen 10500 m Gert van der Weele CK 35.33 1989
Mannen 10500 m Gilbert Voet CK recr 37.16 1989
Mannen 12000 m Edwin de Leeuw CK 40.46.2 1992
Mannen 12000 m Leo de Leeuw '61 CK 40.52.3 1991
Mannen 1203 m Pim Kraan CK 4.37 2008
Mannen 1600 m Willem van Riele CK 7.31 2009
Mannen 3 onderdelen René Zweedijk CK 2107 pnt 1983
Mannen 3 onderdelen Huib Dalebout CK 2044 pnt 1982
Mannen 3000 m Piet Maartense CK recr 1e 1986
Mannen 3000 m Gert van der Weele CK 9.59 1984
Mannen 3000 m Bram Bolle CK recr 14.38 1983
Mannen 4500 m Koos Oggel CK 15.18 1971
Mannen 5000 m Marien van Prooijen CK 18.00 1974
Mannen 5000 m Koos Oggel CK 18.54 1973
Mannen 5000 m Kees van Dalen CK 15.21 1972
Mannen 6000 m Kees van Dalen CK 19.51 1977
Mannen 6800 m Jan Guiljam CK 26.37.1 1988
Mannen 7,8 km Jan de Bart CK 25.16.0 1989
Mannen 7000 m Huib Dalebout CK 21.56 1983
Mannen 7000 m Jan de Bart CK 25.04 1982
Mannen 7000 m Bram Leenhouts CK recr 31.45 1982
Mannen 7000 m Huib Dalebout CK 23.29 1981
Mannen 7000 m Jan de Bart CK 20.06 1980
Mannen 7000 m Jan de Bart CK 19.39 1979
Mannen 7000 m Kees van Dalen CK 19.54 1978
Mannen 7000 m Jaap Oele CK 24.33 1976
Mannen 8000 m Jan de Wilde CK 1e 1986
Mannen 8800 m Gert van der Weele CK 28.38.8 1985
Mannen 8800 m Huib Dalebout CK 28.13 1984
Mannen 9000 m Leo de Leeuw '54 CK 31.55.5 1993
Mannen cross Ad van Zweden CK 4.56 2007
Mannen cross Ad van Zweden CK 4.01 2006
Mannen cross Peter Balkenende CK 4.01 2005
Mannen cross Peter Balkenende CK 3.51 2003
Mannen cross Koos Oggel CK 1e 1968
Mannen cross Koos Oggel CK 1e 1967
Mannen Sasloop + 1000 m Leon van der Velden CK 1531 pnt 1988
Mannen Sasloop + 1000 m Leon van der Velden CK 1479 pnt 1987
Mannen Sasloop + 1000 m Leon van der Velden CK 1585 pnt 1986
Mannen Sasloop + 5000 m Dennis Plessius CK 673 pnt 2004
Mannen Sasloop + 5000 m Marc Augustijn CK 1139 pnt 2003
Mannen Sasloop + 5000 m Rini Bruggeman CK 1092 pnt 2002
Mannen Sasloop + 5000 m Gerard Posthuma CK 1134 pnt 2001
Mannen Sasloop + 5000 m Gerard Posthuma CK 1334 pnt 2000
Mannen Sasloop + 5000 m Joost de Klerk CK 1496 pnt 1999
Mannen Sasloop + 5000 m Frans Roelofs CK 1478 pnt 1998
Mannen Sasloop + 5000 m Frans Roelofs CK 1470 pnt 1997
Mannen Sasloop + 5000 m Frans Roelofs CK 1436 pnt 1996
Mannen Sasloop + 5000 m Jan de Bart CK 1321 pnt 1995
Mannen Sasloop + 5000 m Frans Roelofs CK 1523 pnt 1994
Mannen Sasloop + 5000 m Jan Tavenier CK 1436 pnt 1993
Mannen Sasloop + 5000 m Edwin de Leeuw CK 1610 pnt 1992
Mannen Sasloop + 5000 m Leon van der Velden CK 1631 pnt 1991
Mannen Sasloop + 5000 m Leo de Leeuw '61 CK 1498 pnt 1990
Mannen 40 10 km Wim van de Kreeke CK 39.48 min 1990
Mannen 40 10 km Johan Verbeem CK 41.59 1989
Mannen 40 10 km Kees de Waal CK 40.20 1987
Mannen 40 10500 m Frans Krijnsen CK 37.38 1989
Mannen 40 12000 m Kees Priem CK 41.06.1 1992
Mannen 40 12000 m Jaap Oele CK 41.35.1 1991
Mannen 40 3 onderdelen Arend Ruijsink CK 319 pnt 1982
Mannen 40 6800 m Frans Krijnsen CK 29.36.9 1988
Mannen 40 7,8 km Krijn Saman CK 27.59.0 1989
Mannen 40 7000 m Frans Krijnsen CK 22.32 1983
Mannen 40 7000 m Frans Krijnsen CK 25.30 1982
Mannen 40 7000 m Frans Krijnsen CK 23.40 1981
Mannen 40 7000 m Daaf Goedegebuur CK 22.57 1980
Mannen 40 7000 m Daaf Goedegebuur CK 22.57 1979
Mannen 40 7000 m Rein Swint CK 22.52 1978
Mannen 40 8000 m Frans Krijnsen CK 1e 1986
