1e Wemeldingeloop

UITSLAGEN 1E WEMELDINGELOOP OP 20 SEPTEMBER 2019

DEZE UITSLAGEN ZIJN HANDMATIG VERWERKT EN AANGZIEN ER OP D EKLADUITVOERING SOMS 2 X HETZELFDE NUMMER WAS OPGESCHREVEN, KUNNEN ER FOUTJES INZITTEN. GRAAG REAGEREN.

Wemeldingeloop Meisjes 1000 meter

Rang

Naam

Club of woonplaats

Tijd

1

Liselotte de Fyn

ACSS

3.40

2

Elise Mol

AV’56

3.46

3

Lilian Minderhoud

AV’56

4.23

4

Fayenne Verschuure

AV’56

4.41

5

Maud Kramer

‘s – Heer Hendrikskinderen

5.04

6

Jette Spee

Wemeldinge

5.08

7

Zelda de Vries

Runderground

5.11

8

Loïs Vermeulen

Vermeulen

6.43

Wemeldingeloop Jongens 1000 meter

Rang

Naam

Club of woonplaats

Tijd

1

Ezra Boogaard

Dynamica

3.35

2

Sam Mullaert

Kapelle

3.57

3

Jan de Braal

AV’56

4.39

4

Daan Mullaert

Kapelle

4.58

5

Jobbe Tiekstra

Wemeldinge

5.16

6

Levi Stam

Wemeldinge

5.22

Wemeldingeloop 5000 meter

Rang

Naam

Club of woonplaats

Tijd

Cat.

1

Wouter Verstraate

Dynamica

16.55

H

2

Abraham Mehari

AV’56

17.05

H

3

Crum v.d. Linden

Dynamica

17.12

H

4

Arnoud Rijk

Av’56

17.20

H

5

Tom Verbeek

AV’56

17.39

H

6

Marlon Roels

Scheldesport

18.29

H

7

John Slabbekoorn

Kapelle

18.45

H

8

Wilco Boogaard

Dynamica

18.50

H

9

Bart Verhaeghe

AV’56

18.57

H

10

Jarno Kooijman

AV’56

19.04

H

11

Martijn de Vries

Runderground

19.31

H

12

Wout Buijs

ACSS

19.32

H

13

Mirthe Overkamp

Dynamica

19.34

D

14

Lion Baas

Dynamica

19.45

H

15

Stefan Mesu

Kapelle

19.58

H

16

Huub Hieltjes

Sprint

20.19

H

17

Petra Bruijs

Spado

20.45

D

18

Pieter Goud

Oostdijk

20.50

H

19

Nathalie Slabbekoorn

Kapelle

20.53

D

20

Leon Vermeulen

Wemeldinge

21.08

H

21

Dore Priester

LG Zeeland

21.17

D

22

Chris Kole

Wemeldinge

21.49

H

23

Marc Olivier

Vlissingen

21.54

H

24

René Goetheer

Wolphaartsdijk

21.58

H

25

Ron Dellebeke

Dynamica

22.01

H

26

Marijke Jacobs

ACSS

22.17

D

27

Christian Vogelaar

Yerseke

22.29

H

28

Dennis Plessius

AV’56

22.33

H

29

Jaap Jeremiasse

Wemeldinge

22.40

H

30

Maroeska Ars

AV’56

22.41

D

31

Albert Karstanje

Middelburg

22.42

H

32

Rocco Mele

AV’56

23.20

H

33

Mark Jan Duinkerke

Wemeldinge

23.24

H

34

Karen Elenbaas

Goes

23.35

D

35

Wim de Jonge

AV’56

23.38

H

36

André Goedegebure

Goes

23.40

H

37

Pim de Jonge

Wemeldinge

24.01

H

38

Stefan de Koeijer

Kapelle

24.07

H

39

Arjan Goedegebure

Kapelle

24.09

H

40

Annemarie Verschuure

AV’56

24.12

D

41

Arno de Rijke

’s-Gravenpolder

24.25

H

42

Hans Minnaard

AV’56

24.29

H

43

Marc van Opstal

Wemeldinge

24.30

H

44

Jan Dalebout

Biezelinge

24.39

H

45

Johan Rijkeboer

LG Zeeland

24.43

H

46

Luc van Cadzand

Wemeldinge

24.47

H

47

Marit Simonse

AV’56

24.48

D

48

Berry Simonse

AV’56

24.48

H

49

Sarien Wisse

Hoogerheide

24.49

D

50

Hans Westveer

AV’56

24.52

H

51

Wim Roose

ACSS

25.00

H

52

Jos van Stee

’s-Gravenpolder

25.02

H

53

Anne de Koeijer – Remijnse

Kapelle

25.16

D

54

P. Burger

Oost-Souburg

25.18

H

55

Lotte Spee

Wemeldinge

26.16

D

56

Digna Houtekamer

Oostdijk

26.20

D

57

Peter Schouwenaar

Middelburg

27.23

H

58

Rianne Kole

Wemeldinge

27.31

D

59

Jacqueline de Bondt

AV’56

27.33

D

60

Marcel Bon

ACSS

27.57

H

61

Rob Maller

Zierikzee

28.18

H

62

Emma Vos

Biezeline

28.19

D

63

Rianne Verschuure

Pro Running

28.20

D

64

Adrie Matthijsen

AV’56

28.33

H

65

Mariëlle Simonse

AV’56

28.34

D

66

Naam niet bekend 496

 

29.00

?

67

Jurgen Aertssen

AV’56

29.02

H

68

Lotte Elstgeest

AV’56

29.06

D

69

Gijsbert Elstgeest

AV’56

29.06

H

70

Annemiek Schouten

Wemeldinge

29.42

D

71

Maria Moerland

Wemeldinge

29.54

D

72

Liesbeth Bode

Yerseke

29.58

D

73

Rianne Nieuwenhuize

Yerseke

30.24

D

74

Theo Kootstra

Waarde

30.38

H

75

Nellie van Vossen

AV’56

32.02

D

76

André van Keer

ACSS

32.03

H

77

Niki Timmerman

Goes?

32.21

D

78

Eline Evers

Middelburg

32.22

D

79

Dirk Buijs

ACSS

32.56

H

80

Marjoleine Kramer

AV’56

33.18

D

81

Mariët Pekaar

Yerseke

33.50

D

82

Angela van helden

Yerseke

33.51

D

83

Joke Maller

Zierikzee

34.44

D

84

Onbekend

 

34.54

?

85

Peter Verhaar

Wemeldinge

34.54

H

86

Mariëtte Desmedt

ACSS

35.55

D

87

Anne Oostvogels

ACSS

35.57

D