Mannen 40 8800 m Frans Krijnsen CK 30.33.5 1985
Mannen 40 8800 m Frans Krijnsen CK 30.42 1984
Mannen 40 9000 m Jaap Oele CK 33.21.2 1993
Mannen 40 Sasloop + 1000 m Krijn Saman CK 1147 pnt 1988
Mannen 40 Sasloop + 1000 m Krijn Saman CK 1233 pnt 1987
Mannen 40 Sasloop + 1000 m Daaf Goedegebuur CK 1018 pnt 1986
Mannen 40 Sasloop + 5000 m Jan de Wilde CK 1206 pnt 2004
Mannen 40 Sasloop + 5000 m Wim Wouters CK 1023 pnt 2003
Mannen 40 Sasloop + 5000 m Theo den Herder CK 1097 pnt 2002
Mannen 40 Sasloop + 5000 m Wim Wouters CK 1067 pnt 2001
Mannen 40 Sasloop + 5000 m Jan de Bart CK 1523 pnt 2000
Mannen 40 Sasloop + 5000 m Jan de Bart CK 1550 pnt 1999
Mannen 40 Sasloop + 5000 m Eddie Pekaar CK 1127 pnt 1998
Mannen 40 Sasloop + 5000 m Jan van Wingerden CK 1136 pnt 1997
Mannen 40 Sasloop + 5000 m Marius Dek CK 1189 pnt 1996
Mannen 40 Sasloop + 5000 m Jan van Wingerden CK 1169 pnt 1995
Mannen 40 Sasloop + 5000 m Jan de Jager '53 CK 1340 pnt 1994
Mannen 40 Sasloop + 5000 m Jan de Jager '53 CK 1366 pnt 1993
Mannen 40 Sasloop + 5000 m Jaap Oele CK 1325 pnt 1992
Mannen 40 Sasloop + 5000 m Jaap Oele CK 1330 pnt 1991
Mannen 40 Sasloop + 5000 m Jaap Oele CK 1478 pnt 1990
Mannen 50 10 km Kees Kortleve CK 43.03 min 1990
Mannen 50 10 km Krijn Goosen CK 41.41 1989
Mannen 50 10 km Cees Hoogesteger CK 43.02 1987
Mannen 50 10500 m Daaf Goedegebuur CK 42.02 1989
Mannen 50 6800 m Jaap Houtekamer CK 31.13.9 1988
Mannen 50 7000 m Kees Kortleve CK 28.04 1983
Mannen 50 7000 m Ko Roose CK 27.14 1981
Mannen 50 7000 m Ko Roose CK 31.50 1979
Mannen 50 8000 m Adrie Verstelle CK 1e 1986
Mannen 50 8800 m Kees Kortleve CK 36.28 1984
Mannen 50 Sasloop + 5000 m Kees van den Pol CK 929 pnt 2004
Mannen 50 Sasloop + 5000 m Theo den Herder CK 1015 pnt 2003
Mannen 50 Sasloop + 5000 m Charles Vermeulen CK 1021 pnt 2002
Mannen 50 Sasloop + 5000 m Eddie Pekaar CK 1044 pnt 2001
Mannen 50 Sasloop + 5000 m Eddie Pekaar CK 1093 pnt 2000
Mannen 50 Sasloop + 5000 m Kees van den Pol CK 1017 pnt 1999
Mannen 50 Sasloop + 5000 m Kees van den Pol CK 1010 pnt 1998
Mannen 50 Sasloop + 5000 m Kees de Waal CK 858 pnt 1997
Mannen 50 Sasloop + 5000 m Wim van de Kreeke CK 871 pnt 1996
Mannen 50 Sasloop + 5000 m Rinus Joosse CK 1162 pnt 1994
Mannen 50 Sasloop + 5000 m Rinus Joosse CK 1240 pnt 1993
Mannen 50 Sasloop + 5000 m Rinus Joosse CK 1048 pnt 1992
Mannen 55 1000 m Bernard Ruijsink CK 5.15 2014
Mannen 55 7,8 km Daaf Goedegebuur CK M50 29.32.0 1989
Mannen 60 1000 m Kees Kortleve CK 4.38 2001
Mannen 60 10500 m Arend Ruijsink CK 54.25 1989
Mannen 60 1203 m Jan Fraanje CK 7.45 2008
Mannen 60 1600 m Jan Fraanje CK 11.40 2009
Mannen 60 6800 m Arend Ruijsink CK 43.25.7 1988
Mannen 60 8000 m Maarten Loeve CK 1e 1986
Mannen 60 cross Frans Krijnsen CK 5.25 2007
Mannen 60 cross Frans Krijnsen CK 4.51 2006
Mannen 60 cross Frans Krijnsen CK 4.32 2005
Mannen 60 cross Kees Kortleve CK 5.00 2003
Mannen 60 Sasloop + 1000 m Wim van den Berg CK 377 pnt 1987
Mannen 60 Sasloop + 5000 m Piet Faes CK 346 pnt 2002
Mannen 60 Sasloop + 5000 m Rinus Joosse CK 901 pnt 2001
Mannen 60 Sasloop + 5000 m Rinus Joosse CK 897 pnt 2000
Mannen 60 Sasloop + 5000 m Rinus Joosse CK 859 pnt 1999
Mannen 60 Sasloop + 5000 m Kees Kortleve CK 509 pnt 1998
Mannen 60 Sasloop + 5000 m Kees Kortleve CK 609 pnt 1997
Mannen 60 Sasloop + 5000 m Kees Kortleve CK 650 pnt 1996
= elektronische tijd